Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Leylek Vet Laboratuvar Hizmetleri

Leylek Vet Laboratuvar Hizmetleri

Hayvan sağlığına önem veriyor ve son teknoloji cihazlarda her türlü sağlık taramasını yapıyoruz. Hastalıkların doğru teşhisi önemlidir ve tedavilerin doğru yöntemlerle kısa sürede yapılmasını sağlıyoruz. Leylek vet laboratuvar hizmetleri kapsamında evcil hayvanlarınız için kan ve idrar tahlillerinin yapılmasını isteyebilirsiniz. İç hastalıkların ve hastalık nedenlerinin teşhisi için tahlillerin yapılması önemlidir. Gelişmiş teknolojiye sahip cihazlarla kısa sürede tahlilleri yapıyoruz.

Evcil Hayvan Sağlık Hizmetleri

Birçok insan, sahip olduğu evcil hayvanlarının sağlık durumunu takip etmediği için ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabiliyor. Veteriner kliniği hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz sunulmaktadır. Her an oluşabilecek acil tedavi ihtiyaçlarınıza gereken önemi vererek dostlarınız için buradayız. Evcil hayvanlar için sunulan sağlık hizmetlerimiz uzman kadromuz tarafından sunuluyor. Evcil dostlarınızı getirdiğiniz zaman emin ellerde olduğunu görebilir, klinik hizmetlerinin eksiksiz uygulanacağına güvenebilirsiniz.

Leylek Vet Laboratuvar Hizmetleri
Leylek Vet Laboratuvar Hizmetleri

Hastalık Teşhisleri

Tüm canlılarda hastalık teşhisleri için çeşitli tetkikler yapılır. Veteriner klinikte sunulan laboratuvar hizmetleri ile her türlü hastalık teşhisleri gelişmiş cihazlarda yapılan kan ve idrar tahlilleri ile konulabiliyor. Her tahlil türü farkı hastalıkların teşhis edilmesini sağlar. Gerekli görülen durumlarda hayvanlarınıza hem idrar hem de kan tahlillerini yapıyor kısa sürede sonuç alıyoruz. Hayvanların cinsi ve yaşına göre hastalık teşhisleri uzman veteriner muayenesi ile teşhis konularak tedavilere hemen başlanıyor.

İdrar Tahlilleri

Leylek vet hizmetlerinde her zaman gelişmiş teknolojilere sahip olan tahlil cihazları kullanılıyor. İdrar tahlillerinde, lökosit, protein, keton, glukoz, nitrat, urobilinojen, bilirubin, hemoglobin değerlerine bakıyoruz. Tahlil sonuçları, referans aralıklarına göre değerlendiriliyor ve hayvanlarınızın genel sağlık durumu tespit ediliyor. İdrar tahlili sonucuna göre sizi bilgilendiriyoruz. Hastalık teşhisi konulmuşsa da tedavi yöntemleri hakkında bilgi veriyoruz.

Kedi ve Köpekler İçin Kan Tahlili

Kedi ya da köpeklerinizde olası hastalık teşhisleri için en iyi yöntem kan tahlilleridir. Laboratuvar ortamında kan alıyor ve tahlil cihazları ile hemen gerekli analizler yapılmaya başlanıyor. Veteriner hekim sağlık kontrollerinde kan tahlillerine ihtiyaç duyulursa kan alma işlemi hemen yapılıyor. Kedi ve köpekler için yapılan genel sağlık kontrollerinde çoğu zaman kan tahlillerine ihtiyaç duyulur. Veteriner kliniğimizde istediğiniz zaman sağlık kontrolü ve kan tahlili yaptırabilirsiniz.

Leylek Vet Laboratuvar Hizmetleri
Leylek Vet Laboratuvar Hizmetleri

Kan Tahlilleri

Evcil hayvanlarınıza yapılan kan tahlillerinin sonuçları, sağlıklı bir hayvanın kan değerleri ortalamalarına göre karşılaştırma yapılır. Yapılan karşılaştırmada ortama değerin çok altında ya da çok üstünde bir değer varsa ona göre hastalık teşhisi konur. Bazı değerlerin düşük ya da yüksek çıkması fazla önemli olmazken bazı değerler ciddi hastalık belirtileri olduğunu gösterebilir. Tüm tahlil sonuçları veteriner hekimlerimizce değerlendiriliyor.

Hayvan Tahlil Ücretleri

Evcil kedi ve köpeklerinizin genel sağlık durumunu öğrenmek ya da hastalık teşhislerinin konulabilmesi için idrar ve kan tahlillerinin yapılmasına gerek vardır. Yapılacak tahlil işlemlerinin fiyatları hakkında temel bilgilendirmeler sitemizde yer almakla birlikte en doğru sonuç için bizi arayabilirsiniz. Tahlil fiyatları, kan alma ve yapılacak tahlil türlerine, tahlil sayısına göre değişiklik gösterebiliyor.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Leylek Vet Veteriner Kliniğini hafta içi ve hafta sonu tam gün 24 saat hizmet veriyor. Acil veteriner ve nöbetçi veteriner hizmetleri verdiğimiz için hayvanlarınızın sağlık kontrolleri ve bakımlarını 7/24 yaptırabilirsiniz. Kan ya da idrar tahlili yapılması gerektiği zaman laboratuvar hizmetimiz de sunulmaktadır.

Hayvan hastalıkları ve tedavileri konusunda ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Leylek Vet Laboratuvar Hizmetleri İçeriği