Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
cevizli veteriner

Cevizli Veteriner

Hayatınızın belirli bir döneminde almış olduğunuz bir karar, çok önemli değişiklikler ve düzenlemeler ile hayatınızın sonraki dönemini hatırı sayılır bir düzeyde etkileyebilir. Bu önemli karar, yeni doğmuş bir yavru köpeği sahiplenmek ve artık onunla aynı evde yaşamak olabilir. Özellikle bir yavru köpeği sahiplendiyseniz, ilk iş olarak onu veteriner hekim muayenesine götürmeniz gerekir. Bu durumda yaşadığınız bölgeye göre size en yakın Cevizli veteriner seçimini yapmanız önemlidir.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Yavru köpekler anne karnından doğduklarından itibaren insanlara göre bağışıklık sistemleri, beslenme sistemleri, uyku sistemleri ve psikolojik yapıları çok farklı bir şekilde gelişir. Eğer daha önce hiç köpeğiniz olmadıysa, bir yavru köpeğin nelere ihtiyaç duyacağını ve sağlık problemleri olup olmayacağını bilmeniz gayet zor olacaktır. Bu durumda mutlaka onu bir veteriner hekime en kısa zamanda götürmeniz gerekir. Seçeceğiniz Kartal Cevizli veteriner ise mutlaka size yakın olmalı ve deneyimli bir yapısı bulunmalıdır.

Leylek Vet Veteriner Kliniği bu konuda seçebileceğiniz size en yakın Cevizli veteriner alternatifleri arasında görülebilir. Sahiplendiğiniz yavru köpeğinizi kliniğinize getirdiğiniz ilk andan itibaren bilgisayar kayıtlarımızda onun için bir dosya açılacaktır. İlk muayene sırasında veteriner hekimlerimize yavru köpeğinizin yaşını, geldiği konumu, bugüne kadar yapılan aşılarını, muayenelerini ve anne-baba ya da kardeşlerinin durumu gibi birçok ayrıntıyı anlatmanız büyük fayda sağlar.

Veteriner hekimlerimiz ilk muayene ile birlikte köpeğinizi genel olarak fiziki incelemeden geçirirken, ilk değerlerini belirlemek için kan tahlili ve idrar tahlili almayı tercih edebilir. Ayrıca veteriner Cevizli hizmetleri için mutlak bir şekilde köpeğinizin cinsine, ırkına ve sağlık öyküsüne göre de bazı incelemeler yapılması gerekebilir. Zira bazı köpek ırklarında genetik olarak sıklıkla görülebilecek hastalıklar bulunduğu gibi bu tip hastalıklara karşı koruma alınması da gerekebilir.

İlk muayeneler sırasında daha önce yapılmış aşıların belirlenmesi gibi yapılmamış aşıların da tespit edilmesi önemlidir. Bu sayede köpeğiniz için bir aşı takvimi oluşturularak düzenli bir şekilde hangi dönemlerde hangi yaşların yapılması gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. Tüm bu uygulamalar koruyucu hekimlik, aşılar, diş bakımı ve tüm muayeneler ile köpeğinizi artık sağlıklı bir şekilde evinizde büyütebilir ve onunla mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Köpeğiniz ilk muayeneden itibaren sağlıklı bir şekilde takip edilerek hayatına konforlu bir şekilde devam etse de elbette beklenmedik acil durumlar ile karşılaşma ihtimaliniz de her zaman yer alabilir. İşte bu durumlarda da yavru köpeğinizi ilk defa kliniğimize getirdiğiniz için sonraki Cevizli acil veteriner ihtiyaçlarında da kliniğimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü evcil dostunuzu ilk andan itibaren takip eden kliniğimiz, Cevizli nöbetçi veteriner hizmetlerinde de bu bilgiler sayesinde yaşadığı problemlerde çok hızlı ve etkin bir müdahale gerçekleştirebilir.

Cevizli Veteriner Kliniği

Profesyonel anlamda Cevizli veteriner kliniği olarak hizmet veren her klinik semtin kapsamlı yapısını ve nüfus yoğunluğunu bilerek buna göre kendini belirli bir düzenlemeye tabi tutmalıdır. Çünkü Cevizli Mahallesi, Kartal ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olarak bugün çok yoğun bir nüfusa ve özellikle de birçok kurumun yerleşiminin bulunduğu bir alana sahiptir. Bu nedenle birçok farklı mahalle ve semte göre Cevizli veteriner kliniği ihtiyacı her zaman daha fazla duyulacak bir ihtiyaçtır.

cevizli veteriner kliniği

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak kliniğimiz bünyesinde de bu ihtiyacı eksiksiz bir şekilde karşılamak için çok yüksek bir özen gösteriyoruz. Yani örnek olarak veteriner hekim kadromuz ve asistan kadromuz deneyimli yapıları ile birçok farklı hastalıkta hem ilk muayene hem de cerrahi yöntemler gibi konularda başarı ortaya koyabiliyor. Üstelik teknik anlamda da laboratuvarımız, görüntüleme tekniklerimiz, yoğun bakım ünitemiz, doğumhanemiz ve evcil dostlarınız için ihtiyaç duyulabilecek konaklama alanımız gibi birçok hizmetimiz önemli artılar oluşturmaktadır.

Bu tarz bir yapı ile hizmet veren kliniğimizde sahiplendiğiniz yavru köpeğinizin en beklenmedik sağlık problemlerinde dahi endişe yaşamadan evcil dostunuzu güvenilir ellerimize emanet edebilirsiniz. Örneğin, oyuncu ve meraklı yavru köpeğiniz hiç yapmaması gereken bir şey yaparak yasak bir gıdayı tüketebilir. Bu durum bir zehirlenme vakası yaşamanızı ve bununla birlikte kusma, yüksek ateş, ishal, karın ağrısı gibi belirtiler ortaya çıkmasını tetikleyebilir. Bu gibi bir durumda Cevizli’de veteriner kliniği ihtiyacınız bulunduğu andan itibaren kliniğimize telefon üzerinden veya direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Yaşadığınız zehirlenme, kaza veya travmatik durumlarda veteriner kliniğimizde tüm imkanlar kullanılarak detaylı bir inceleme yapılır. İşte bu noktada yavru köpeğiniz kliniğimizde kayıtlı bir konumda bulunduğu ve düzenli sağlık takibi yapıldığı için büyük bir avantaj elde edilir. Çünkü cinsi, ırkı, yaşı ve genel sağlık durumuna göre bu tip problemlerde ortaya çıkabilecek semptomlar ve dikkat edilmesi gereken ayrıntılar daha rahat belirlenir. Bu nedenle Cevizli veteriner ihtiyaçlarınızda daha fazla tanıdığınız ve alıştığınız klinikleri tercih etmek her zaman avantajdır.

Cevizli Veteriner Klinikleri

Veterinerliğin gelişmesi ile birlikte artık birçok farklı tedavide daha etkin sonuçlar ve daha hızlı teşhisler elde etmekte mümkün hale gelmiştir. Eğer Cevizli veteriner klinikleri bu imkanlardan yararlanarak sizin için daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlayabilirse, siz de evcil dostlarınız ile çok daha uzun ve huzurlu bir ömür geçirme şansı elde edebilirsiniz. Bu nedenle iyi bir veteriner seçmek hayatınız boyunca çok iyi bir dost edinmek gibidir.

cevizli veteriner klinikleri

Veteriner hekimler evcil dostlarınızın en iyi dostları olabilecek konumda hayatlarını bu işe adamış ve kendilerini veterinerlik biliminin gelişen yapısı içerisine entegre etmiş kişilerdir. Kliniğimiz bünyesindeki deneyimli veterinerlerimiz ve tüm kadromuz bu yapı ile birlikte sizlere her zaman samimi ve güler yüzlü bir hizmet sunmayı önemsemektedir. Evcil dostunuzu Leylek Vet Veteriner Kliniği’mize güvenle ulaştırdığınız gibi hem ekonomik hem de modern Cevizli veteriner hizmetlerini 7/24 talep edebilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Cevizli Veteriner İçeriği