Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
En İyi Bakım Hizmetleri

Leylek Vet Bakım Hizmetleri

Evcil hayvanları evinizde beslemeye başladığınızda artık onlar da ailenizin birer üyesidir. Her türlü beslenme, bakım ve sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Leylek Vet sevimli dostlarınızı her zaman güvenli ellere teslim edebileceğinizi gösteriyor.

Leylek Vet Veteriner Kliniğimizde sunulan hizmetler, evcil dostlarınızın her türlü sağlık ve genel bakımının yapılmasını sağlıyor. Günlük hayatınızda çoğu zaman yanınızda taşıdığınız bu hayvanlarınızı bazen birilerine emanet etmeniz gerekebiliyor.

Otel ve Pansiyon Hizmetleri

İl dışı seyahatleri ya da tatile gideceğiniz zaman evcil hayvanlarınızı nereye bırakacağınız artık düşünmüyorsunuz. Sunulan bakım hizmetleri sayesinde veteriner klinikten faydalanabilirsiniz. Kedi ya da köpeklerinizi bir yere emanet etmeniz gerekiyorsa ev konforunda sunulan otel ve pansiyon hizmetleri sizin içindir. Hayvanlarınız 24 saat veteriner gözetiminde olacağı için gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz.

Leylek Vet Bakım Hizmetleri
Leylek Vet Bakım Hizmetleri

Konaklama Hizmet Türleri

Kendiniz için konaklama hizmetlerinde aradığınız konforu ve güveni hayvanlarınız içinde arayabilirsiniz. Güvenle teslim edeceğiniz veteriner kliniğinde sizlere standart ve vip konaklama hizmet seçeneklerinden birisini seçmeniz önerilecektir.

Seçtiğiniz konaklama türüne göre evcil hayvanlarınız siz gelene kadar orada misafir edilecektir. Hayvanlarınızı teslim etmeden önce veteriner klinik hizmetlerini yerinde incelebilir ve hizmet kalitesini görebilirsiniz.

Sağlık Taraması

Evcil hayvanlarınız kliniğimizde sağlık taramasından geçirilir. Yapılan tüm tahlil ve analiz sonuçlarına göre herhangi bir hastalığı olup olmadığı tespit edilir. Yapılan tüm tespitler sizlerle paylaşılır.

Hastalık teşhisleri konmuşsa, bilgilendirme yapıldıktan sonra tedavilerde uygulanır. Genel sağlık taraması için kan ve idrar tahlilleri yapılıyor. Tam donanımlı olarak sunulan veterinerlik hizmetlerinde tüm işlemler hızlı ve güvenilir olarak yapılıyor.

Ev Konforunda Konaklama

Küçük dostlarınız sizin kadar bizim için de önemlidir. Leylek vet olarak, sağlık hizmetlerinin yanı sıra genel bakım ve konaklama hizmetlerini de veriyoruz. Otel ve pansiyon hizmetlerinden faydalanırken küçük dostlarınızın ev konforunda konaklaması için her türlü hizmet sunuluyor. Gözünüz arkada kalmadan dostlarınızı emanet edebilirsiniz.

Uzman Hekim Hizmetleri

Kedi ve köpek konaklama hizmetleri sayesinde tüm hayvan severlerin tatil ya da il dışı seyahat planlamaları daha rahat yapılmaya başlandı. Gittiğiniz her yere yanınızda götüremeyeceğiniz için emanet edecek güvenilir eller aramak en zor işler arasında yer alıyordu. Uzman veteriner kadrosu ile sunulan veteriner klinik hizmetleri aradığınız tüm hizmetleri sunuyor.

Leylek Vet Bakım Hizmetleri
Leylek Vet Bakım Hizmetleri

Acil Veteriner

Veteriner kliniği hizmetleri 7/24 sunuluyor. Hayvanlarınız için konaklama hizmetleri sadece bir yere gideceğiniz zaman değil bazı hastalık tedavileri için de veriliyor. Ciddi trafik kazaları, enfeksiyon hastalıkları gibi sağlık sorunlarında da hayvanlarınız konuğumuz oluyor, tedavileri tamamlanana kadar misafirimiz olmaya devam ediyor. Bazı hastalık durumlarında ev ortamında bulunması sizlerin sağlığı için tehdit edici olabilecektir. Bunun için bakım ve konaklama hizmetlerini veriyoruz.

Bakım Hizmetleri Talepleri

Veteriner klinik hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde, kliniğe gelerek hem ziyaret edebilir hem de hizmetleri yerinde görerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Küçük dostlarınız için bakım hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda bizi arayabilirsiniz.

Leylek Vet Bakım Hizmetleri İçeriği