Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Pazar günü açık veteriner

Dahiliye

Dahiliye

Leylek Vet Veteriner Kliniği ev arkadaşlarınızı emanet ettiğiniz özel yerdir.. Güven duymanız, kıymetli dostlarınızı içiniz rahat şekilde teslim etmeniz son derece önemlidir. Sizin için önemli olan bu güzel misafirleri kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. İhtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olmaya, evcil hayvanlarınızın yardımına koşmaya hazırız.

Etkin tedavi yöntemlerine sahip, son teknoloji ekipmanlar ile evcil hayvanlarınızın bakımı için donanımlı veterinerleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Bu şekilde tedavi süreci çok daha kısa sürede olumlu sonuç verecektir.

Veteriner Hekimlikte Dâhiliye

Dahiliye, iç hastalıklarıyla ilgili olan detaylı bir bölümdür. Leylek Veteriner Kliniği  Evinize baktığınız küçük dostlarınızın aylık kontrollerinin yapılması, sağlıklı bir yaşam için oldukça önemlidir. Herhangi bir hastalık, yaralanma, kaza gibi olumsuz durumlarda Üsküdar’da bulunan veteriner kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Tedavi boyunca hayvan sahiplerinin tüm süreçten haberdar olması, hangi işlemlerin yapılacağı hakkında bilgi edinmesi önemlidir. Bu nedenle önce size bilgi verip daha sonra evcil hayvanlarınızın tedavisine başlanması gerekmektedir. Süreç içerisinde başta sindirim sistemi olmak üzere tüm metabolizma gözden geçirilmeli daha sonra tedavi edilmesi gereken her sorun profesyonel şekilde çözüme ulaştırılmalıdır.

Veteriner Hekimlik Dâhiliye Alanında Hangi Sorunlarla İlgilenir?

Bir veteriner kliniği aramaya başladığınızda aklınızda olması gereken en önemli detay evcil hayvanınızdır. Baktığınız evcil havyanı her açıdan profesyonel bir ekibe emanet etmeniz önemlidir. Bu nedenle başta dahiliye olmak üzere tüm bölümler hakkında detaylı donanım ve ekipmana sahip olan Leylek Veteriner Kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Veteriner dahiliye, kalp, akciğer, böbrek ve kan hastalıklarına çözüm bulabilir. Bunun yanında hastanın enfeksiyon sorunu, romatizma hastalığı veyahut herhangi bir alerjik reaksiyonu varsa kısa süre içerisine tedavisine başlanabilir. Leylek Veteriner Kliniği

Veteriner Hekimler Kansere Bakar mı?

Kliniğimiz evcil hayvanlarınızın iç hastalıklarıyla ilgili tedavi ve tespit amaçlı her türlü donanıma sahiptir. Hastalığı teşhis etmek için gerekli tetkikleri yaptıktan sonra zaman kaybetmeden tedavi sürecine başlayabiliriz.

Hastalar arasında birçok iç hastalıkla mücadele edenleri olduğu gibi kansere yakalanan evcil hayvanlar da  olmaktadır. Onlar için izlenen özel tedavi yöntemleriyle kısa süre içerisinde yapılabilecek her şeyi yapmamız mümkündür. Hastalığın ne kadar ilerlediği, hangi tedavi tekniğinin kullanılması gerektiği ve daha pek çok konuyu sizinle paylaşarak uygularız.

Veteriner Hekimler Dâhiliye Hastalıklarını Nasıl Teşhis Eder?

Yapılan öncelikli iş gerekli tetkikleri tamamlamaktır. Kan testleri ve röntgen başta olmak üzere, hastalığın durum ve seyrine göre ultrason, endoskopi, ekg gibi incelemeler de uygulanmalıdır.

Evcil dostlarınızın hastalığı teşhis edene dek araştırmalar devam etmelidir. Daha sonra zaman kaybetmeden tedavi sürecine adım atılmalıdır. Teşhis aşmasında yapılacakların sizinle özel olarak paylaşılması önemlidir. Bu şekilde sürece siz de dâhil olabilirsiniz. Hastanızın tedavi sürecinde yanında olmak için tüm detaylara hâkim olmanız önemlidir.

Dahiliye İçeriği