Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Acil veteriner

Koruyucu Sağlık Hizmetleri

Koruyucu Sağlık Hizmetleri

Leylek Vet Veteriner Kliniğimizde muayene odaları aynı anda birden fazla hasta muayene etme olanağı sağlıyor.

Muayene salonlarımızda her an acil müdahale yapılabilecek ekipmanlarımız ile ve bir hastanın jinekolojik muayenesinden oftalmolojik muayenesine kadar kullanılabilecek tüm ekipmanlarla donatılmıştır. Bunun verdiği güvenle gelen hastalarımızın burada muayeneleri ve teşhis ve tedavileri detaylı olarak yapılmaktadır. İçerisinde petlerinizin rahatlıkla muayene edilebileceği ve rahatlıkla dolaşabileceği, veteriner hekim stresi yaşamayacağı odalardır. İri cüsseli dostlarımız için tüm muayene masaları hidroliklidir.

Rahatlıkla dolaşabilecekleri veteriner hekim stresi yaşayamayacakları odalar iri cüsseli petler için hidrolik muayene masaları her muayene odası acil müdahale için gerekli ekipmanlar ile donatılmış.

Leylek Vet Veteriner Kliniğinde, dostlarınızın her türlü dahili hastalığı, genel muayene ardından şüphelenilen problemlere yönelik teşhis materyalleri laboratuvar, radyoloji, mikrobiyoloji, vb. kullanılarak ve deneyimlerimiz doğrultusunda, deneyimli ve donanımlı hekimlerimizce teşhis ve tedavi olanağı bulmaktadır.

Unutulmamalıdır ki teşhis tedavinin yarısıdır.

Teşhise ulaşılmasının ardından, hastaya özel hazırlanan tedavi protokolleri, profesyonelce uygulanır. Koruyucu Sağlık Hizmetlerimiz‘den yararlanmak için kliniğimize bekliyoruz.

Koruyucu Sağlık Hizmetleri İçeriği