Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı

Küçükyalı Veteriner

Leylek Vet, Küçükyalı Veteriner ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak Küçükyalı’da Hizmet vermektedir. Evcil hayvanların sağlık ihtiyaçlarını donanımlı ve deneyimli veteriner hekimlerimiz ile karşılamaktayız.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Küçükyalı Veteriner denince akla ilk gelen, Küçükyalı’nın en önde gelen veteriner kliniklerinden biri olan Leylek Vet, yıllardır evcil hayvanlarınızın sağlığına önem veren bir hizmet sunmaktadır.

Küçükyalı Veteriner hizmetimizde hayvanseverlikle birleşen profesyonel deneyimimiz ve donanımlı ekibimizle, evcil dostlarınızın sağlığına odaklanmaktayız. Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak, kedi ve köpeklerin yanı sıra kuşlar, kemirgenler ve sürüngenler gibi farklı türlerdeki evcil hayvanlara da hizmet vermekteyiz.

7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı 2

Dünya, insanoğlunun kendi dışında varlıklar ile paylaşmak ve korumak zorunda olduğu bir yerdir. Bu paylaşımı gerçekleştirdiğimiz en önemli canlılar evlerimizde beraber yaşayabildiğimiz kediler, köpekler veya egzotik canlılar da olabilir. Onlarla dünyayı paylaştığımız ve dünyayı koruduğumuz gibi onların yaşamından ve sağlığından da elbette bizler sorumluyuz. Bu nedenle Küçükyalı veteriner hizmetleri ile gereken her an onların sağlık ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmeliyiz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Küçükyalı semt bölgesine vereceğimiz hizmetlerde tüm imkanlarımızı geniş bir şekilde sunmayı çok önemsiyoruz. Çünkü veteriner Küçükyalı hizmetleri talep ederken gerek standart bir muayene gerek kapsamlı bir tarama gerekse acil müdahale gibi ihtiyaçlarınız bulunabilir. Tüm bu ihtiyaçlara bağlı şekilde nöbetçi veteriner Küçükyalı hizmetlerinde bazen yaşanan bir kaza bazen ateşli bir hastalık nedeni ile evcil dostlarınızı kliniğimize hiç tereddüt etmeden ulaştırabilirsiniz.

küçükyalı veteriner

Kliniğimiz, Küçükyalı veteriner hizmetlerini sunabilmek için yıllar öncesinde kapsamlı bir yapı kurarak yola çıkmıştır. Bu yolculuk içerisinde öncelikle fiziki imkanlarımızı olabildiğince geliştirerek sizlere en iyi Küçükyalı veteriner hizmetlerini sunmayı hedefledik. Yani kliniğimizde muayene odalarından cerrahi operasyon bölümümüze, dinlenme alanından yoğun bakım bölümüne ve laboratuvarlardan konaklama bölümüne kadar her bölüm en nitelikli şekilde kurulmuştur.

Sahip olduğumuz tüm imkanları daha geçerli ve faydalı bir hale getirebilmek için de elbette ki çok iyi bir kadro oluşturduk. Örneğin gün içerisinde rutin muayenelerde ve aşı, koruyucu hekimlik, parazit uygulaması gibi uygulamalarda sizlere yol gösterebilecek, uygulama hizmeti verebilecek ve sağlık desteği sunacak tıp, yönetim ve hizmet kadromuz yer alıyor. Bunun yanında elbette Küçükyalı acil veteriner hizmetlerinde de özel ve kaliteli hizmet veren bir kadro yapımız yer alıyor.Hayat her an farklı bir tempo ve her an beklenmedik sürprizler ile akmaya devam ediyor. Nasıl ki biz insanlar beklenmedik bir anda karşılaşabileceğimiz hastalıklar, travmalar veya kazalar nedeni ile her an sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsak, pet dostlarımızın da aynı ihtiyaçları yer alıyor. Bu nedenle bir zehirlenme vakası veya yüksekten düşme ile yaralanma gibi birçok farklı kazada evcil dostlarınız için acil veteriner Küçükyalı hizmetlerinde kliniğimize ulaşabilirsiniz. Bu tarz hizmetlerin tümünde Küçükyalı nöbetçi veteriner hizmetleri ile isterseniz gece 10.00 isterseniz sabahın 6.00’sı olsun hiç tereddüt etmeniz gerekmez.

Küçükyalı Veteriner Kliniği

Küçükyalı semti İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Maltepe ilçe sınırlarında bir zamanların İstanbul’u için yazlık bölgeleri arasında yer almıştır. Özellikle 1980 öncesinde onlarca plajın bulunduğu bu bölge sonrasında daha fazla yerleşim ile büyümeyi sürdürmüştür. Bugün özellikle birçok üniversitenin eğitim kampüsü ve önemli eğitim kurumlarının yer aldığı semtimizde Küçükyalı’da veteriner kliniği noktasında da kliniğimizin çok önemli bir artısı bulunmaktadır.

küçükyalı veteriner kliniği

Yaşam temposunun arttığı ve nüfusun artış gösterdiği Küçükyalı semtinde bugün önemli kurumların müdürlük binaları dahi yer alırken, yerleşim buna göre şekillenmekte ve elbette ki yaşam kültürü buna göre oluşmaktadır. Bugün semt genelinde ikamet eden birçok ev sahibi evlerinde kendileri ile beraber yaşamını sürdüren kedi ve köpek gibi evcil dostlarının sağlığına da yüksek önem göstermektedir. Örneğin, bu amaçla sadece rutin bir şekilde tekrarlanması gereken aşılar için Küçükyalı veteriner kliniği ihtiyacınız her zaman bulunabilir.

Küçükyalı Veteriner Kliniği Telefon

Küçükyalı Veteriner Kliniği ihtiyacınız için Leylek Vet Veteriner Kliniğimizi aşağıdaki telefondan arayabilirsiniz:
Veteriner Numarası: 0216 417 5747

Bazen gün içerisinde herhangi bir problem ve aklınıza takılan bir konuyla ilgili veteriner kliniğimize ulaşmak ve bilgi almak isteyebilirsiniz. Ancak günlük yoğun iş temposu ve birçok farklı koşturmaca arasında harcanan zaman bu fırsatı size sunmayabilir. Bu gibi durumlarda elbette ki bir telefon kadar yakın olan kliniğimize saniyeler içerisinde ulaşmanız da mümkündür. Çünkü Leylek Vet Veteriner Kliniği, Küçükyalı veteriner kliniği için telefon üzerinden sizlere tüm veterinerlik konularında destek verebilen bir yere sahiptir.

Kliniğimize telefon vasıtasıyla ulaştığınız anda örnek olarak kedinizin son dönemde yaşadığı bir beslenme problemi hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Örnek olarak her zaman tükettiği mamayı artık tüketmek istemiyor veya sık sık kusma ve ishal gibi problemler yaşıyorsa, bu durumda bir bağırsak problemi veya mide problemi bulunabileceği için muayene olması gerekebilir. Ancak veteriner hekimlerimiz bazı küçük tüyolar ile bu sorunu hızlı bir şekilde çözmeniz için size telefon üzerinden de destek verebilir. Özellikle de acil durumlarda kliniğimize telefon üzerinden ulaşarak hızlı bir şekilde konum bilgisi talep edebilir ve ilk müdahalede nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. Bu sayede kliniğimize ulaşacağınız ana kadar evcil dostunuzun yaşam değerlerini stabil tutabilir ve daha fazla acı çekmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede kliniğimize ulaştığınızda da geniş imkanlar ile birlikte gereken tüm acil müdahaleler, cerrahi operasyonlar, yoğun bakım hizmetleri gibi nitelikli hizmetleri Küçükyalı’da veteriner kliniği güvencesi ile almanız mümkün olacaktır.

Küçükyalı Veteriner Klinikleri

Veterinerlik çok geniş bir dünya olarak içerisinde birçok farklı alanı bulunduran bir tıp bilimidir. Bu bilim dalı içerisinde özellikle evcil dostlarımız olan kediler, köpekler ve egzotik dostlarımız için sağlık konusunda her geçen gün birçok yeni gelişme elde edilmektedir. Günümüzde Küçükyalı veteriner klinikleri bu gelişmeleri ve değişimleri takip ederek daha iyi bir noktaya ulaşmak için yüksek çaba sarf etmek zorundadır.

küçükyalı veteriner klinikleri

Kliniğimiz bu noktada nitelikli bir kadro yapısı sayesinde veterinerlikteki tüm gelişmeleri en iyi şekilde takip ederek sizlere sağlık desteği sunmayı sürdürmektedir. Evcil dostlarınızı en sağlıklı şekilde yetiştirebilmek, nesillerini koruyabilmek, hastalıklardan korunabilmeleri ve konfor içinde yaşamaları için her alanda yanınızda olmaya devam etmektedir. Bu anlamda en donanımlı Küçükyalı veterinerler için istediğiniz her gün ve aklınıza takılan her problemde Leylek Vet Veteriner Kliniği’mize başvurabilirsiniz.

Leylek Vet Küçükyalı Veteriner Kliniği olarak, evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerini yapmak, aşılarını uygulamak, cerrahi müdahaleler gerçekleştirmek ve tedavi süreçlerini takip etmek için donanımlı bir kliniğe sahibiz.

7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı

Evcil hayvanlarınızın sağlığı için her türlü önlemi alıyor ve en kaliteli veteriner hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Veteriner Kliniği alanında geniş bir yelpazede hizmetler sunan Leylek Vet, evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi düşünmüştür.

Klinikte bulunan modern tıbbi ekipmanlarımız sayesinde, hayvan dostlarımızın teşhis ve tedavi süreçleri en etkin şekilde yönetilmektedir.

Deneyimli veteriner hekimlerimiz, en son tıbbi gelişmeleri takip ederek evcil hayvanlarınızın sağlık sorunlarını doğru bir şekilde teşhis etmekte ve tedavi etmektedir.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak, rutin kontrollerden acil müdahalelere kadar bir dizi hizmet sunmaktayız.

7 24 Açık Acil Nöbetçi Veteriner Leylek Vet Maltepe Küçükyalı 3

Evcil hayvanınızın sağlığının temel taşı olan düzenli aşılamaları ve parazit kontrolünü sağlarken, kapsamlı bir sağlık taraması yaparak potansiyel sorunları önceden tespit edebiliriz. Ayrıca, cerrahi işlemler, sterilizasyon ve kısırlaştırma gibi prosedürleri de başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Leylek Vet olarak, evcil hayvanlarınızın konforu ve güvenliği için klinik ortamımızı en iyi şekilde tasarladık. Sıcak bir karşılama ve dostane bir atmosfer, evcil hayvanlarınızın stresini azaltırken, sizin için de rahat bir deneyim sunmaktadır.

Küçükyalı Veterineri Leylek Vet Tanıtım Videosu:

Aynı zamanda, klinik içindeki ayrı bekleme alanları ve farklı türler için ayrılmış muayene odalarıyla, evcil hayvanınıza uygun ve özgün bir hizmet sunmaktayız.

Leylek Vet olarak, sizlere ve evcil hayvanlarınıza daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

Ekibimiz, hayvanseverlikle birleşen bilimsel yaklaşımı benimseyerek, evcil hayvanlarınızın sağlığını korumayı ve mutluluğunu artırmayı hedeflemektedir. Ayrıca, evcil hayvanlarınızla ilgili her türlü sorunuz ve endişeniz için kliniğimizi arayabilirsiniz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği, Küçükyalı bölgesinde evcil hayvanlarınızın sağlığı için güvenebileceğiniz bir adrestir.

Faydalı Linkler:

Küçükyalı Veteriner İçeriği