Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
dragos veteriner

Dragos Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak dört ayaklı sevimli dostlarımız için kişisel, sıcak ve yetkin bakımı için Dragos veteriner arayışınızda en yakın veteriner kliniklerinden biriyiz. Kliniğimiz düzenli koordinasyon süreleri ve randevular, eve veteriner hizmeti, acil veteriner, merkezi lokasyon ile kolay erişim, steril ve yüksek teknolojili ekipmanlara sahip muayene ve ameliyat bölümleriyle 7/24 nöbetçi veteriner kliniği olarak hizmetinizde.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Sevimli dostunuzun ciddi bir hastalığı varsa ve yoğun bir terapi gerekiyorsa, tedavi için veteriner Dragos arayışınızda da Leylek Vet Veteriner Kliniği’mize  gelme seçeneğiniz vardır. Acil ve yoğun bakım tıbbı (örn. oksijen çadırı, sürekli infüzyon tedavisi vb.) konusunda geniş deneyime ve modern ekipmanlara sahibiz.

Tüm bölgelerde olabileceği gibi Dragos acil veteriner ihtiyacı hisseden evcil hayvan sahipleri, kritik durumlarda hızla ulaşabileceği yakın ve aynı zamanda iyi bir klinik ararlar. Veteriner hekimlerimiz açısından acil durumlara hazırlıklı bir klinik ortamında olmak son derece güven vericidir. Mümkün olan en iyi tıbbi yetkinliği sağlamak için mesleki yetkinliğimizin en yüksek seviyesinde olmaya özen gösteriyoruz.

7/24 hizmet sunduğumuz gibi acil durumlarda da Dragos nöbetçi veteriner ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak hizmet veriyoruz.

Dragos Veteriner Kliniği Arayışınızda Tercihiniz: Leylek Vet

Dragos’da veteriner kliniği arayan evcil hayvan sahiplerinin hem en temel veterinerlik hizmeti ihtiyaçlarına hem de deneyim ve profesyonellik gerektiren ileri seviye tedavi çözümlerine kavuşmalarına olanak sağlıyoruz. Dragos’a oldukça yakın olmakla birlikte samimi ve bilgece yaklaşımımız neticesinde evcil hayvan sahiplerinin tercihi olmaktayız.

dragos veteriner klinigi

Aşı yaptırma işlemi ya da farklı bir konu için kliniğimizi ziyaret ettiğinizde en yakın dostunuzu yakından inceliyor ve mümkün olan en iyi tedavisi alması konusunda özen gösteriyoruz.

Tüm evcil hayvan sahipleri gibi Dragos veteriner kliniği araştırması yapan evcil hayvan sahipleri de aradıkları kliniğin donanımlı, hekimlerin deneyimli ve sıcak kanlı, ulaşımının kolay, lokasyonunun yakın olmasını en önemlisi de gözlerinin arkada kalmamasını ister. Bu bağlamda lokasyon önemini yitirmektedir. Çünkü en önemlileri diğer etkenlendir. Bu sebeple siz de Dragos’a son derece yakın lokasyonu ile Leylek Vet Veteriner Kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

Dragos Veteriner Klinikleri

Dragos Veteriner Klinikleri, bölgeye özel olarak hizmet veren, bazılarının Acil ve Nöbetçi Veteriner hizmeti verdiği, bazılarının ise vermediği çeşitli klinikleri içermektedir. Maltepe lokasyonundaki Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz de Dragos veteriner klinikleri arasında yer alan kliniklerden olup bu bölgeden bizi tercih eden pek çok evcil hayvan sahibi vardır.

dragos veteriner klinikleri

Kedi ve köpeklere özel birçok alanda yetkinliğimiz bulunmaktadır. Hekimlerimiz diş hekimliği, dâhiliye, cerrahi, acil müdahale gibi kritik konular yanı sıra veterinerlik hizmetleri vermeye yönelik birçok alanda deneyimli ve yetkin profesyonellerdir.

Bulaşıcı hastalıklar, davranış sorunları, mide-bağırsak hastalıkları, dermatolojik hastalıklar ve çok daha fazlasını içeren çeşitli hastalık ve yaralanmaları da tedavi ediyoruz. Ayrıca sevgili tüylü dostlarımızın sağlığını en üst seviyeye çıkarmak aşılar, parazit kontrolü ve beslenme tavsiyeleri gibi önleyici tedbirler de sunuyoruz.Deneyimli veteriner hekim kadromuz ve uygulama ekibimiz, sevilmli dostlarımızın modern ve bütünsel veteriner bakımına büyük önem vermektedir. Bir hastalık durumunda teşhis ve tedavi için üstün efor sergiliyoruz. Bu amaçla, diğer şeylerin yanı sıra, dijital röntgen cihazımız, diş röntgen cihazımız, kan, idrar ve dışkı testleri için kurum içi laboratuvarımız ve ultrason cihazımız mevcuttur. Elbette kısırlaştırma, diş restorasyonları, tümör çıkarma, sezaryen ve daha birçok operasyonu da gerçekleştiriyoruz. Standart anestezi seçeneklerine ek olarak hafif inhalasyon anestezisi de sunuyoruz. Dragos Veteriner Klinikleri arasında tercih seçeneklerinden biri olan Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizi ziyaret edebilirsiniz

Faydalı Linkler:

Dragos Veteriner İçeriği