Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Vet216 Artık Leylek Vet Oldu!

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak İsmimizi Yeniledik!

İsim Değiştirdik! artık Leylek Vet Veteriner Kliniği ismiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Günümüzde evcil hayvanlar insanlar gibi birtakım rahatsızlıkları olabiliyor. Bundan dolayı hayvanların bazı aralıklar halinde veteriner hekimlere götürülmesi gerekir.

Küçükyalı Maltepe’de Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak başta evcil kedileriniz, köpekleriniz ve diğer hayvanların tedavisi, ıslah edilmesi, iyileştirilmesi gibi konularda hizmet veriyoruz.

Hayvanların Dostu Leylek Vet Veteriner Kliniği

Can dostlarımız olan hayvanların sağlıklı olması aynı zamanda bizim sağlığımız açısından da önem taşır. Hayvanların sağlıklı olması hayvanlardan insanlara geçmesi muhtemel hastalıkların önüne geçmesine neden olur. Uzman veterinerlerden oluşan Leylek Vet Veteriner Kliniği kliniği hayvan hastalıklarına neden olan parazitleri kontrol altında tutarak sağlıklı bir ortam sağlar.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak İsmimizi Yeniledik!
Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak İsmimizi Yeniledik!

Leylek Veteriner Kliniği Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Hayvanların sağlığı tehdit eden parazitlere karşı Leylek Vet Veteriner Kliniği tarafından sunulan hizmetler şunlardır;

Yukarıda yer alan hizmetler sayesinde minik dostların tedavisi, sağlıklarının korunması, hastalıkların insanlara geçmesi önlenir. Bu kapsamlı hizmetleri sunan Leylek Vet Veteriner Kliniği aynı zamanda sokaklarda yaşayan hayvanlara da destek oluyor.

Yapılan tüm çalışmalar alanında uzman veteriner hekimler tarafından yapılıyor. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken her türlü müdahale ve uygulama veterinerlerin alanına giriyor.

Leylek Vet Veteriner Kliniği Veteriner Ücretleri

Veteriner hekim muayene fiyatları İstanbul Veteriner Hekimleri Odası tarafından belirlenir. Bu fiyatları baz alan Leylek Vet Veteriner Kliniği‘nde hayvan türlerine göre muayene ücretleri değişebiliyor. Veteriner Ücretleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’un birçok ilçesine acil olarak hizmet veren Leylek Vet Veteriner Kliniği aynı zamanda nöbetçi veteriner olarak da açık oluyor. Hayvanların muayene ve bakım hizmetlerini mümkün olan en iyi şekilde veteriner hekimlerin kontrolünde yapılıyor. Muayene hizmetleri dışında tedavi, ıslah ve aşılama çalışmaları da titizlikle yapılıyor.

Acil Veteriner Kliniği: Leylek Veteriner Kliniği

İnsanların en yakın dostları arasında yer alan hayvanların sağlıklı olması ve yaşamların sürdürülmesi oldukça önemlidir. Evcil hayvanlarda aniden meydana gelebilen hastalık ve kazalar olabiliyor. Bu tür durumlarda kısa bir süre içinde ulaşılabilecek veteriner kliniklerin olması hayvanların yaşamlarında etkili olur. Acil bir durumla karşılaşılması halinde Leylek Vet Veteriner Kliniği Küçükyalı‘da kolaylıkla ulaşabilir. Kliniğimiz sürekli nöbetçidir ve 7/24 hizmet veriyoruz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak İsmimizi Yeniledik!
Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak İsmimizi Yeniledik!

Temizlik ve Konforun Adresi

Kliniklerin temiz ve konforlu olması veteriner kliniğin seçiminde oldukça önemlidir. Leylek Vet Veteriner Kliniği sterilizasyona her zaman önem vererek hayvanların tedavisini yapıyor. Çünkü evcil hayvanların muayene edilen yerlerin temizlik şartları hayvan sağlığını da etkiliyor. Laboratuvar ve muayene alanları sürekli dezenfekte edilerek hayvanların sağlıklı ortamlarda tedavisi yapılıyor.

Fiziki mekanların temizliği yanı sıra hizmet veren hekimler de gerekli tüm eğitimleri almıştır. Uzmanlık sertifikalarına sahip veterinerler sürekli eğitimler alarak alanlarında seviyelerini yükseltiyor. Veteriner Kliniği tarafından hizmet almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için Leylek Vet telefon numaralarına ulaşabilir.

Leylek Veteriner Kliniği – Yorum ve Şikayetler

Günümüzde insanlar bir konu hakkında karar vermeden internet yorumlarına dikkat eder. Leylek Veteriner yani Leylek Vet Veteriner Kliniği Yorumlar sayfamızı ve Google’da profilimizi inceleyebilirsiniz.

Veteriner hekimler tarafından verilen hizmetler ve iletişim kalitesi müşteriler tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Sabırlı ve mesleğini seven Leylek Vet Veteriner Kliniği çalışanları her zaman hayvanlarınızın güvenliği için elinden geleni yapıyor. Evcil dostlarımızın Leylek Vet Yorumları herkes için motivasyon kaynağı oluyor.

Dostlarını tanıyan ve sağlık alanında uzman veterinerle ilgili olumlu yorumlar yer aldığı gibi Leylek Vet şikayet durumları çalışanların daha dikkatli olmasına katkı sunuyor. Evcil hayvanlarınızın hayatını kolaylaştırmak ve sağlıklı ömür geçirmeleri için Leylek Vet Veteriner Kliniği tüm eforuyla çalışmaya devam ediyor.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak İsmimizi Yeniledik! İçeriği