Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
En İyi Maltepe Veteriner Kliniği

Leylek Vet Maltepe Veteriner Kliniği

Maltepe Veteriner – Maltepe Veteriner Klinikleri

Leylek Vet Maltepe Veteriner Kliniği, sevimli evcil dostlarımızın sağlık konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılayarak gelişmiş son teknolojik aletlerle onlara en doğru tedavi şeklini sunan, sizleri ve sevimli dostlarımızı düşünerek anlamaya çalışmaktadır.

Leylek Vet Veteriner Kliniği Hizmetleri (Maltepe)

Sevimli hayvan dostlarımızı zaman geçtikçe daha iyi tanıyor ve bizden ne istediklerini de daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Hasta olup olmadıklarını merak ediyoruz. Bu durumda ilk işimiz meraklarımızı giderecek ve iyi hizmet verebilecek veteriner aramak oluyor. Leylek Vet Maltepe’de Veteriner Hizmeti sizi bu dertten kurtararak sevimli dostlarınızın ihtiyacı olan her türlü sağlık hizmetini yerine getiriyor.

  • Cerrahi hizmetler, geriyatrik bakım
  • Laboratuvar hizmetleri, dahiliye muayene
  • Anestezi, aşılama ve kontrol programları
  • Doğum ve jinekoloji, veteriner diş hekimliği
  • Yoğun bakım ve görüntüleme hizmetleri, kafes kuşları muayenesi
  • Egzotik hayvan muayenesi

Leylek Vet Veteriner Kliniği, gelişmiş son teknolojik ekipmanlarla hizmet sunmaktadır. Evcil dostlarımız için yapılan aşı ve ameliyat gibi uygulamaların da takibi yapılmaktadır. Sevimli dostlarımızın yapılan müdahaleler sonrası durumlarının kontrolü sağlanır.

En İyi Maltepe Veteriner Kliniği

 

 

Leylek Vet Maltepe’de Veteriner Kliniği

Leylek Vet Veteriner Kliniği Adres ve İletişim Bilgileri

Sevimli dostlarımıza ve size İstanbul, Maltepe İlçesi Küçükyalı’da hizmet veriyoruz. Bizi doğrudan Web Sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden arayabilirsiniz. Leylek Vet, Maltepe veteriner 7/24 nöbetçi klinik olarak hizmet veren, güvenilir ve etik değerleri olan bir veteriner kliniğidir.

7/24 Nöbetçi Acil Leylek Vet Veteriner Kliniği Adresi:

Yol tarifi almak için tıklayın:

Küçükyalı mahallesi, Bağdat caddesi, Ahmet Kutsi Tecer Sokak, No:14b, 34840 Maltepe/ İSTANBUL

Leylek Vet Maltepe veteriner kliniği numarası ve telefon bilgileri:

Telefon: 0216 417 57 47 (Tıkla Ara)

E posta: info@leylekvet.com

Leylek Vet Veteriner Kliniği İstekleri Karşılıyor mu?

Leylek Vet Maltepe Veteriner Kliniğini uzman kadrosuyla hizmetinizde. Özverili ve ilgili bir ekip sizi bekliyor.

Gelişmiş ekipman kullanan, alanında uzman ve anlayışlı bu doktorlara sevgili dostlarınızı rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Dostlarımıza iyi bakıyoruz. Leylek Vet Maltepe Veteriner Kliniği Yorumlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her Zaman Ulaşabileceğiniz Maltepe’de Veteriner Klinik

Hafta içi ve hafta sonu hizmet veren Leylek Vet maltepe veteriner kliniği çalışma saatleri haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati, sevimli dostlarımızın yardımına koşuyor. 7/24 hizmet veren Leylek Vet veteriner kliniğini arayabilir, web sitesi ve uygulamalardan takip edebilirsiniz.

Veteriner hizmetlerimize dair aradığınız detayları Leylek Vet Maltepe Veteriner Kliniği Hizmetler sayfamızda bulabilirsiniz.

En İyi Maltepe Veteriner Kliniği

 

 

Leylek Vet – Maltepe’de Veteriner Kliniği

Maltepe Veteriner Hizmeti Ücretleri

Leylek Vet Maltepe veteriner kliniği ücretleri İstanbul Veteriner Hekimler Odası tarafından hazırlanan liste göz önünde bulundurularak talep edilir. Verilen hizmete göre değişen veterinerlik ücretlerini Leylek Vet veteriner klinik web sayfasından ya da iletişim adreslerden öğrenebilirsiniz.

Leylek Vet Maltepe veteriner kliniği fiyatları verilen veterinerlik hizmetlerine göre değişiklik gösterirken İstanbul Veteriner Hekimler Odası tarafınca sunulan listeye uygun oranda fiyat talep edilir. Detaylı fiyat araştırması için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yukarıda veterinerlik hizmeti karşılığında alınan ücret başlıkları belirtilmiştir. Leylek vet veterinerlik ücretleri sevimli dostlarımızın kedi ya da köpek olması, dişi veya erkek olması gibi farklılıklarda değişiklik gösterebilir. Bu değişiklikler hayvan dostlarımızın türü, cinsi, cinsiyeti gibi durumlarda ya da kullanılan aşı adeti ve aşının içine eklenen ilaç durumuna, ameliyat türüne göre değişiklikler gösterebilir.

Leylek Vet Maltepe Veteriner Kliniği İçeriği