Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
topselvi veteriner

Topselvi Veteriner

Leylek Veteriner muayenehanemiz tüm küçük evcil hayvanların temas noktasıdır. Evcil hayvanınız için size yetkin bakım ve tedavi sunuyoruz ve sunan Topselvi Veteriner önerilerinde de bulunuyoruz. Evcil hayvanınız bizimle en iyi bakımı alacaktır. Gerekirse sizi ve evcil hayvanınızı yakın çalıştığımız veteriner muayenehanelerine veya kliniklere yönlendireceğiz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Web sitemizde size Veteriner Topselvi hizmet yelpaze önerilerinde de bulunacaktır. Bizimle iletişime geçebilirsiniz; size kişisel olarak tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız. Randevu almak için mesai saatleri içerisinde bize telefonla ulaşabilirsiniz. Önleyici muayeneler ve aşılar için randevu almak üzere lütfen yaklaşık 2 hafta kadar bir süre tanıyınız.

Leylek Veteriner muayenehanemiz çok çeşitli veterinerlik hizmetleri sunmaktadır ve hizmet sunan Topselvi Acil Veteriner önerilerinde de bulunmaktadır. Özel odak noktamız diş hekimliği ve oftalmoloji, cilt muayeneleri ve kedi ve gelincik tıbbında uzmanlaşmadır.

Leylek Veteriner kliniği olarak bizi ziyaret edebilirsiniz ve kendi fikrinizi oluşturabilirsiniz ve aynı zamanda Topselvi Nöbetçi Veteriner için de destek alabilirsiniz. Başlangıçta bizimle tamamen zararsız bir ziyaret deneyimleyebilmesi için köpeğinizle birlikte yürüyüşe gelebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size her zaman yardımcı olmaya çalışacağız!

Topselvi Veteriner Kliniği

Leylek Veteriner kliniği deneyimli veteriner ekibimiz evcil hayvanlarınızın refahını sağlar ve aynı zamanda talep ederseniz Topselvi Veteriner Kliniği önerilerinde de bulunuruz. Tüm muayene ve kontrolleri merkezi muayenehanemizde gerçekleştiriyoruz. Muayenehanemizde evcil hayvanınız veya çiftlik hayvanlarınız için, evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış özel yiyecekler alacaksınız.

topselvi veteriner kliniği

Muayenehanenin hemen önündeki geniş park alanları sayesinde bizi istediğiniz zaman kolayca ziyaret edebilirsiniz. Leylek Veteriner kliniğinin sundukları hakkında sorularınız varsa güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Beş acil durum aracımızda geviş getiren hayvanlar, domuzlar ve atlarla ilgili konsültasyonlar, muayeneler, tedaviler ve operasyonlar için ihtiyacımız olan her şey her zaman mevcuttur. Bilgisayar destekli sürü yönetimi sayesinde her büyükbaş hayvan sürüsüne en iyi şekilde bakabiliyoruz.

Topselvi Veteriner Klinikleri

Leylek Veteriner kliniği ekibimiz evcil hayvanlarımıza yardım etme konusunda tutkuludur ve tutkulu olan Topselvi Veteriner Klinikleri önerilerinde de bulunmaktadır. Herkes kendi alanında iyidir, bu da sevimli dostlarımıza çeşitli şekillerde yanıt verebildiğimiz anlamına gelir. Muayenehanede aile ortamı bizim için önemli, bu nedenle evcil dostlarımıza ve tabii ki sahiplerine büyük bir kalp ve evcil hayvan sevgisiyle bakmaya büyük önem veriyoruz. Lütfen etrafımıza bir göz atmaktan çekinmeyin. Bizimle kalışınızı her zaman mümkün olduğunca keyifli hale getirmek istiyoruz. Dışarıda bol miktarda park alanı ve yürüyüşe çıkabileceğiniz yeşil bir alan bulunmaktadır. İçeride sevgiyle tasarlanmış bir kayıt ve bekleme alanının yanı sıra baştan sona aydınlık, samimi odalar bulacaksınız. Engelsiz bir girişe ihtiyacınız varsa lütfen bize bildiriniz.

topselvi veteriner klinikleri

En son veterinerlik standartlarına göre kapsamlı teşhis ve tedavinin garanti edildiği aydınlık ve davetkâr odalarda en modern teknolojiyi sunuyoruz. Uygulama ekibi tüm yeni ve eski müşterileri memnuniyetle karşılıyor. Sizi yakında düzenli müşterilerimiz arasına dâhil etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Sabit ve mobil veteriner muayenehanesinin birleşimi sayesinde evcil hayvanımızın tüm ihtiyaçlarına esnek ve hızlı bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Sunduğumuz teklifler çok çeşitlidir ve veteriner hekimlerimiz için sürekli eğitim ve ileri eğitim yoluyla sürekli olarak geliştirilmekte ve genişletilmektedir. Acil durumlarda veteriner hekimlerimiz normal çalışma saatleri dışında da size yardımcı olmaya hazırdır. Haftanın 7 günü, günün 24 saati telefonla ulaşılabilir durumdayız. Hizmetlerimizi mesai saatleri dışında kullanırsanız, önemli ölçüde daha yüksek tedavi masraflarına maruz kalacağınızı ve bu masrafların derhal nakit olarak veya banka kartıyla ödenmesi gerektiğini lütfen unutmayınız.

Faydalı Linkler:

Topselvi Veteriner İçeriği