Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:

Açık Veteriner

Açık veteriner, 24 saat hizmet veren ve hayvanların sağlık sorunlarına acil müdahale edebilen veteriner kliniklerini ifade eder. Bu klinikler, hayvan sahiplerinin ve hayvan severlerin ihtiyaç duyduğu her an ulaşabilecekleri güvenilir ve kaliteli birer sağlık merkezidir.

Açık veteriner klinikleri, Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet göstermektedir. Bu kliniklerde çalışan veteriner hekimler ve yardımcı personel, hayvanların anatomisi, fizyolojisi, genetiği, mikrobiyolojisi, parazitolojisi, patolojisi, biyokimyası, farmakolojisi, toksikolojisi, klinik bilgisi, doğum bilgisi ve suni tohumlaması gibi konularda eğitim almış ve deneyim kazanmış kişilerdir.

Ayrıca hayvan davranışları ve refahı, hijyen ve sanitasyon, yem bilgisi ve hayvan besleme, sürü sağlığı yönetimi, veteriner hizmetleri mevzuatı ve etik gibi konularda da bilgi sahibidirler.

7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı

Açık veteriner kliniklerinin sunduğu hizmetler arasında aşılar, parazit tedavileri, kan tahlilleri, idrar tahlilleri, dışkı tahlilleri, röntgen çekimi, ultrasonografi, endoskopi, biyopsi, kürtaj, kısırlaştırma operasyonları, diğer cerrahi operasyonlar, diş tedavileri ve temizliği gibi rutin işlemler yer almaktadır.

Bunların yanı sıra veteriner klinikleri hayvanların karşılaşabileceği her türlü acil veteriner hizmetiyle hazırlıklıdır. Zehirlenme vakaları, yaralanmalar, trafik kazaları, doğum komplikasyonları gibi durumlarda hayvanlara ilk yardım yapmakta ve gerekli tedaviyi uygulamaktadır.

Açık veteriner klinikleri sadece kedi ve köpeklere değil, kuşlar, kemirgenler, tavşanlar gibi bir çok hayvan türüne de hizmet vermektedir.

Leylek Vet Veteriner Kliniği 24 saat açık veteriner kliniğidir. Kaliteli hizmetleriyle de müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Planlı organizasyon büyümesini de sağlayarak daha hızlı ve başarılı hizmet verecek duruma gelmiştir. Leylek Vet Veteriner Kliniği, hayvanların sağlığı ve mutluluğu için çalışan profesyonel bir ekiptir. Hayvan severlerin tercih ettiği bir klinik olmayı hak etmiştir.

Faydalı Linkler

Evcil Hayvanlar Hakkında Bilgi dolu youtube kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Açık Veteriner İçeriği