Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
aydos veteriner

Aydos Veteriner

Aydos Veteriner kliniği arayışınızda Leylek Vet Veteriner Kliniği’ni tercih edebilirsiniz. Köpeklere, kedilere ve evcil hayvanlara büyük bir empati ve modern ekipmanlarla davranıyoruz. Küçük hayvan hekimliği muayenehanesi olarak rahat ve sakin bir atmosfere büyük önem veriyoruz. Evcil hayvanınıza mümkün olan en iyi bakımı sağlamanıza yardımcı olmak için kapsamlı tavsiyelere güveniyoruz. Bunun başarılı tedavinin temeli olduğuna inanıyoruz. Ancak bir evcil hayvan sahibi olarak tam olarak bilgi sahibi olmanız durumunda, evcil hayvanınız için mümkün olan en iyi çözümü bulmak ve onu hızlı bir şekilde iyileşme yoluna geri döndürmek için birlikte çalışabiliriz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Veteriner Aydos arayışınızda Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz evcil dostlarınızın sağlığına odaklanan modern ve kapsamlı veteriner bakımı sunmaktadır. Evcil hayvanınızın hasta olması durumunda bireysel ve etkili bir tedavi çözümü geliştirmek amacıyla hedefe yönelik muayene yöntemleri kullanıyoruz.

Aydos Acil Veteriner ihtiyacının karşılanmasına yönelik bölgesel kliniklerin yanı sıra yakın lokasyonlu sayılan ve hizmet kalitesiyle öne çıkan bir kliniğin tercih edilmesi son derece olağandır. Bu bağlamda dijital röntgen gibi modern teşhis cihazlarını, kan, idrar ve dışkı testleri için kendi laboratuvarımızın yanı sıra ultrason makinesini kullanıyoruz. Elbette kastrasyon, diş restorasyonları, tümörlerin alınması, sezaryen ve daha birçok cerrahi prosedür de sunuyoruz. Sevdikleriniz için hafif inhalasyon anestezisi de dahil olmak üzere çeşitli anestezi yöntemlerimiz var.

Sizin ve hayvan dostlarınızın bizimle rahat hissetmesi Aydos Nöbetçi Veteriner talebinin karşılanması konusunda da bizim için önemlidir. Kısa mesafeler, verimli organizasyon, modern teknik donanım ve özverili ekibimiz sayesinde size ve sevdiklerinize yetecek kadar zamanımız var. Bu, hayvanlarınızı hızlı ve yoğun bir şekilde tedavi etmemizi sağlar.

Aydos Veteriner Kliniği Arayışınızda Tercihiniz: Leylek Vet

Aydos’da Veteriner Kliniği arayışınızda tercih edebileceğiniz Leylek Vet veteriner Kliniği’mizde evcil hayvanlarınızın sağlığına odaklanan modern tedavi ve ameliyat odaları, röntgen odası, laboratuvar ve geniş bir hospitalizasyon imkanı bulunmaktadır. Her zaman en son tıbbi araştırmaları yakından takip ediyoruz ve sürekli güncel kalıyoruz.

aydos veteriner kliniği

Anesteziyi her zaman hayvanınıza özel olarak uyarlıyoruz ve size hangi anestezi şeklinin en uygun olduğu konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. Anestezi sırasında hayvanınız sürekli olarak izlenecek ve gerekirse ek infüzyonlar vereceğiz. Anesteziden uyandıktan sonra genellikle hayvanınızı hemen evinize götürebilirsiniz. Veteriner muayenehanemizde modern ekipmanlarla donatılmış, yeni tasarlanmış 6 ameliyat ve tedavi odası bulunmaktadır. Aydınlık ve samimi odalar, hayvan hastalarımız ve sahipleri için keyifli bir atmosfer yaratmaktadır.

Aydos Veteriner Klinikleri

Aydos bölgesinde yaşayan evcil hayvan sahipleri açısından Aydos Veteriner Klinikleri araması her zaman popüler olmuştur. En mantıklı çözüm her daim ikamet edilen bölgede ihtiyaç duyulan hizmetleri aramaktır. Ancak bu beklenti her zaman tatminle sonuçlanmayabilir. Bu durumda yakın lokasyonlardaki alternatifler tercih edilebilir. Maltepe lokasyonlu Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz her zaman Aydos Veteriner Klinikleri ihtiyacını da karşılamaktadır. Aydos ve çevre bölgelerden evcil hayvan sahiplerinin tercihi olmaya devam ediyoruz.

aydos veteriner klinikleri

Birçok teknik ekipmanla beraber diş röntgen cihazının bulunduğu modern diş istasyonumuz sayesinde köpekler, kediler ve diğer küçük hayvanlar için nazik ve profesyonel diş tedavilerini de gerçekleştirebiliyoruz. 

Veteriner kliniğimiz, profesyonel ve özenli veteriner hekimliğin uygulandığı bir kliniktir. Evcil hayvan sahipleriyle uzun vadeli bir iletişim içinde olmaya özen gösteriyoruz.

Veteriner hekimlerimiz kediler ve köpekler konusunda profesyonel bir yaklaşıma sahiptir. Diş hekimliği, dahiliye ve cerrahi alanlarında uzun yıllara dayanan pratik deneyime sahiptir. Size ve evcil hayvanınıza mümkün olan en iyi bakım ve tıbbi bakımı sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Faydalı Linkler:

Aydos Veteriner İçeriği