Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
kartal veteriner

Kartal Veteriner

Evcil hayvanınıza küçük bir evcil hayvan kliniğinin yüksek tıbbi seviyesinde, ancak bir veteriner muayenehanesinin kişisel bakımı ve aile atmosferiyle bakıyoruz. Biz, kendi küçük evcil hayvan muayenehanemize sahip olma hayalini birlikte gerçekleştiren Leylek Veteriner kliniğiyiz. Çalışanlarımızla birlikte evcil hayvanınıza mümkün olan en iyi bakımı Leylek Veteriner kliniği olarak sevimli dostumuz için Kartal Veteriner arayışınızı sağlamak istiyoruz. Çalışanlarımızın da tıpkı bizim gibi akşam muayenehaneden yüzlerinde bir gülümsemeyle ayrılmalarını ve ertesi gün muayenehaneye keyifle dönmelerini istiyoruz. Takım çalışması ve adalet bizim için çok önemlidir.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Yavru köpeğiniz için uygulamayı keşfedebileceği ve ilk olumlu izlenimini veteriner ziyaretiyle birleştirebileceği ekstra bir randevu sunmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca tüm önemli soruları cevaplamak için yeterli zaman var. Özellikle endişeli dört ayaklı arkadaşlarımıza, uygulamayı stressiz bir şekilde gösterebilmemiz için özel randevular sunuyoruz. Bunu yapmanın en iyi yolu, bir veya iki kez, hatta daha sık gelip, köpeğinize Leylek Veteriner kliniği olarak ziyaretinin korkuyla değil, ödül mamaları, oyuncaklar veya kucaklamalarla ilişkili olduğunu göstermektir ve İstanbul Kartal Veteriner arayışınız için en iyi klinik olmaktır.

Dahiliye terimi, kalp, akciğer, karaciğer, dalak, böbrekler, mide-bağırsak, deri veya mesane gibi iç organlar ile cinsel organların tüm hastalıklarını ifade eder. Tiroid, böbreküstü bezi ve pankreasın hormonal hastalıklarının yanı sıra bulaşıcı hastalıklar, tümör hastalıkları ve bağışıklık sisteminden kaynaklanan sorunlar da buna dâhildir. Tiroid sorunları gibi çeşitli hastalıklar yavaş yavaş veya mide-bağırsak virüsü gibi akut olarak ortaya çıkabilir. Semptomları değil, sorunu tedavi etmek için her zaman teşhis koymak bizim için önemlidir. Bu bazen kan örneği alma, röntgen veya ultrason gibi ileri tetkikleri gerektirebilir. Bu genellikle doğal olarak en az invazif seçeneklerle başladığımız bir dışlama tanısıdır. Dört ayaklı dostumuzun sağlığı Leylek Veteriner kliniği olarak bizim ve Veteriner Kartal arayışınız için önceliğimizdir.

Ameliyatlarımızın büyük bir kısmı ayaktan yapılmaktadır. Bu, evcil hayvanınızı sabah bize getirmeniz ve uyanır uyanmaz sevimli dostumuzun evine gitmesine izin verilmesi anlamına gelir. Ancak daha karmaşık operasyonlarda sevimli dostumuz bir gece bizde kalması gerekebilir. Ancak ona mümkün olan en iyi bakım ve desteği Leylek Veteriner kliniği olarak sunuyoruz ve sizlere de en iyi Kartal Açık Veteriner arayışınızda destek sağlayacağız. Evcil hayvanınızın durumu hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ziyaretler elbette anlaşmayla mümkündür.

Aldığınızda, gerekli bakım ve ileri tedavi hakkında sizi bilgilendireceğiz. Bize bir meslektaşınız tarafından yönlendirildiyseniz, tedaviyi yapan meslektaşımız da elbette Leylek Veteriner kliniği olarak Kartal’da Veteriner arayışı için bir yönlendirme alacaktır.

Ameliyathanemizde modern anestezi takibini sağlayacak monitör ekipmanları bulunmaktadır. Operasyonun ardından sevimli dostumuz, ısı terapili özel iyileşme kutularına yerleştiriliyor, böylece sevimli dostumuzu her zaman gözümüz üzerinde tutabiliyor ve iyileşme sürecini takip edebiliyoruz ve bu durum Leylek Veteriner kliniği olarak bizim için önemlidir. Aynı zamanda Kartaldaki Veterinerler için arayış konusunda destek sağlıyoruz.

Nöbetçi Veteriner Kartal

Leylek Veteriner kliniğimiz en modern anestezi makineleri ve anestezi izleme sistemleriyle donatılmıştır. Nöbetçi Veteriner Kartal için de bu arayışlarınız olabilir ve gerekli desteği sağlayabiliriz.  Her sevimli dostumuzu anestezi altında izliyoruz. Vücut sıcaklığı, kalp atışı ve kalp atış hızı, solunum hızı, oksijen doygunluğu ve CO2 seviyeleri ölçülür.

Her anestezi doğal bir risk taşır. Bunu mümkün olduğu kadar düşük tutmak istiyoruz, bu nedenle her anestezi öncesinde en önemli organ değerleri için kan testi yapılmasını öneriyoruz ve Leylek Veteriner kliniği olarak 7/24 hizmet veriyoruz.  Kartal Veteriner 7 24 hizmet arayışınız için de gerekli desteği verebiliriz. Anesteziyi her sevimli dostumuza ayrı ayrı uyarlıyoruz. Her anestezi öncesinde dostumuz dinlenir, hassas bir şekilde tartılır ve dolaşımı kontrol edilir. Dilerseniz anestezi indüksiyonu sırasında ve uyandığınızda siz de orada olabilirsiniz.

kartal veteriner kliniği

Evcil hayvanlarımız için diş profilaksisi önemli bir konudur. Özellikle köpekler ve kedilerde sıklıkla büyük tartar oluşma eğilimi gösterir ve bu da daha sonra başka sorunlara yol açar. Diş durumunun kaydedilmesi için yıllık kontrol yapılmasını Leylek Veteriner kliniği olarak öneririz ve 24 Saat Açık Veteriner Kartal için de tavsiyelerimiz olabilir.

Diş temizliği gerekliyse, prosedürü Leylek Veteriner kliniği olarak adım adım önceden tartışacağız ve 7 24 Açık Veteriner Kartal için de önerilerde bulunacağız. Profesyonel diş temizliği ancak anestezi altında yapılabilir. Her kapsamlı diş temizliği, tüm dişlerin muayenesini ve röntgenini içerir.

Leylek Veteriner kliniği olarak Kartal Nöbetçi Veteriner arayışınıza destek oluyoruz ve dijital diş röntgenlerimiz yardımıyla diş köklerini değerlendirebilir ve diş çekiminin mi yoksa dolgunun mu gerekli olduğunu öngörebiliriz.

Pek çok evcil hayvan sahibi, artık yaşlandıkça evcil hayvanlarının dişlerinin genel anestezi altında temizlenmesini talep etmek istemiyor. Ancak bundan fayda sağlayanlar kesinlikle bu insanlardır, çünkü kalıcı diş ağrısı genel olarak kötü bir genel sağlık durumuna yol açar. Ancak genç hastalarda da diş problemleri olabiliyor. Düşmek istemeyen süt dişleri veya çapraşık dişler çoğu zsaman sorunlara neden olur. Genel olarak bunlar ne kadar erken tedavi edilirse iyileşme süreci de o kadar az karmaşık olur. Bu nedenle her köpek ve kedi yavrusu kontrollerimizde diş muayenelerine önem veriyoruz ve bu hizmet için aynı zamanda Acil Veteriner Kartal önerileri veriyoruz.

Leylek Veteriner kliniği olarak tabii ki kemirgenlerde diş düzeltmeleri ve diş problemlerinden dolayı apse tedavisi de gerçekleştiriyoruz ve gerçekleştiren Kartal 7 24 Veteriner önerilerinde de bulunuyoruz.

Kartal Veteriner Kliniği

Leylek Veteriner kliniği ekibimiz tüm kalbiyle ve aklıyla sizin ve sevimli dostumuzun yanında ve sizin yanınızda olacak bir diğer Kartal Veteriner Kliniği önerilerinde de bulunuyoruz. Evcil dostumuz bizim yanımızda kendini evindeymiş gibi hissetmeli ve bize gelmekten mutluluk duymalıdır. Empati, derinlemesine bilgi birikimi ve hayvan sevgisi bakımımızın merkezi bir parçasıdır.

Kartal Veteriner Klinikleri

Leylek Veteriner kliniği olarak bizim için “standart bir terapi” yok ve bu yolda Kartal Veteriner Klinikleri de öneriyoruz. Size ve evcil hayvanınıza bireysel olarak yaklaşıyor ve evcil hayvanınız için mümkün olan en iyi tedaviyi sunmaya çalışıyoruz.

kartal veteriner klinikleri

Sahibi olarak sizinle Leylek Veteriner kliniği olarak yakın diyaloğumuzu sürdürüyor ve evcil hayvanınızla ilgili her konuda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz ve Kartalda Veteriner Klinikleri önerilerinde bulunuyoruz.Leylek Veteriner kliniği olarak kararları yalnızca sizinle istişare ederek alıyoruz ve isteğiniz üzerine Kartaldaki Veteriner Klinikleri önerileri yapıyoruz.

Faydalı Linkler:

Kartal Veteriner İçeriği