Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
kurtköy veteriner

Kurtköy Veteriner

Kurtköy, İstanbul kentinin Pendik ilçesine bağlı olan bir semt. Daha önceden Kartal ilçesine bağlı olan mahalle, günümüzde Pendik sınırları içinde yer alıyor. Kuzeybatısındaki Aydos Dağı’nın eteklerine kurulmuş olan semt, doğuda Sanayi Mahallesi, güneyde Ramazanoğlu ve Şeyhli mahalleleri, batıda Çamlık ve Sülüntepe mahalleleri ile kuzeyde Yenişehir Mahallesi ile komşudur. Burada çok sayıda dükkan, alışveriş merkezi, restoran, kafe gibi işletmeler mevcuttur. Bunun yanı sıra Kurtköy veteriner hizmetleri alabileceğiniz pek çok veteriner kliniği de semtte bulunmaktadır. Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak; Kurtköy’e çok yakınız.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Veteriner Kurtköy arayışında olanlara Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz en iyi desteği sağlıyor. Veterinerlik destek ihtiyacınıza hızlı ve güvenli bir şekilde çözüm üreten kliniğimiz, tüm evcil hayvanlar için hizmet veriyor. Teknolojik ve tıbbi bütün olanaklarımızı Kurtköy acil veteriner hizmetleri için sağlayabiliyoruz. Bunun yanı sıra hem acil veteriner desteği konusunda hem de koruyucu hekimlik ve klinik muayene noktasında tıbbi destek sunuyoruz.

Sağladığımız Kurtköy veteriner hizmetleriyle hayvanların sağlığını teşvik ediyoruz. Onların uzun seneler boyunca sağlıklı bir şekilde yaşamalarına yardımcı oluyoruz. Evcil dostunuzun periyodik aşılarında ya da muayene ihtiyacında veteriner kliniğimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kurtköy Nöbetçi Veteriner

Teknoloji ve bilimin eşzamanlı olarak gelişim göstermesi, sağlık alanında da çeşitli gelişmelerin yaşanmasına olanak tanıdı. Bu gelişim nedeniyle insanlar gibi artık hayvanlar da iyi sağlık hizmetleri alabilme şansı yakalıyorlar. Mesela deneyimli ve alanında deneyimli Kurtköy nöbetçi veteriner kadromuz, veteriner hizmetleri alanında önemli bir yere sahip.

Kliniğimiz evcil dostlarınızın tedavisini yerine getirmek ve genel veterinerlik gereksinimlerini optimal düzeyde karşılamak için ayrıntılı yapısıyla çok önemli bir noktada bulunuyor. Evcil dostunuzun aşısı, rutin bakımı ve acil bakım desteği gibi durumlarda yanınızda olan kliniğimiz, 7/24 hizmet vermektedir.

Kurtköy veteriner 7 24 ihtiyaçlarınıza kesin çözüm sunan veteriner kliniğimiz, düzenli sağlık hizmetlerinde ve acil durumlarda evcil hayvanınıza en iyi bakım ve sağlık desteğini vaat eder. Tahmin edildiği gibi insanların evcil hayvanları için sağlık merkezlerinden aldıkları hizmetler yalnızca hastalık ve acil durumlarda sunulan hizmetler değildir.

Kimi zamanlarda check-up gerekebilir ya da klinik muayene gereksinimi ortaya çıkabilir. Bunların yanı sıra diş muayenesi, göz muayenesi gibi hizmetlere de ihtiyaç olabilir. Dolayısıyla geniş kapsamlı hizmet veren bir veteriner klinikten destek almak her daim önemlidir. Kurtköy veteriner hizmetleri söz konusu olduğunda bir adım öne çıkan veteriner kliniğimiz, tüm hayvan türleri için 7/24 sağlık desteği vaat eder.

Kurtköy veteriner hizmetleri alırken, örneğin hamilelik sürecindeki evcil hayvanınızın takibinin de merkezimizde olmasını isteyebilirsiniz. Bu tür durumlarda veteriner hekimlerimiz doğum sürecine kadar gereksinim duyulan tüm desteği sunar. Hamilelik aşamasında ortaya çıkabilecek yoğun bakım hizmeti ihtiyaçları ya da ultrason ihtiyacı gibi durumlar için de Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.

Kurtköy Veteriner Kliniği

Veteriner kliniklerinin temel hizmet yapısı içinde pek çok farklı çalışma alanı bulunur. Hatta bu çalışma alanlarına bağlı şekilde personel yapısında mühim bir şekillendirme ortaya çıkar. Bir veteriner kliniğinin 7/24 acil servis hizmeti vermesi ve teknolojik ekipmanlar açısından zengin olması da önemli bir ayrıntı olarak dikkat çeker. Öte yandan veteriner kliniğinin personel yapısı da önemlidir. Alanında deneyimli ve deneyimli veteriner kadrosuna sahip bir klinikten bakım ve sağlık desteği almak gerekir. Böylece evcil hayvanınızın güvenli ellerde olduğundan emin olursunuz. Kurtköy Kurtköy’de veteriner kliniği arayanların ilk tercihi olan Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz, uzun senelerden bu yana veterinerlik hizmetleri sunar. Bünyesinde pek çok farklı bölüm ile eksiksiz bir hizmet sağlayan Leylek Vet Veteriner, evcil dostunuz için en doğru adrestir.

kurtköy veteriner kliniği

Veteriner kliniğimiz bünyesinde 365 gün yirmi dört saat acil servis hizmetleri sağlanır. Birçok alanda muayene ve tedavi hizmetleri sunan veteriner hekimlerimiz, doğum, jinekoloji, diş, göz, geriatrik bakım, kardiyoloji gibi çeşitli alanlarda destek verirler. Hastalığa göre cerrahi hizmetler, yoğun bakım desteği gibi konularda da yine veteriner kliniğimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Kurtköy veteriner hizmetleri alırken ilk olarak ihtiyaç duyduğunuz noktayı ya da şikayet konusunu veteriner hekimlerimize iletebilirsiniz. Ayrıca hayvanın belirtilerini de eksiksiz bir şekilde dile getirdiğiniz taktirde süreç çok daha iyi bir şekilde yönetilebilecektir.

Kurtköy Veteriner Klinikleri

Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizde cerrahi işlemler ve yoğun bakım hususunda da çok profesyonel bir yapı karşınıza çıkıyor. Çünkü günümüzde pek çok farklı hayvan hastalığında cerrahi işlemler, günümüzün modern yöntemleri ile başarılı bir biçimde yönetiliyor. Hatta kliniğimiz bu hususta hizmet verirken, en modern yöntemleri ve sistemleri tercih ederek cerrahi operasyonları başarılı bir şekilde tamamlıyor. Kurtköy veteriner klinikleri arasında ön plana çıkan kliniğimiz, bu anlamda da ihtiyaçları etkin şekilde karşılıyor.

kurtköy veteriner klinikleri

Kurtköy’e yakın konumu ile de beğeni kazanan Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz, konumu itibariyle avantaj yaratıyor. Veteriner kliniğimizde tümör ameliyatları gibi birçok noktada da destek veriyoruz. Aynı zamanda yumuşak doku cerrahisi, bağırsak ve sindirim sorunları, göz cerrahisi, kısırlaştırma, kırık ve çıkık gibi hususlarda da alanında tecrübeli ve profesyonel veteriner hekimlerimizle 7/24 hizmet sunuyoruz.

Siz de güvenli ve kaliteli Kurtköy veteriner hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız; kliniğimize müracaat edebilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Kurtköy Veteriner İçeriği