Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:

Suadiye Veteriner

Veteriner klinik hizmetlerini modern tedavi yöntemleri ve son teknolojik araç ve gereçleri kullanarak yerine getiren Suadiye veteriner, evcil dostlarımızın sağlığını tehdit eden tüm hastalıkların tanı, teşhis ve tedavilerini 7/24 açık veteriner hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Veteriner kliniğimizde hafta içi ya da hafta sonu ayırt etmeden her saat başında ulaşabileceğiniz bir hizmet anlayışı içerisinde alanında uzman deneyimli, tecrübeli veteriner hekimlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız nöbetçi veteriner kliniği olarak da hizmet veren bir kuruluş özelliği taşımaktadır.

Kliniğimiz içerisinde tüm evcil hayvanlara uygun muayene odaları, banyo ve hayvan konaklama odaları, operasyon odaları, bekleme salonu ve röntgen odaları bulunmaktadır. Kliniğimizde operasyon el işlem gerektiren düşme, çarpma ve kazalara bağlı gelişen kırık ve çıkık tedavileri başta olmak üzere kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, ağız ve diş hastalıkları, göz içerisinde gelişen hastalıklar, doğum ve aşılama gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Veteriner Klinik Sağlık Hizmetleri

Veteriner klinik hizmetlerinde evcil dostlarımıza %100 başarılı tedavi yöntemleri uygulayarak hissettikleri acı, ağrılı dönemin kısa sürede geçmesini sağlamaktayız. Veteriner hizmetlerimizde sağladığımız bu hizmetlerden bazıları şunlardır;

Veteriner göz hastalıkları, özellikle kedi ve köpeklerde görülen göz hastalıklarına uygun teknolojik araçlar kullanarak sorunu hemen tespit etmekte ve tedavi yöntemine geçmekteyiz. Göz içerisinde ve çevresinde görülen hastalıkların tamamına yönelik başarılı yöntemler kullanmaktayız.

Veteriner doğum, ileri teknik yöntemler kullanarak hem evcil hayvanlarımız hem de doğacak yeni yavruların en sağlıklı şekilde dünyaya gelmelerine yardımcı olmaktadır. Sezaryen ya da normal doğum ile hayvanlarımıza bu özel süreçte yanlarında olmaktayız. Doğum sonrası kısırlaştırma dönemleri de takip edilmekte ve evcil hayvanların kısırlaştırılmaları kolay bir şekilde acısız, ağrısız tedavi edilmektedir.

Acil Veteriner Hizmetleri Nedir?

Kliniğimizde verdiğimiz hizmetlerden biri de acil veteriner hizmetleridir. Bu hizmetlerde özellikle kazalara maruz kalan hayvanlarımıza yönelik hizmetler vermekteyiz. Kaza sonrası hayvanların iç organları zedelenmiş olabilir ya da kan kaybı fazla olabilir bu durumda evcil hayvana hemen müdahale edilmesi gerekir.

Evde Veteriner Hizmeti Nedir?

Evcil hayvanı olup da bazı durumlarda veterinere gidemeyen insanların akıllarına takılan en önemli sorun veteriner eve gelir mi olmaktadır. Evcil hayvanlarda tıpkı insanlar gibi bazı hastalık durumlarında yerinden kalkamaz işte bu durumda evde veteriner hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bu hizmetler aracılığı ile hayvanlarımızın bakımları evde yapılmaktadır.

Veteriner hizmetlerinden faydalanmak istiyorsunuz ama araç sorunu yaşıyorsanız pet taxi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Veteriner taxi tüm evcil hayvanların taşınmasında kullanılabilen son derece hijyenik, steril ve amacına uygun bir şekilde donatılmıştır. Kısa sürede veteriner hizmetlerimizden kısa sürede faydalanabilmek için hemen açık veteriner hizmetlerimiz için arayınız.

Suadiye Veteriner İçeriği