Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Leylek Vet Ana Sağlık Hizmetleri

Leylek Vet – Hizmetlerimiz

Sevimli dostlarınızın sağlıkları en az sizin sağlığınız kadar önemlidir. Evinizde beslediğiniz kedi ve köpeklerinizi her zaman güvenli ellere teslim etmek istersiniz. Leylek vet ana sağlık hizmetleri ile tüm evcil hayvanlarınız sağlık kontrolleri ve testleri yapılıyor.

Leylek Vet Veterinerlik Hizmetlerimiz kapsamında tüm sağlık taramaları yapılarak gerek görülen tedavi yöntemleri son teknoloji ekipmanları kullanılarak yapılıyor. Yeni edindiğiniz dostlarınız için beslenme danışmanlığı ve tedavi hizmetleri alabilirsiniz.

Güvenilir Veteriner Hizmetleri

Evcil hayvanları için güvenilir ve profesyonel veterinerlik hizmeti arayanlara, uzman kadro ile 7/24 hizmet veriyoruz.

Ana sağlık hizmetleri olarak sunulan hizmetlerimiz:

  • Beslenme danışmanlığı,
  • Bilgisayarlı röntgen,
  • Dahiliye,
  • Aşı,
  • Anestezi ve Reanimasyon,
  • Acil teşhis ve tedavi,
  • Doğum ve jinekoloji,
  • Diş bakımı hizmetleri,
  • Hayvanlarda tüy dökülmesi,

Bizimle iletişime geçerek dostlarınız için doğru hizmeti alabilirsiniz.

Leylek Vet Ana Sağlık Hizmetleri
Leylek Vet – Maltepe Küçükyalı En Yakın Veteriner

Beslenme Danışmanlığı

Hayvanların beslenmelerine dikkat edildiğinde daha sağlıklı olmaları sağlanacaktır. Her yaştaki evcil hayvanlarınız için beslenme danışmanlığı hizmeti alarak doğru besin maddelerinin neler olduğunu ve nasıl kullanılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Yeterli beslenememe ya da aşırı kilolar hayvanlarda çeşitli hastalıklara yol açacaktır. Diyet programları ile dengeli beslenmelerini sağlayabilirsiniz. Uygulanacak diyet programları, yaşam boyu daha sağlıklı olmalarını sağlayacaktır.

Evcil Hayvan Aşıları

Kedi ve köpek cinslerinin tümü için aşılama işlemlerine 6 haftalık olduklarında başlanıyor. Anne sütünü bırakan evcil hayvanların bağışıklık sistemini güçlendirebilmek için aşılama işlemleri yapılıyor. Leylek Vet olarak ile aşılar ve aşı takvimi konusunda hizmetimiz bulunmaktadır. Bizi arayabilirsiniz.

Acil veteriner hizmetleri kapsamında kedi ve köpek aşısı işlemleri de yapılıyor. Yavru hayvanlar için belirlenen aşı uygulamaları tamamlana kadar başka hayvanlarla temas etmemesine ve dışarıya çıkarılmamasına dikkat edilmelidir.

Evcil Hayvanlarda Diş Bakımı

Veteriner hizmetleri ile evcil hayvanların tüm teşhis ve tedavi işlemleri yapılıyor. Kedi ve köpek beslemeye başladığınızda, diş bakımına dikkat etmezseniz 2 yaşından itibaren diş sorunları yaşanmaya başlanabilir. Dişlerde oluşan taşlar, diş eti çekilmelerine ve enfeksiyonlara, diş çürümelerine neden olabilir. Hayvan sahiplerinin dikkat etmediği ya da gözlemleyemediği hastalıklardan birisidir. Klinik ortamında her türlü diş bakımı ve tedavisi yapılıyor.

Leylek Vet Ana Sağlık Hizmetleri
Leylek Vet – Kedi, Köpek ve diğer türler için Veteriner Klinik

Hayvanlarda Tüy Dökülmesi

Kedi ve köpeklerde, mevsim geçiş dönemlerinde tüy dökülmesi sıklıkla görülür. Bu hastalık belirtisi değildir. Ancak bazı hastalıkların etkisiyle de tüy dökülmeleri görülebiliyor. Uzman veteriner muayenesi ile tüy dökülme nedeni belirleniyor ve hastalık varsa hemen gerekli tedaviler uygulanmaya başlanıyor.

Eğer evcil dostunuzda tüy dökülmesi varsa bizimle iletişime geçerek kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Dahiliye Hizmetleri

Dahiliye hizmetlerimiz ile evcil hayvanlarınızın genel sağlık taraması yapılır ve iç hastalıklarına bakılır. Veterinerler, kan, böbrek, kalp ve akciğer hastalıklarına çözüm bulmaya çalışırlar. Leylek Vet Veteriner Kliniği’nde, hayvanlarda görülebilecek her türlü enfeksiyon, alerjik ya da romatizma hastalıkları için testler yapılır. Test sonuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedaviler hemen uygulanır.

Acil Veteriner Hizmetleri

Evcil hayvanlarınız çoğu zaman çocuklarınız gibidir. Evde ya da sokakta çeşitli yaralanmalara ve kazalara maruz kalabilirler. Bu durumlarda gerekli tedavilerinin hemen yapılabilmesi için acil veteriner hizmetleri 7/24 veriliyor. Trafik kazaları, yüksekten düşme gibi durumlarda hemen acil veteriner arayışında olabilirsiniz. Acil Veteriner Hizmeti için Leylek Vet Veteriner Kliniğimize gelebilirsiniz.

Leylek Vet İletişim

Acil veteriner hizmetlerine her zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Leylek Vet İletişim araçlarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bizi aramanız halinde bilgi alabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Leylek Vet – Hizmetlerimiz İçeriği