Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Maltepe Yakın Veteriner

Maltepe Yakın Veteriner

Değerli dostlarınız olan evcil hayvanların sorun ve ihtiyaçların giderilmesi için maltepe yakın veteriner klinikleri arasında yer alan Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe bölgesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Maltepe’de hizmet veren veteriner klinikleri arasında yer alan Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak evcil hayvanlarınıza en iyi şekilde hizmet verme gayreti içerisindeyiz. Dostlarınızın mümkün olan en kısa zamanda iyileşmesi, bakım, teşhis, tanı ve kontrol işlemlerinin titizlikle yapılması konusunda hassas davranıyoruz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği Tarafından Sunulan Hizmetler

Günümüzde evde beslenen evcil hayvanların düzenli bir şekilde hekim kontrolünden geçmesi gerekir. Veteriner hekimlere danışılmadığı durumlarda hayvanların sağlığı riske girebiliyor. Belirli hastalıklara karşı düzenli bir şekilde kliniği götürülen evcil hayvanlar daha uzun ömürlü olur.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Bakım hizmetleri,
  • Ana sağlık hizmetleri,
  • Laboratuvar hizmetleri,

Maltepe’de en yakın veteriner olarak hizmet veren klinikler arasında Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak uzman veteriner hekim kadromuz ile siz değerli evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Maltepe Yakın Veteriner
Maltepe Yakın Veteriner

Bakım Hizmetleri

Leylek Vet Veteriner Kliniğinde kedi ve köpek başta olmak üzere balık, kuş vb. birçok hayvanın sağlık sorunlarının giderilmesi için hizmet veriyoruz. Sahip olunan tecrübeli hekim kadrosu ile can dostlarınızın tüm bakım hizmetleri yapılıyor. Rutin kontroller dışında acil durumlarda kliniğe gelen hayvanlar için ayrıntılı muayene hizmetlerimizi sunuyoruz.

Uzman veteriner hekimler sayesinde kısa bir süre içinde teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanır. Acil durumlar için en yakın veteriner kliniği nerede ihtiyacınızın Maltepe, Küçükyalı, İdealtepe bölgesindeki cevaplarından biri olarak Leylek Vet Veteriner Kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Minik dostlarınızın yaşadığı rahatsızlıklardan kurtulması ve uzun süren bir yaşama sahip olması için bizi tercih edebilirsiniz.

Ana Sağlık Hizmetleri

Leylet Vet Veteriner kliniği hayvan sağlığını her zaman ön planda tutarak evde veya sokakta bakılan hayvanların sağlığı için çabalıyor. Özellikle evde veya sokakta beslenen evcil hayvanların gebelik dönemleri için 7/24 acil veteriner hizmetimiz bulunuyor. Gebelik, sezaryen ve doğum yardımı hayvanlar için oldukça önemli olup bunların klinik ortamında yapılması hayvan sağlığını olumlu yönde etkiliyor.

Acil durumlar için en yakın veteriner hekim ihtiyacınızda Maltepe, Küçükyalı ve İdealtepe bölgesinde Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak hizmet veriyoruz. Evcil hayvanlarda sıkça rastlanan karınları altında meydana gelen yumru şeklindeki durum herhangi bir hastalığın habercisi olabilir. Kısırlaştırma işlemi yapılmayan hayvanlarda bu durumla çok karşılaşılıyor. Meme tümörü olarak bilinen kitle uzman hekimler tarafından cerrahi işlemle alınması gerekir. Bu durumdan şüpheleniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Laboratuvar Hizmetleri

Evcil hayvanlarda meydana gelebilecek bazı hastalıkların teşhis edilebilmesi için laboratuvar hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. Teşhislerin net bir şekilde ortaya konulması için veteriner hekimler röntgen, kan tahlili, MR ve Mikrobiyolojik tetkikler istenir. Kliniklerde bulunan laboratuvar hizmetleri sayesinde istenilen tetkiklerin sonuçları kısa süre içinde çıkar.

Tahlil ve tetkik sonuçlarına göre veteriner hekim teşhisi koyarak tedavi işlemlerine başlar. Veteriner kliniklerin sunduğu tüm hizmetler hem hayvanların hem insanların sağlığı açısından önem taşır. Leylek Vet Veteriner kliniği web sitesini ziyaret ederek en yakın veteriner telefon numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe, Küçükyalı, İdealtepe Bölgesi için En Yakın Veteriner Telefon Numarası: 0216 417 57 47

Maltepe Yakın Veteriner
Maltepe Yakın Veteriner

Veteriner Kliniği Tercih Edilirken Dikkat Edilecek Hususlar

İnsanların en yakın dostlarından olan evcil hayvanlar için veteriner seçimi oldukça önem taşıyor. Bundan dolayı veteriner klinikleri tercih edilirken dikkat edilecek bazı önemli hususlar vardır.

Bu hususları kısaca şöyle sıralayabiliriz;

  • Klinik ortamın konforlu ve temiz olması gerekir.
  • Klinik bünyesinde çalışanlar alanında profesyonel olmalıdır.
  • Veteriner klinikleri tercih edilirken veterinerlerin uzmanlıkları dikkate alınmalıdır.
  • Gerekli ekipman ve cihazların bulunması gerekir.

Yukarıda yer alan hususları değerlendirerek kendinize uygun veteriner kliniği bulabilirsiniz. Maltepe, Küçükyalı ve İdealtepe bölgesinde en yakın veteriner nerede ihtiyacınız için Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak bizi tercih edebilirsiniz. Tıklayın, Yol Tarifi Alın: En Yakın Veteriner Nerede?

Maltepe Yakın Veteriner İçeriği