Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Maltepe acil teşhis ve tedavi

Nöbetçi Veteriner (7/24 Açık Acil Veteriner)

Nöbetçi veteriner, normal çalışma saatleri dışında ve acil durumlarda hayvanlar için veteriner hizmetleri sunan bir veterinerdir.

Leylek Vet olarak Nöbetçi Veteriner hizmeti sunuyoruz.

Nöbetçi veterinerler günlük çalışma saatlerinin yanı sıra özellikle gece ve hafta sonları gibi saatlerde hizmet verirler. Acil durumlara müdahale etmeye hazırdırlar.

Nöbetçi Veteriner – Leylek Vet, Maltepe, Küçükyalı

Acil durumlar, hayvanların yaralanması, hastalanması veya beklenmedik bir şekilde doğum yapması,yaralanmaların tedavisi, enfeksiyonların kontrolü, ilaçların uygulanması, hayvanların stabilizasyonu, doğum yardımı, cerrahi müdahaleler ve diğer tıbbi müdahaleler yer alabilir.

7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı

Acil Veteriner – Leylek Vet, Maltepe, Küçükyalı

Leylek Vet, Maltepe’de ve Küçükyalı’da acil veteriner kliniği olarak 7/24 hizmet vermektedir. Evcil hayvanlarınızın sağlık sorunları ile karşılaştığınızda, veteriner ihtiyacınızda, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz, ağır yaralanan, yüksekten düşen kediler, trafik kazaları gibi durumlarda hastayı değerlendirme, tıbbi bakım ve cerrahi tedavinin yanı sıra, yaralı hayvanlar veya durumu kritik hastalıklar için günün 24 saat 365 gün bakım sağlar. Acil veteriner durumunda hemen müdahale ve yardım ile oluşan sorunlara çözüm için gerekli olan her şeyi yapıyoruz.

7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı 3

Acil Veteriner Kliniği

Leylek Vet, acil veteriner ihtiyacınız olduğunda en uygun çözümleri sunmak için acil veteriner kliniği hizmeti vermektedir. İşimiz, evcil hayvanlarınızın sağlık sorunları ile ilgili ihtiyaç duydukları tüm tıbbi yardımı sağlamaktır.

acil veteriner

7/24 Acil Veteriner

Leylek Vet, 7/24 açık acil veteriner kliniği olarak hizmet vermektedir. Evcil hayvanlarınızın sağlık sorunları ile karşılaştığınızda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Veteriner ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Acil Veteriner Numarası

Leylek Vet acil veteriner numarası (0216) 417 57 47’dir. Evcil hayvanlarınızın sağlık sorunları ile karşılaştığınızda, bu numarayı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acil Veteriner Numarası (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Leylek Vet, acil veteriner hizmetleri konusunda profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Evcil hayvanlarınızın sağlığı bizim için çok önemlidir ve her zaman hizmetinizdeyiz.

7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı 2

Gece Acil Nöbetçi Veteriner

Gece saatlerinde tüm veterinerler açık değildir. Sadece Leylek Vet gibi Gece Acil Veteriner hizmeti veren veteriner klinikleri açıktır. Leylek Vet bulunduğu konum itibariyle aşağıdaki lokasyonlar için Gece Acil Veteriner hizmeti verebilmektedir.

nobetci veteriner

Acil Nöbetçi Veteriner Maltepe

Leylek Vet, Acil Nöbetçi Veteriner Maltepe aramanıza uzman kadrosuyla hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. 7 Gün 24 Saat açık veteriner kliniğidir.

Leylek Vet olarak Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul adresinde hizmet veriyoruz.

Kliniğimize özel aracınızla veya toplu taşıma ile çok rahat ve hızlı bir şekilde gelebilirsiniz. Kliğinimiz Marmaray Küçükyalı İstasyonuna çok yakındır.

Acil Veteriner Küçükyalı

Leylek Vet Veteriner Kliniğimizin Küçükyalı Mahallesinde ve merkezi bir konumda olması nedeniyle Acil Nöbetçi Veteriner Küçükyalı aramanıza da yanıt verebilmekteyiz.

Acil Veteriner Aydınevler

Leylek Vet Veteriner Kliniği, Acil Nöbetçi Veteriner Aydınevler ihtiyacınızı hem gece hem gündüz saatlerinde Aydınevler’e 2 km’den daha yakın bir mesafede olması ile karşılaşmaktadır. Araç ile 5 dakikadan kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Acil Veteriner Zümrütevler

Leylek Vet Veteriner Kliniği, Acil Nöbetçi Veteriner Zümrütevler ihtiyacınızı özellikle gece saatlerinde Zümrütevler’e yaklaşık 5 km yakınlıkta olması ile karşılamaktadır. Araç ile 15 dakikadan kısa bir süre de ulaşabilirsiniz.

Acil Veteriner Cevizli

Leylek Vet Veteriner Kliniği, Acil Nöbetçi Veteriner Cevizli ihtiyacınızı da karşılamaktadır. Araç ile yaklaşık 15 dakika civarında bir sürede kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Acil Veteriner Kartal

Leylek Vet Veteriner Kliniği, Acil Nöbetçi Veteriner Kartal ihtiyacınızı araç ile yaklaşık 15 ile 20 dakikalık bir mesafede olması ile karşılamaktadır. Bu süreler acil durumların bir çoğunda yeterli olmaktadır.

Acil Veteriner Pendik

Leylek Vet Veteriner Kliniği, Acil Nöbetçi Veteriner Pendik ihtiyacınızı yine 20 dakika civarındaki bir araç yolculuğu yapmanız halinde karşılayabilmektedir. Bu süreler acil durumların bir çoğunda yeterli olmaktadır.

Açık Veteriner

24 Saat Açık Veteriner Anadolu Yakası

Leylek Vet Veteriner Kliniğimiz; kedi, köpek ve kanatlı dostlarımız için 24 saat 7 gün ve 365 gün uzman ekimizle 10 yıllık tecrübemizle referanslı nöbetçi acil veteriner kliniklerinin arasındayız. Acil veteriner kliniğimiz, Maltepe ve Küçükyalı’da bulunmaktadır.

Bizce dünyadaki en iyi hekim; Veteriner Hekimdir. Çünkü hastasına rahatsızlığını soramaz, derdi için cevap alamaz Leylek Veteriner Kliniği ‘nde sizin dostlarınızın öğrenmeye çalışıyoruz.

Evde beslediğiniz evcil hayvanınızı stabilize etmek ve durumunu teşhis etmek için en gelişmiş tıbbi ve cerrahi tedavilerini sunarız. Sokak hayvanlarını ihbar etmek için 153’ü arayabilirsiniz. Sokak hayvanları için kliniğimiz özel acil veteriner kliniğidir. Kliniğimizin ücret tarifesinde İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nın alt tarifesine göre fiyatlandırma yapılır ve uygulanır.

Evcil hayvanınız hakkında korkularınız, endişeleriniz varsa, bizi aramayı ihmal etmeyin. Kliniğimiz 7/24  özel acil veterinerlik hizmeti vermektedir. Kliniğimizin numaralarını ilaç ismi öğrenmek için aramayınız. Unutmayın ki; aradığınız zaman bir acil hastamız olabilir ve muayene etmeden de ilaç söylememiz mümkün değildir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kedi Acil Servis

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Kedi Acil Servisimizde kediniz için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.

Kedilerin başlıca acile gelme sebepleri aşağıdakilerle sınırlı olmamak üzere genelde şunlardır:

 • Kedi acil veteriner
 • Kedi acil müdahale
 • Kedi acil durum
 • Kedi yüksekten düşme
 • Kedi ayak kırığı
 • Kedi kusma
 • Kedi zehirlenme

Köpek Acil Servis

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Köpek Acil Servisimizde köpeğiniz için en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.

Köpeklerin başlıca acile gelme sebepleri aşağıdakilerle sınırlı olmamak üzere genelde şunlardır:

 • Köpek acil veteriner
 • Köpek acil müdahale
 • Köpek acil durum
 • Köpek yüksekten düşme
 • Köpek ayak kırığı
 • Köpek kusma
 • Köpek zehirlenme

Nöbetçi Veteriner (7/24 Açık Acil Veteriner) İçeriği