Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:

Kadıköy Veteriner Klinikleri

Kadıköy Veteriner Klinikleri bölgesine En Yakın Nöbetçi Veterinerler arasında yer alan Leylek Veteriner Kliniği olarak kurulduğumuz günden bu yana veteriner hizmetlerini her zaman en yeni tedavi yöntemleri ve teknolojik cihazlar kullanarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Açık veteriner hizmetlerimiz ile 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir klinik olarak tüm evcil dostlarımızın sağlık sorunlarına yardım etmekte ve bakımlarını yapabilmekteyiz. Kliniğimiz içerisinde muayene odası, röntgen odası, banyo ve konaklama odaları, operasyon odaları bulunmaktadır. Alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli veteriner hekimlerimiz ile birlikte tüm operasyon ve muayene en modern yöntemler ile gerçekleşmektedir.

Veteriner hekim hizmetlerimiz içerisinde kedi ve köpek kısırlaştırma, göz hastalıkları, doğum gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Veteriner Hizmetlerimiz

Veteriner hizmetlerinde evcil dostlarımızın tüm sağlık sorunlarına yönelik çalışmalar başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Veteriner doğum hizmetleri ile ileri teknik yöntemleri kullanmakta ve hayvanlardaki tüm jinekolojik rahatsızlıklar, kısırlaştırma işlemleri ve meme hastalıklarının teşhis, tanı ve tedavileri yapabilmekteyiz. Doğum, sezaryen uygulamaları da yapabilmekteyiz. Ayrıca veteriner göz hastalıkları tedavileri ile kedi ve köpeklerde görülen göz sorunlarına da uygun çözümler ve tedavi yöntemleri kullanılmaktayız. Kliniğimizde verilen bir başka hizmet ise servis hizmetidir. Birçok insan evcil hayvanlarını veteriner kliniğine getirirken araç sorunu ile karşılaşmaktadır. Veteriner taxi hizmetlerimiz ile evcil hayvanlarınızı bulunduğunuz alandan almakta ve kliniğe getirmekteyiz. Evcil hayvanınızı kliniğe götürmek istediğiniz son derece temiz, hijyenik ve hızlı bir şekilde hizmet sağlayan pet taxi hizmetlerimizi çağırabilirsiniz.

Tıpkı insanlar gibi evcil hayvanlarda bazı durumlarda sağlık kuruluşuna götürülemez. Bu durumda merak edilen şey evde veteriner hizmeti alıp alınamayacağıdır. Evcil hayvanınızı sağlık kuruluşuna götüremediğiniz durumlarda Veteriner eve gelir mi? Diye düşünmenize gerek kalmadı. Müşterilerimiz ve evcil hayvanlarımızın ihtiyaçlarını düşünerek oluşturduğumuz bu hizmetten herkes faydalanabilir.

Veteriner hizmetleri içerisinde en yoğun tedavilerden biri kedi kısırlaştırma hizmetleridir. Kedilerin kısırlaştırma dönemlerini aksatmadan, uygun tedavi yöntemleri kullanarak kısırlaştırılmaları hem evcil hayvan sahipleri hem de kediler için oldukça önemlidir.

Evcil hayvanlarda acil durumlarda başvurabileceğiniz bir klinik bulmak zordur. Ancak Nöbetçi veteriner kliniği hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Acil veteriner kliniği ile kısa sürede evcil hayvanlarımızın ağrı ve acı çekmesine gerek kalmadan tedavileri yapılmaktadır. Veteriner hizmetlerini en modern yöntemler, teknolojik araç ve gereçler ile almak istediğinizde alanında uzman veteriner hekimlerimiz ile en yakın veteriner olarak sizleri beklemektedir.

Kadıköy Veteriner Klinikleri İçeriği