Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
kordonboyu veteriner

Kordonboyu Veteriner

Kendimizi atların, çiftlik hayvanlarının, köpeklerin, kedilerin ve diğer küçük evcil hayvanların sağlığıyla ilgilenen klasik bir kırsal Leylek Veteriner kliniği olarak görüyoruz ve bu yolda Kordonboyu Veteriner önerilerinde bulunuyoruz. Evcil Hayvanların sağlığı konusunda yüksek derecede sorumluluk taşıyoruz. Ayrıca insanları hayvansal kökenli ürünlerden kaynaklanabilecek tehlikelerden de koruyoruz. Çalışma şeklimiz güvenilirlik ve çözüm odaklılık ile karakterizedir. Göz seviyesinde empatik ve takdir edici iletişime dikkat ediyoruz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Bu talepleri karşılamak için Leylek Veteriner kliniği olarak sürekli yüksek düzeyde performans, hizmet ve kaliteye odaklanıyoruz ve beraberinde bu hizmeti sağlayan Veteriner Kordonboyu önerilerinde de bulunuyoruz. Evcil dostlarımıza ve siz sahiplerine gerekli zamanı ayırıyoruz. Muayeneleri, teşhis ve tedaviyi anlatıyoruz.

Mevcut veteriner hekimimizle 7 gün 24 saat Leylek Veteriner olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz ve hizmet verebilecek Kordonboyu Acil Veteriner önerilerinde de bulunuyoruz. Küçük evcil hayvan sektöründe acil servis hizmetlerini diğer veteriner hekimlerimizle paylaşıyoruz. Uygulama geniş tabanlıdır ve genel bir veteriner olarak hızlı bir şekilde mevcut (ilk) bakım ve takip tedavisini sağlar. Her zaman mümkün olan en iyi bakımı sağlamak için diğer veteriner hekimler, klinikler ve laboratuvarlarla birlikte çalışıyoruz.

Kordonboyu Nöbetçi Veteriner ihtiyacınızda da Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak sizlere destek oluyoruz. Profesyonel hekimlerimiz, donanımlı kliniğimiz, hijyenik ve teknolojik ekipmanlarla dolu muayene ve ameliyat odalarımız, yakın lokasyonumuz ve 7/24 Acil Nöbetçi Veteriner olmamızla birçok klinik arasında öne çıkıyoruz.

Kordonboyu Veteriner Kliniği

Acil veteriner acil durumlarında elbette evcil hayvanınızı Leylek Veteriner muayenehanemize randevusuz olarak çalışma saatlerimiz içerisinde getirebilirsiniz ve bu hizmeti verebilen Kordonboyu Veteriner Kliniği önerilerinde de bulunuruz. Mümkünse, en uygun acil durum hazırlığını organize edebilmemiz için lütfen bizi önceden telefonla bilgilendirmenizi rica ederiz.

kordonboyu veteriner kliniği

Veterinerlik muayenehanemiz, küçük evcil hayvanlara yönelik genel tıp hizmetlerinin yanı sıra sürüngenler ve egzotik hayvanlar için özel danışmanlık da sunmaktadır. Geleneksel olarak güvercinler ve evcil kümes hayvanları da uygulamamızda memnuniyetle karşılanmaktadır.

Kordonboyu Veteriner Klinikleri

Leylek Veteriner kliniği olarak biz, dört ayaklı aile dostlarımızla ilgili tüm sorularınızda size yetkin destek sağlayacak evcil hayvan muayenehanesiyiz ve Kordonboyu Veteriner Klinikleri önerilerinde bulunuyoruz. Amacımız dört ayaklı arkadaşımıza uzun vadeli kişisel ve profesyonel bakım sağlamaktır. Özel ve deneyimli bir ekip ve geniş bir hizmet yelpazesi sizin için mevcuttur. Muayenehanemiz 300 metrekarelik ferah, klimalı bir alanda modern tıbbi ekipmanlara sahiptir.

kordonboyu veteriner klinikleri

Muayenehanenin hemen önünde yeterli park yeri bulunmaktadır. Uygulamamız engelsizdir. Bizim için ekip çalışması sadece bir kelime değil yaşanmış bir gerçekliktir. Uzun yıllardır tutarlı bir ekip olarak birlikte çalışıyoruz ve bu nedenle geniş bir deneyim, bilgi ve karşılıklı güven havuzuna sahibiz. Birbirimizi koordine ediyoruz, destekliyoruz ve karmaşık vakaları birbirimizle tartışıyoruz. Evcil dostlarımıza uyumlu bir ortam ve duyarlı yaklaşıma özellikle önem veriyoruz.

Tanı ve tedavi kararına sizi de dâhil etmek istiyoruz. Ve son olarak, ancak uyumlu çalışan bir ekibin uzun vadede başarılı olabileceğinin bilincindeyiz. Köpeklerin ve kedilerin her birinin kendi belirlenmiş bekleme alanı vardır. Birçok evcil hayvan sahibi ayrıca dışarıda veya arabada doğrudan muayenehanenin önünde bekleme ve daha sonra herhangi bir yoldan sapmadan tedavi odalarına çağrılma fırsatından yararlanmaktan hoşlanır.Tüm bunların ve daha fazlası için sevgili hayvan dostlarımızı ve siz sevgili ebeveynlerini Kordonboyu Veteriner İhtiyaçlarında kliniğimize bekliyoruz.

Faydalı Linkler:

Kordonboyu Veteriner İçeriği