Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:

Maltepe En İyi Veteriner Kliniği

Maltepe en iyi veteriner klinikleri arasında gösterilen veteriner kliniğimiz evcil hayvanlarınızın yaşadığı her türlü rahatsızlıkta gerek acil veteriner, gerek nöbetçi veteriner ekipleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Açık veteriner kliniklerimiz, evcil hayvanınızın türüne, cinsine, hastalığının ne olduğuna bakmaksızın her türlü çabayı göstermekte ve canların sağlıklarını korumak için gereken her şeyi yapmaktadır. Tedavileri donanımlı veteriner ekiplerimiz ile yapan kliniğimiz oldukça uygun hizmet bedeli ile faaliyet göstermektedir.

Maltepe Veteriner kliniği olarak bizim için en önemli şey evcil hayvanlarınızın mümkün olan en kısa sürede sağlığına kavuşması ve eğer sağlıklı iseler sağlıklarının hayatları boyunca korunmasıdır. İşinde uzman olan veteriner hekimlerimiz bu konuda oldukça sıkı, dikkatli bir şekilde ve hayvanlarınızın sağlığını ön plana koyarak çalışmaktadır. Bu yüzden uzman veteriner arkadaşlarımıza evcil hayvanlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Uzmanlarımız canlar için ellerinden gelenin en iyisini yaparak sizleri ve onları memnun etmektedir.

Maltepe Nöbetçi Veteriner

Maltepe nöbetçi veteriner kliniğimiz 7/24 hizmet vermektedir. Haftanın her günü evcil hayvanlarınızı kontrole getirebilirsiniz. Eğer kendiniz getiremiyor iseniz pet taksi hizmetimiz ile evinize gelerek evcil hayvanlarınızı evlerinizden almakta, tedavisini ya da kontrolünü yaptıktan sonra da evinize getirmekteyiz. Bu süre zarfında ise bakımlarını en iyi şekilde yapmaktayız. Ne zaman bir veterinere ihtiyacınız olursa, gün, saat fark etmeksizin kliniğimize gelebilir, işinin uzmanı olan kaliteli sağlık ekibimizin desteğinden yararlanabilirsiniz.

Evcil Hayvan Bakımı

Evcil hayvan bakımı kolay olsa da zahmet gerektiren bazı durumları da olmaktadır. En basitinden hayvanlarınızın tuvalet alışkanlıklarını kazandırmak, özel bakımlarını yapmak bazen oldukça zorlayabilmektedir. Bazen sadece sahibinin yardımcı olamayacağı hastalık gibi durumlarda ise uzman veterinerler tarafından bakımlarının üstlenmesi oldukça önemlidir. Nasıl biz insanlar hastalandığımızda en iyi doktorlar tarafından tedavi görmek için elimizden geleni yapıyorsak hayvanlarımızın da böyle bir tedaviye ihtiyacı olduğunu unutmamalıyız. Maltepe veteriner ekibi olarak en iyi tedaviyi sağlamak için tam teşekküllü ekipmanlar ile çalışmaktayız. Kliniğimizde tetkik için laboratuvar, röntgen cihazları gibi pek çok hizmet bulunmaktadır.

Evcil hayvanlarınızın muayenelerini düzenli olarak yaptırmanız oldukça önemlidir. Eğer bir sıkıntıları var ise bu düzenli tetkikler sayesinde sorunun henüz başındayken tespit edilerek tedavi uygulanabilir. Eğer evcil dostlarınızın muayenelerini geciktirir iseniz geri dönüşü olmayan çok ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Çok ciddi sıkıntı yaşamasalar bile bazen özel bakım gerektiren durumlarla karşılaşabilirler. Maltepe veteriner kliniğimiz bu durumlarda da hizmet vermekte ve evcil hayvanlarınızın bütün bakımlarında sizlere uzman hekimleriyle destek sağlamaktadır.

Evcil hayvanlarınızın bakımını aksatmamalı, düzenli olarak yaptırmayı unutmamalı, sağlıkları için sürekli veteriner kontrolü altında tutmalısınız. Maltepe veteriner kliniği evcil hayvanlarınızın her türlü bakımını yapmaktadır. Verdiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilir kafanıza takılan her konu hakkında soru sorabilirsiniz.

Maltepe En İyi Veteriner Kliniği İçeriği