Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Maltepe Acil Veteriner

Maltepe Acil Veteriner – Leylek Vet

Maltepe acil veteriner arayışına girenler gönül rahatlığı ile Leylek Vet’i tercih edebilir. Çünkü bu işletme hayvan severlerin emeğine gözü gibi bakmayı amaç edinmiştir.

Acil Veteriner Çalışma Saatleri – Leylek Vet

Hayvanlar, insanların en yakın dostları arasındadır. Bazen beklenmeyen anlarda dostlarımızın sağlığı bozulabiliyor. Böyle anlar önceden tahmin edilemeyeceği için nöbetçi veteriner arayışına giriyoruz. Buna bağlı olarak nöbetçi veterinerlerin çalışma saatleri de aradığımız bilgilerden biri haline geliyor.

Acil veteriner olarak çalışan Leylek Vet Veteriner Kliniğimiz 7/24 tam zamanlı hizmet sunmaktadır. Nöbetçi Veteriner Klinik olduğumuz için gece – gündüz günün her saati sevimli hayvan dostlarımıza hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet verdiğimiz için Cumartesi ve Pazar Açık Veterinerler arasındayız.

Maltepe Acil Veteriner
Maltepe Acil Veteriner – Leylek Vet

Acil Veteriner Hizmetleri

Acil Veteriner İstanbul – Leylek Vet olarak İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Küçükyalı Bölgesinde hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakasında yaşayan evcil hayvan dostlarımız için Acil – Nöbetçi Klinikler arasındayız.

Bu hizmetlerden bazıları:

  • Genel cerrahi
  • Kısırlaştırma
  • Evde bakım hizmeti
  • İdrar ve kan tahlili
  • Otel ve pansiyon hizmeti

Acil Veteriner Hizmetimiz 7 Gün 24 Saat boyunca devam etmektedir.

Acil Veteriner Fiyatları

Acil Veteriner Fiyatları için veteriner odasının fiyatlarınız baz alıyoruz ancak sitemizde en temel işlemler için bilgilendirmeler verilmektedir. Fiyatlar yapılacak işlemin detayı ve kullanılacak ilaç ve tıbbi malzemelere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple acil veteriner fiyatları için kliniğimize telefon edebilirsiniz.

7/24 açık veteriner hizmeti verirken evcil hayvan sahibi dostlarımızı da maddi açıdan mümkün olduğunca yormamaya gayret ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz klinik hizmeti için hemen bizi arayın.

Neden Leylek Vet?

Leylek Vet olarak Maltepe Küçükyalı’da hizmet veriyoruz ancak acil veteriner Ümraniye ihtiyacınızda da 7/24 Açık Nöbetçi Veteriner olarak evcil dostlarınız için buradayız. Acil durumlarda bulunduğunuz lokasyondan bağımsız olmak üzere hizmet almak istediğiniz kliniği tercih etmeniz çok doğaldır. Uzman Veteriner Hekim kadromuz ile sizi bekliyoruz.

Leylek Vet’i tercih etmeniz için en önemli sebeplerden bir diğeri ise hijyendir. Kliniğimiz içerisinde yapılan işlem ne olursa olsun temizliğe çok önem verilir. Kliniğimiz periyodik olarak ilaçlanmaktadır. Bu sayede olası hastalık kapmalarının önüne geçilir. Evcil dostlarımızın sahipleri olarak bu konuya özen gösterdiğinizi biliyoruz.

Maltepe Acil Veteriner
Maltepe Acil Veteriner – Leylek Vet Veteriner Kliniği

Leylek Vet İletişim

Nöbetçi Veteriner İstanbul ihtiyacınızda Anadolu Yakasındaki Veteriner Klinikleri arasında yer alıyoruz. Leylek Vet’e Telefon Etmek için tıklayınız.

Leylek Vet Yol Tarifi için tıklayınız.

Leylek Vet WhatsApp Sohbeti Başlatmak için tıklayınız.

Acil veteriner Pendik ihtiyacınızda da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pendik, Kartal, Cevizli, Maltepe, Küçükyalı, Zümrütevler gibi bir çok farklı lokasyondan evcil hayvan sahipleri gibi siz de Leylek Vet Veteriner Kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe Acil Veteriner – Leylek Vet İçeriği