Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
atalar veteriner

Atalar Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak çok uzun yıllardır İstanbul’un Anadolu Yakası’nda veteriner ihtiyaçlarını karşılamak için kliniğimizde çok geniş imkanlar ile hizmet veriyoruz. Kliniğimizin özel bir şekilde hitap ettiği yaşam alanları içerisinde de bilhassa Kartal ilçesi sınırlarımızda bulunan Atalar Mahallesi de yer alıyor. Bu noktada Atalar veteriner hizmetleri için ihtiyaç duyduğunuz her an isterseniz muayene hizmetlerinde isterseniz acil durumlarda kliniğimize çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Geniş kapsamlı bir şekilde hayvan sağlığını koruyabilmek ve çok daha iyi bir noktaya ulaştırabilmek için kliniğimiz gibi veteriner kliniklerinin özenli bir şekilde çalışması her zaman önemlidir. Bugün veterinerlik hizmetleri özellikle evcil dostlarımız ile yaşayan kent sakinleri için çok büyük ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan veteriner Atalar hizmetlerinde de yenilikleri takip etmek ve daha hızlı sonuçlar elde edebilmek yüksek önem arz etmektedir.

Kliniğimiz günümüzde pet dostlarımız için hastalıkların teşhis edilmesinden tedavinin doğru bir şekilde uygulanmasına, rutin sağlık taramalarından birçok farklı veterinerlik uygulamasına özenli çalışmalar yürütmektedir. Üstelik tüm bu çalışmalar sırasında Atalar veteriner hizmetleri için evcil dostlarınız ile en az sizin kadar yakın bir temas kurmamız gerekmektedir. Bu temas sürecinde de güvenilir olabilmek, samimiyet, güler yüzlü olmak ve gerçekten hayvan sevgisine sahip olmak en önemli kriterdir.

Atalar veteriner çalışmalarımız bünyesinde bugün hayvan hastalıklarını teşhis edebilmek için çok geniş imkanları kullanmayı önemsiyoruz. Bu nedenle örneğin kedinizin yaşadığı bir kalça kırığı problemi onun için çok acılı, ağrılı ve hayatını olumsuz etkileyen bir durumdur. Yaşadığı problemi hızlı bir şekilde giderebilmek ve sağlığına kavuşması için detaylı bir tedavi yolu izlemek önemlidir. Bu durumda kliniğimize Atalar acil veteriner ihtiyacı ile ulaştığınızda da kliniğimiz imkanları gereken her noktada kapsamlı bir şekilde kullanılır.

Kedilerde kalça kırığı veya köpeklerde ishal gibi birçok farklı problem ile kliniğimize başvurduğunuzda, öncelikle kliniğimizde güler yüzlü bir yönlendirme ile veteriner hekimlerimizin güvenilir desteğine ulaşmanız sağlanır. Veteriner hekimlerimiz sizi detaylı ve dikkatli bir şekilde dinleyerek, yaşadığınız probleme önem vererek ve evcil dostunuzu sevgiyle kucaklayarak hizmet verir. Fiziki muayene, hastanın öyküsünün dinlenmesi, genel sağlık problemlerinin tespit edilmesi ve sonrasında görüntüleme yöntemlerinden laboratuvar testlerine tüm imkanların kullanılması gerekir.

Özellikle Atalar nöbetçi veteriner hizmetleri sırasında genel olarak mesai saatleri dışında acil durumlar ile kliniğimize başvurulmaktadır. Bu tip durumlarda hızlı bir şekilde müdahale çok büyük bir önem arz ederken, yaşanan bir zehirlenme, kanama ya da yaralanmanın gerekirse cerrahi operasyon ile giderilmesi gerekir. Bu tarz durumlarda da soğukkanlı bir yaklaşım ile tüm veterinerlik bilgisini aktarabilecek kadromuz hayvan sağlığını koruyabilecek ve sizin moral olarak desteklenmenizi sağlayacak güvenilir bir veterinerlik hizmeti sunabilmektedir.

Kartal Atalar veteriner desteği ihtiyacı duyduğunuz her noktada gerek muayene ve kontrol hizmetleri, gerek aşı ve koruyucu hekimlik uygulamaları, gerek acil destek noktasında kliniğimiz 7/24 sizin için hazır bir konumda yer almaktadır. Bu sayede kediler, köpekler ve egzotik dostlarınızın sağlığında deneyimli yapımız ile birlikte bugün bilinen birçok farklı sağlık problemi, hastalık ve cerrahi yöntemde güven en önemli kriterimizdir. Yenilikçi yaklaşımımız ve samimi yapımız da bu güveni en doğru şekilde hissedebilmenizi de sağlayacaktır.

Atalar Veteriner Kliniği Arayışınızda Adresiniz: Leylek Vet

Kliniğimiz veterinerlik çalışmaları içerisinde elbette öncelikle hayvan sağlığını koruyabilmek ve yaşanılan hastalıklarda da iyileştirici hizmetler sunabilmek yer alır. Leylek Vet olarak Atalar’da veteriner kliniği arayışında olan evcil hayvan sahiplerine de en yakın veteriner lokasyonunda olduğumuz için hizmet verebilmekteyiz. 

atalar veteriner klinigi

Bugün laboratuvarlarımızda kan testleri ve idrar tahlili testlerinde gereken tüm taramalar ve detaylı sayımlar yapılabilmektedir. Görüntüleme noktasında da kliniğimiz çok geniş teknolojik imkanlara sahiptir.

Farklı hastalıkların birçoğunda röntgen, ultrason, endoskopi, biyopsi ve tomografi gibi yöntemler ile daha net teşhisler koymak mümkün olmaktadır. Bugün kapsamlı hastanelerde tıp biliminde kullanılan bu görüntüleme ve tahlil yöntemlerinin neredeyse tamamı veterinerlikte de aynı şekilde kullanılmaktadır. Hastalıklarda teşhisi hem hızlı hem de doğru bir şekilde gerçekleştirebilmek, hastalığın ilerlemeden iyileşmeye başlaması için çok önemlidir.

Bazı laboratuvar teknikleri ve görüntüleme yöntemleri sadece rutin kontroller ve taramalar sırasında da kullanılabilir. Örneğin kedi veya köpeğinizin hamilelik döneminde düzenli bir şekilde sağlık kontrolünden geçirilmesi ve yavru izleminin ultrason gibi yöntemler ile düzenli olarak yapılması gerekir. Çünkü bu sayede doğum dönemi geldiğinde de çok daha güvenilir bir süreç ile yeni yavruların elde edilmesi mümkün olacaktır.

Atalar veteriner kliniği ihtiyacınız bulunduğu her an kliniğimize isterseniz pratik konumu ile ulaşabilir isterseniz telefon üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Veteriner hekimlerimiz her konuda ve günün her saatinde size en iyi şekilde destek verebilmek için sahip olduğu tüm bilgi ve donanım ile yanınızda olmaya devam edecektir. Leylek Vet Veteriner Kliniği, Atalar veteriner kliniği Kartal İstanbul hizmetlerinde birçok kişinin aklına gelen en nitelikli klinikler arasında yer almaktadır.

Atalar Veteriner Klinikleri

Türkiye’de bugün birçok farklı üniversitede veterinerlik fakülteleri ile donanımlı ve idealist yeni meslek elemanlarının yetişmesi sağlanmaktadır. Yetişen her veteriner evcil dostlarınızın sağlığını koruyabilmek için daha iyiye ulaşmak açısından da çağın gerekliliklerini ve yeniliklerini takip etmektedir. Bu sayede bölgede yer alan Atalar veteriner klinikleri sizlere her zaman daha iyisini sunmayı sürdürmektedir.

atalar veteriner klinikleri

Kliniğimiz bünyesinde de yer alan donanımlı veteriner kadromuz, yönetim kadromuz, ofis kadromuz ve hizmet kadromuz en iyiye ulaşmak için kendini geliştirmeyi her zaman sürdürmektedir. Rutin sağlık taraması, muayene, ameliyat veya benzer tüm çalışmalarda en ekonomik fiyatlar ve her zaman ulaşılabilir bir yapı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Leylek Vet Veteriner Kliniği ile Atalar veteriner hizmetlerinde evcil dostlarınız için sağlığa iç rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Atalar Veteriner İçeriği