Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Küçükyalı - İdealtepe Veteriner Kliniği

Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniği

Evlerin bir parçası haline gelen evcil hayvanların sağlıklı bir hayat sürmesi için Leylek Vet küçükyalı – idealtepe veteriner kliniği olarak profesyonel hekimleriyle hizmet veriyor. Evcil hayvanların uzun ve mutlu bir yaşam için tıbbi bakım ve muayenelerinin yapılması gerekir.

Güvenilir ve uzman personeline sahip Leylek Vet küçükyalı veteriner kliniğine minik dostlarınızı gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Leylek Vet’te dostlarınız için acil durumlarda da 7/24 hizmet veriyoruz.

Leylek Vet Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniği Hakkında

Leylek Vet Küçükyalı-idealtepe veteriner kliniği sizlere ve dostlarınıza hizmet verirken her zaman kaliteli bir hizmet vermeyi prensip haline getirmiştir. Kliniğimiz son teknoloji cihazlar ve güler yüzlü veteriner hekim kadrosu ile sizleri bekliyor. Koruyucu veteriner hizmetleri her zaman ön planda tutularak hayvanların hastalıklardan korunmasını amaçlıyoruz.

Uzman ve profesyonel ekip ile dostlarınızın sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmeleri için üstün çaba gösteriyoruz. Kurulduğumuz günden beri her zaman hayvan sevgisi ile teknik bilgiyi harmanlayarak hizmetimizin kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Dostlarımızın hastalık teşhisi ve tedavisinde kullanılan tüm cihazlar yeterli kapasitede olan bir klinik türüdür.

Küçükyalı - İdealtepe Veteriner Kliniği
Leylek Vet Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniği

Leylek Vet Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniğini Öncelikli Hedefi

Koruyucu veteriner hekimlik faaliyetleri kapsamında Leylek Vet Küçükyalı Veteriner Kliniği minik dostlarımızın hastalıklardan korunması ve uzun bir yaşam sürmesi için hizmet veriyoruz. Kliniğimiz, Kedi ve Köpek başta olmak üzere bir çok farklı türdeki evcil hayvanların sağlığının korunması için İstanbul Küçükyalı İdealtepe de dahil bölgedeki birçok semte hizmet veriyor.

Leylek Vet Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniğinin Sunduğu Hizmetler

Minik dostlarımızın acil durumlarda ihtiyaçlarını karşılayabilecek Leylek Vet küçükyalı nöbetçi veteriner kliniğimizde yüksek teknolojili donanımlar bulunmaktadır. Evcil hayvanlarda meydana gelen birçok sağlık sorunu için teşhis ve tedavi hizmeti veriyoruz.

Veteriner kliniğimizde sunulan hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Muayene, teşhis ve tedavi,
  • Doğum hizmetleri,
  • Aşılama hizmetleri,
  • Cerrahi operasyonlar,
  • Laboratuvar hizmetleri,

Veteriner kliniğimize getirilen hasta evcil hayvanlar kapsamlı bir şekilde muayeneden geçtikten sonra teşhisi konulur ve tedavisine başlanır. Ayrıca acil durumlarda Leylek Vet Küçükyalı Açık Veteriner kliniğimizde yapılan işlemlerin her aşamasında evcil hayvan sahiplerine gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Özel Durumlarda Veteriner Ambulans Hizmeti

Evcil hayvanlar diğer hayvanlar gibi özel olup sahipleri tarafından onlara daha çok önem veriliyor. Bu özel hayvanların kaliteli bir yaşam ve besine sahip ihtiyaçları olduğu gibi profesyonel sağlık hizmetlerine de ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyacın karşılanması aşamasında profesyonel olmayan kişilerce hayvanlara müdahale edilmesi sağlık açısından ciddi sorunlara neden olabilir.

Leylek Vet Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniği acil durumlarda evcil dostlarınız için acil ambulans hizmeti ile müdahale ediliyor. Hayvanlar için oldukça önemli bir ortama sahip veteriner kliniği sayesinde hızlı ve çabuk bir şekilde müdahale edilir.

Veteriner ambulans hizmeti oldukça önemli olup hayvanların normal olarak kliniği getirilmesi zaman aldığı için sağlık açısından risk oluşturabilir. Bundan dolayı nadir olarak bulunan ambulans hizmetleri sayesinde minik dostların kurtarılması için üstün bir çaba harcanır.

Küçükyalı - İdealtepe Veteriner Kliniği
Leylek Vet Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniği

Eve Veteriner Hizmetlerin Sunulması

Leylek Vet Küçükyalı Veteriner Kliniği olarak sahip olduğumuz modern cihazlar ve uzman personelimiz ile muayene, teşhis, tedavi ve acil müdahalelerde bulunabiliyoruz. Kliniğimizin sahip olduğu uzman veteriner hekim kadrosu kendilerine emanet edilen evcil dostlarınızın bakım ve sağlık hizmetleriyle yakından ilgileniyor. Evcil dostlarınız için veteriner kliniğimizde eve veteriner hizmeti de verilmektedir.

Küçük dostlarınızı Leylek Vet Veteriner Kliniğimizin kadrosuna, emin ellere gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Leylek Vet İdealtepe Veteriner Kliniği Yorumları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakın olan Leylek Vet İdealtepe Veteriner Kliniği’nden evcil hayvanlarınız için tüm hizmetleri rahatça alabilirsiniz.

Küçükyalı – İdealtepe Veteriner Kliniği İçeriği