Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:

Pendik Veteriner

Koruyucu veteriner hekimlik işlemleri ön planda tutularak evcil hayvanların hastalıklardan korunmasını sağlamak, hayvan dostlarımızın daha uzun ve daha sağlıklı bir hayat sürmesine yardımcı olmaktadır. Evde veteriner hizmetleri ile evcil hayvanlarınız her daim gözlem altında olabilirler. Kliniğimizin sağladığı evde veterinerlik hizmetinden zor zamanlarınızda yararlanmanız amacıyla oluşturduğumuz hizmetlerimizdendir. 7/24 açık veteriner hizmetlerimiz ile hayvanlarınızı her daim kliniğimizde de muayene ettirebilirsiniz.

Birçok hastalığın oluşması, bilinçli bir şekilde alınan önlemler ile engellenebilir. Pet taxi hizmetleri ile arabanız yoksa dahi hayvanlarınızı kliniğimize ulaştırarak muayene ettirebilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanmak için veteriner taxi  hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Pet taxi hizmeti sevimli dostlarımızın rahat yolculuk edebilmeleri için özel olarak dizayn edilmiş konforlu ulaşım sağlayan araçlarımızdan oluşmaktadır.

Pendik Veteriner Hizmetleri

İçerenköy veteriner hayvan dostlarımız için birçok hizmet sunmaktadır. Muayene, diş tedavileri, aşı uygulamaları, pet kuaför ve birçok hizmet sizler için sunulmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak için veterinerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Açık veteriner kliniğimizde sizleri beklemekteyiz.

Veteriner göz hastalıkları problemleri sıklıkla karşılaşılan sağlık sorunlarındandır. Tıpkı bizlerde olduğu gibi hayvanlarda da göz tansiyonu, göz enfeksiyonu gibi problemler oluşabilmektedir.

Veteriner doğum polikliniklerinde doğum öncesi ve doğum için gerekli muayene, tetkikler yapılır. Başarılı bir doğum için titiz çalışmalar yapılmaktadır.

Kedi kısırlaştırma özellikle ev kedilerinde gerekli olan uygulamalardan birisidir. Hayvan sağlığı açısından kedi ve köpek kısırlaştırma işlemleri ev hayvanları için mutlaka yapılmalıdır. Bunlar ve daha birçok hizmetimiz ile veteriner kliniğimiz hayvan dostlarımız için her daim açıktır. Hayvan dostlarınızın sağlıklı olması için veteriner hekim tarafından önerilen aşı programına ve ilaçlara düzenli bir şekilde uyulmalıdır. Acil veteriner ihtiyaçlarınızda 7/24 açık kliniğimiz ile hayvan dostlarınızı anında müdahale ettirebilirsiniz. Nöbetçi veteriner kliniği için her daim kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bununla birlikte birçok hayvan sahibi tarafından veteriner eve gelir mi soruları da merak edilmektedir. Kliniğimize bağlı evde veterinerlik hizmetlerimiz ile bize ulaşamadığınız durumlarda sizlere yardımcı olmaktayız. Kliniğimiz ile iletişime geçtiğinizde bu hizmetlerden sizde faydalanabilirsiniz. Minik dostlarımıza iyi bakmayı unutmayın!

Pendik Veteriner İçeriği