Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Veteriner yoğun bakım

Yoğun Bakım

Pansuman

Minik Dostunuz Bizim İçin Çok Önemli!

Bu sebeple;

  • Hayati tehlikesi olan hallerde
  • Acil durum hospitalizasyonlarında
  • Prematüre doğum
  • Trafik kazası
  • Stabil olmayan metabolik hastalık durumları,
  • Operasyon sonrası hospitalizasyonlar gibi manuel stabilizasyon gerektiren durumlarda

Sadece ona odalarda özel ayarlanmış, özel dengelenmiş kabinlerde mesai saati boyunca gözetim altına alınır. 7/24 veterinerlik hizmetimizde acil durumlarda acil müdahale hizmetinizdeyiz.

Yoğun bakımdaki hastalar sorumlu veteriner hekimleri tarafından bizzat kontrol edilip, düzenli olarak raporlanır. Bu şekilde, sürekli gözlem gereken ve stabilizasyonu sağlanmaya çalışılan hastalarda daha çabuk iyileşme oranları sağlanır.

Minik dostlarımızın durumlarına göre özel olarak ayarlanabilen kabinlerde kabin içi oksijen dengelemesi, EKG monitörizasyonları, kabin içi ısısının ve neminin dengelenmesi, gerekli durumlarda özel besleme sondaları, zaman ayarlı serum infüzyon pompaları, gene sorumlu veteriner hekim tarafından bizzat gerçekleştirilmektedir.

Leylek Vet Veteriner Kliniği ‘nde tüm operasyonlardan sonra Minik Dostlarımız tamamen kendilerine gelene kadar yoğun bakım kabinlerinde kalır:

Aynı insanlar gibi, anesteziden uyanana kadar geçen sürede vücut ısılarını tam olarak dengelemezler.

Operasyon sırasında olduğu kadar, sonrasında da tamamen uyanana kadar artan oksijen ihtiyaçlarını karşılamak için desteklenmeye ihtiyaç duyarlar.

Yoğun bakım kabinlerinde ayarlanabilen sabit nem, henüz kendine gelmeye başlamış minik dostlarımızın daha rahat nefes almalarını sağlar.

Kliniğimizde kullanılan yoğun bakım kabinlerinin bir özelliği olan pozitif iyon desteği ile operasyon sonrası daha stressiz ve rahat bir uyanma sağlanır.

Yoğun Bakım İçeriği