Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
ataşehir veteriner

Ataşehir Veteriner

Evcil hayvanların sağlığını korumak, bireyin kendi sağlığını korumasından çok daha zor bir faktördür. Çünkü birey yaşadığı sağlık problemini kolaylıkla fark edebilse de kedi ve köpek gibi evcil dostlarımızın sağlık problemleri çoğu zaman fark edilmeyebilir. Bu nedenle kendi sağlığımıza önem verdiğimiz kadar bizimle beraber yaşayan evcil dostlarımızın da sağlığını önemsememiz gerekir. Onların sağlığını düzenli bir şekilde koruyabilmek ve problemlerini önceden belirleyebilmek için de Ataşehir veteriner hizmetleri çok büyük bir destek oluşturmaktadır.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Veteriner hekimler, sahip oldukları hayvan sevgisi ile birlikte kedi ve köpekler gibi evcil hayvanların hatta egzotik hayvanların sağlık problemleri ile ilgilenir. Bu çerçevede de

  • Hayvanların genel sağlığını inceleme,
  • Bulunan hastalıkları teşhis etme,
  • Sağlık problemlerine karşı koruyabilme ve
  • Bulunan problemleri tedavi edebilme görevlerini yerine getirir.

Bu nedenle Ataşehir veteriner desteği almanız, sadece problemli durumlarda değil rutin olarak çok büyük bir öneme sahiptir.

Veteriner hekimler çok geniş bir görev tanımı içerisinde çalışmalarını yürütürler. Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak bünyemizdeki deneyimli veteriner hekimlerimiz de aynı sistematik çalışma ile görev üstlenir. Örneğin, İstanbul Ataşehir veteriner desteklerinde yaşanabilecek olası bir hastalık veya enfeksiyona karşı kedi ve köpeklerinizin aşılanması mümkündür. Bazen de zamanında uygulanmamış aşı nedeni ile yaşanan bir hastalık veya aşıya rağmen düşük dozda seyreden bir hastalık için muayene teşhis ve tedavi gerçekleştirilmesini de sağlamaktadır.

Bildiğiniz üzere tıpta gerçekleştirilen muayenelerde belirli hastalıkları teşhis edebilmek için kan, idrar ve dışkı değerlerine bakılabilir ve görüntüleme yöntemlerinden faydalanılabilir. Bu durumda veteriner kliniğimizde de özellikle hastalıkları teşhis veya kontrol gerçekleştirmek için vücuttan alınan dokular, kan, idrar ve dışkı örnekleri tahlil edilebilir. Kliniğimiz bünyesinde yer alan idrar ve kan tahlili için uygun laboratuvarlarımız bu amaca yönelik kurulmuştur.

Bazı hastalıklar net bir şekilde rahatsızlık oluşturan semptomlar ile kendini hızlı veya yavaş olarak gösterebilir. Örneğin, kedinizin yaşadığı bir bağırsak tıkanıklığında hızlı ve zor semptomlar ile karşılaşılma ihtimali her zaman vardır. Bu tip problemlerde genellikle aşırı derecede halsizlik, zayıflama, karın ağrısı, kedinizin inlemesi, depresif bir hal ve yüksek ateş gibi belirtiler görülebilir. Bu duruma karşıda Ataşehir veteriner hizmetlerinde veteriner hekimin asli görevlerinden birisi deneyimli olduğu alanda cerrahi veya diğer tedaviler uygulamaktır. 

Ataşehir’de veteriner polikliniği olarak hizmet verecek bir kliniğin bünyesinde mutlak bir şekilde detaylı görüntüleme tekniklerini de bulundurması gerekir. Örneğin, kliniğimiz sahip olduğu bu imkanlar ile birlikte bağırsak tıkanıklığı gibi problemlerde net teşhisler için bilgisayarlı röntgen veya diğer görüntüleme tekniklerini de kullanır. Bu sayede uygulanacak cerrahi operasyon çok daha kapsamlı ve eksiksiz bir sonuç ile başarıya ulaşabilir.

Veteriner hekimlerin hizmet yapıları içerisindeki en önemli ayrıntılardan birisi de tüm acil durumlara karşı deneyimli yaklaşım sergileyebilmeleridir. Örneğin, köpeğiniz hiç tahmin edemeyeceğiniz bir şekilde tüketmemesi gereken bir gıda nedeni ile zehirlenme yaşayabilir. Yoğun bir kusma, ishal, ateş veya baygınlık gibi belirtiler ile bu zehirlenme kendini hızlı bir şekilde gösterir. Bu durumda acil müdahale için Ataşehir veteriner hizmetlerimize başvurduğunuzda, deneyimli veteriner hekimlerimiz sizlere hijyenik ve güvenilir bir ortamda destek sağlayabilir.

Ataşehir Veteriner Kliniği Arayışınızda Leylek Vet’i Tercih Edin

Ataşehir, İstanbul’un yüzbinlerce nüfus barındıran en büyük Anadolu Yakası ilçelerinden birisidir. Bu kadar büyük bir ilçe içerisinde bulunduğunuz noktadan en yakındaki bir semte ulaşmak dahi uzun bir süre alabilir. Hele ki İstanbul’un her noktasında bulunan yoğun trafik ya da yaşam karmaşası her şeyi daha zor bir hale de getirebilir. Ancak kliniğimiz Ataşehir’de veteriner kliniği olarak size her zaman çok yakın bir konumda hemen ulaşılabilir bir yapıya sahiptir.

ataşehir veteriner kliniği

Ataşehir Veteriner Kliniği olarak lokasyon bazlı arama yapan bir çok evcil hayvan sahibi için Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak yanı başınızda verdiğimiz hizmetler ile birlikte isterseniz bahsedilen rutin veterinerlik hizmetlerinde isterseniz acil hizmetlerde her zaman hazır konumda yer alıyoruz. Bu sayede Türkiye’nin sayılı veterinerlik fakültelerinden mezun olmuş meslek uzmanlarımız ve deneyimli destek kadromuz ile sizlere en hızlı desteği sunabiliyoruz. Üstelik kliniğimizde sadece muayene, cerrahi hizmetler, laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri değil doğum, pansuman, koruyucu hekimlik ya da fizik tedavi gibi önemli ihtiyaçlarınızda da sizlere destek verebiliyoruz.

Genellikle bir veteriner kliniğinden hizmet alırken kliniğin imkanlarını ya da yaşadığınız problemler ile ilgili ayrıntıları hızlı bir şekilde öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu durumda günümüzün en önemli avantajlarından birisi elbette ki telefon ve WhatsApp gibi iletişim hatlarının kullanılmasıdır. Eğer web sayfamızı dikkatli bir şekilde incelerseniz, sizin için paylaşmış olduğumuz Ataşehir’de veteriner kliniği için telefon bilgisini rahatlıkla 7/24 kullanabilirsiniz. Üstelik Google ve sosyal medyada Ataşehir’de veteriner kliniği için yorumlar aramalarında da kliniğimizin sunabileceği imkanları, konumunu, detaylarını ve güvenilirliğini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Ataşehir Veteriner Klinikleri

Her geçen gün gelişen teknoloji, tıpta ilerleyen ve daha profesyonelleşen yöntemler gibi ayrıntılar evcil dostlarımız için verdiğimiz hizmetlerde daha fazla imkanın elde edilmesini sağlamaktadır. Kliniğimiz bölgede tercih edebileceğiniz Ataşehir veteriner klinikleri içerisinde günümüzün teknik imkanlarını en geniş yapı ile kullanmayı önemsemektedir. Yani kliniğimizde deneyimli veteriner hekimler, profesyonel bir kadro ve kapsamlı bir sağlık merkezi imkanı bulunmaktadır.

ataşehir veteriner klinikleri

Günümüzün veterinerlik teknolojilerinin kullanılması için hem geliştirilen teknolojik altyapı hem de modern tıbbi ekipmanlar kliniğimizde yer almaktadır. Kliniğimizde hijyen en ön planda tutulan ayrıntı olmak ile birlikte çeşitlendirilmiş hizmet yapımız ve uzmanlık alanlarımız ile her zaman ulaşılabilir bir konumda yer alıyoruz. Hem telefon hem internet üzerinden kurabileceğiniz hızlı iletişim hem de her an ulaşabileceğimiz konumumuz daima avantaj sunmaktadır. Bu sayede Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Ataşehir veteriner ihtiyaçlarınızda çözümü ekonomik ve ideal bir yapı ile elde edebilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Ataşehir Veteriner İçeriği