Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:

Veteriner Kliniği

İstanbul’un çok sık tercih edilenler arasında yer alan bir veteriner kliniği olarak hem sizlere hem de sevimli dostlarınıza deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle hizmet vermekteyiz. İstanbul’un Maltepe, Ataşehir ve Kartal bölgeleri başta olmak üzere Anadolu Yakasındaki çeşitli lokasyonlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kliniğimizde bulunan teknik ekipmanlarımızla birlikte evcil hayvanlarınızın gerekli aşıları, acil cerrahi müdahaleleri, rutin bakımları ve acil durum operasyon işlemlerini son derece dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Haftanın her günü verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra acil hizmetlerimiz de bulunmaktadır. 7/24 saat boyunca evcil dostlarınız için bizleri telefon numaralarımızdan arayabilir ya da kliniğimize gelerek hekimlerimizden destek alabilirsiniz!

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Türkiye’nin En İyi Veteriner Kliniği: Dostunuza En İyi Davranan Klinik

Her türlü canlının en az insanlar kadar iyi ve kaliteli koşullarda yaşamına devam etmesi gerektiğine inanıyoruz! Bu yolda hem onların hem de sizlerin sağlığını koruyarak daha iyi bir ortamınız olması için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızla birlikte de Türkiye’nin en iyi veteriner kliniği olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz!

Evcil hayvanlarımız hayatımızın her alanında bizlerle beraber. Bu beraber olduğumuz süreç boyunca onların sağlayabileceğimiz en iyi ortamda büyümesi kadar sağlıklı bir şekilde yaşaması da çok önemli. İşte bizler de tam bu noktada devreye girerek sevgili dostlarınızın en iyi veterinerlik hizmetini alabilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz! Alanında deneyimli ekibimiz ve gelişmiş teknolojilerimizle birlikte kliniğimizde sizin ve evcil dostlarınıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz!

Veteriner Kliniğimizde Verdiğimiz Hizmetlerimizden Bazıları:

Uzun zamandır evcil hayvanların sağlığını düşünerek siz değerli evcil hayvan severlere veren kliniğimizde A’dan Z’ye kaliteli hizmet vermek için yüksek çabamız bulunmaktadır. Kliniğimizde verdiğimiz bazı hizmetler ve bu hizmetleri nasıl verdiğimizi şu şekilde açıklayabiliriz:

Kapsamlı Muayene ve Teşhis: Evcil dostlarınızın sağlık sorunlarını tespit etmek için deneyimli veterinerlerimiz, ileri düzey teşhis ekipmanları ve deneyimleriyle donatılmıştır. Erken teşhis ve tedavi, evcil hayvanlarınızın daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlar.

Aşı Programları: Sağlıklı bir gelecek için düzenli aşılar önemlidir. Veteriner kliniğimiz, evcil dostlarınızın yaşam dönemine uygun aşı takvimini uygular, evcil dostlarınızın bağışıklık sistemlerini güçlendirmeye yardımcı olurken yaşamlarınızın uzaması için gerekli takibi de uygulamalarımız üzerinden sağlar. Dostlarınızın aşılarını sizler için takip ediyor ve zamanında uygulanmasını sağlıyoruz!

Cerrahi Müdahaleler: Deneyimli veteriner hekimlerimiz, en güncel tekniklerle cerrahi müdahaleleri gerçekleştirirler. Ameliyat sonrası dönemde de evcil hayvanlarınıza özel bakım sağlayarak onların konforunu maksimum seviyede tutarız. Kısırlaştırma operasyonları başta olmak üzere dostlarınızın geçirmek zorunda olacağı bütün cerrahi müdahaleler hijyenik bir ortamda kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Diş Sağlığı: Evcil hayvanların sağlığı sadece vücutlarında değil, aynı bizler gibi ağız ve diş bölümünde başlar. Kliniğimizde diş sağlığına yönelik muayene ve tedavilerle, evcil dostlarınızın dişlerinin sağlıklı olması için çalışıyoruz.

Beslenme Danışmanlığı: Sağlıklı bir yaşam için doğru beslenme büyük önem taşır. Veterinerlerimiz, evcil hayvanlarınızın yaş, tür ve sağlık durumlarına uygun özel beslenme programları oluşturarak, onların enerji dolu bir yaşam sürmelerine katkı sağlar. Kilo alma ya da kilo verme sorunları noktasında da evcil hayvanlarınızın yanındayız.

Acil Veteriner Hizmeti: Kazalar veya ani sağlık sorunlarına karşı hazırlıklı olmak önemlidir. Kliniğimiz, acil veteriner hizmetiyle, en kritik durumlarda bile size ve evcil dostlarınıza hızlı ve etkili müdahale sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Evcil dostlarınızın sağlığı, mutluluğu ve keyifli bir yaşam sürebilmesi için bizler uzman kadromuzla birlikte İstanbul’da hizmet veriyoruz! Sizler de bizlerden hizmet alabilmek için kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın ırkı, yaşı ve boyutuna göre özenli bakımlarını ve tedavilerini sağlar, onların güçlü bir yaşam sürmelerine katkı sağlarız!

Veteriner Kliniklerinin Önemi

Evcil hayvanlar pek çok kişi için aynı bir aile üyesi konumundadır. Evcil hayvanlarımızın sağlığı, bakımı ve düzenli kontrolden geçiyor olması bizler için çok önemlidir. Bizler de bu noktada devreye girerek evcil hayvanlarınıza kusursuz bir hizmet verdiğimizin altını çizmek istiyoruz. Evcil hayvanlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve onların en iyi şekilde korunmasını sağlayacak olan merkezlerin başında gelen veteriner kliniğimiz dostlarınızın sağlığını kapsayacak şekilde kapsamlı hizmet sunmaktadır.

“Veteriner Kliniği” Denince Neden Leylek Vet?

Sevgi Dolu Yaklaşım: Verdiğimiz hizmette, evcil dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu bizim için en büyük öncelik arasında bulunmaktadır. Onlara olan sevgimiz ve ilgimiz, kliniğimizi bir aile ortamına dönüştürür. Sevgi dolu ve sakin bir ortamda dostlarınızın bütün bakım ve tedavileri gerçekleştirilir.

Profesyonel & Deneyimli Kadro: Veteriner hekimlerimiz, alanlarında son derece bilgili, deneyimli ve sürekli eğitim alan profesyonellerdir. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için her zaman hazırdırlar. Alanında deneyimli ve başarılı olan ekip arkadaşlarımıza gözünü kapalı bir şekilde evcil dostlarınızı emanet edebilirsiniz.

Modern ve Gelişmiş Veteriner Kliniği: Kliniğimiz, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, hijyenik ve konforlu bir ortama sahiptir. Evcil hayvanlarınızın rahatlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Teknolojinin son gelişmelerini takip ediyor ve çalışmalarımızı ona göre sürekli güncelliyoruz.

Evcil Dostlarınıza Özel Çözümler: Her hayvan farklıdır, bu nedenle yaklaşımlarımız da bireyseldir. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunarız. Bütün dostlarımıza aynı bakımı ya da tedaviyi uygulamıyoruz. Bizim için her evcil hayvan kendine has özellikleri ve ihtiyaçları içerisinde barındırmaktadır. Buna göre de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dürüstlük ve Şeffaflık: Hizmetlerimizle ilgili olarak her zaman açık ve şeffafız. İhtiyaçlarınızı anlamak ve güvenilir bir ortak olarak yanınızda olmak için buradayız.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Faydalı Linkler

Evcil Hayvanlar Hakkında Bilgi dolu youtube kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Veteriner Kliniği İçeriği