Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
rahmanlar veteriner

Rahmanlar Veteriner

Tıbbi uygulamalarda check-up bireyin sağlık durumunun incelenmesi, bir risk bulunup bulunmadığının tespit edilmesi ve genel bir takip yapılması için gerçekleştirilen kapsamlı bir sağlık taramasıdır. Günümüzde birçok hastanede insanlar için uygulandığı gibi veterinerlik merkezlerinde de kedi ve köpekler için check-up uygulamaları sağlanmaktadır. Bu kapsamlı ve gerçekten gerekli işlemin kedi ve köpekleriniz için güven içinde uygulanması açısından da doğru Rahmanlar veteriner tercihini yapmanız önemlidir.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Profesyonel donanımlara ve kapsamlı bir kadroya sahip olan Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak günümüzde birçok kedi ve köpek sahibinin tercih ettiği nitelikli check-up hizmetleri verebiliyoruz. Bu anlamda veteriner Rahmanlar hizmetlerinde check-up talebi ile kliniğimize geldiğinizde, içeriğinde birçok önemli kapsamı bulunduran bu incelemeler ile evcil dostlarınızın genel sağlığını gözden geçirebilir ve birçok hastalığa karşı önceden önlem alabilirsiniz. 

Check-up işlemleri evcil dostlarınızda akla gelebilecek birçok riskli hastalık arasında yer alan diyabet, böbrek rahatsızlıkları, bağırsak rahatsızlıkları, kansızlık veya yüksek tansiyon gibi sorunların önceden belirlenebilmesini sağlar. Bu sayede eğer gerekiyorsa, evcil dostlarınız için düzenli hastalık takibi yapılması ya da acil durumlarda neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirme sağlanabilir. Hatta en acil durumlarda günün hangi saati olursa olsun Rahmanlar nöbetçi veteriner hizmetlerimize başvurularak bu konuda hızlı müdahale gerçekleştirilebilir. 

Kliniğimiz Rahmanlar acil veteriner konumunda da hizmet verirken, bölgede evcil hayvan sahipleri tarafından bu konuda en güvenilir konumlardan birini oluşturmaktadır. Bugün birçok kedi ve köpek sahibi nitelikli ve kapsamlı check-up hizmetleri için kliniğimizi tercih ederken, bu sağlık taramaları sayesinde de hem rutin hem acil durumlarda kliniğimizde hizmet alabilmektedir. 

Rahmanlar Veteriner Kliniği 

Kedi ve köpekler için gerçekleştirilen check-up uygulamalarında standart genel muayeneler haricinde birçok farklı işlem gerçekleştirilir. Örneğin, kan analizi ile sağlanan tam kan sayımı ya da hemogram testleri kandaki birçok farklı değer ile birlikte değişen birçok hastalığın önceden tespit edilmesini sağlar. Kapsamlı laboratuvar imkanları ile Rahmanlar veteriner kliniği olarak hizmet veren her klinik bu sayımları standartlara uygun ve eksiksiz bir şekilde sağlayabilmelidir.

rahmanlar veteriner kliniği

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak yaptığımız bu kapsamlı taramalarda kan sayımı ile birlikte kanda biyokimya analizi sayesinde de şeker testi, kreatinin testi, total protein testi ve kolesterol testi gibi birçok farklı tespit gerçekleştiriyoruz. Kan değerlerinin okunması, kandaki enzimler, hormonlar ve minerallerin miktarlarının belirlenmesi gibi birçok işlem sağlanıyor. Hatta bunun yanında idrar analizi, dışkı muayenesi ve özel muayenelerde görüntüleme sistemlerinin kullanılması ile birçok metabolik takip sağlanabiliyor.

Check-up taramalarında kedi ve köpeklerinizde aynı zamanda genetik yapı, ırk, cinsiyet, yaş ve bilinen sağlık problemlerine göre farklı incelemelerin gerçekleştirilmesi de mümkündür. Örneğin; dişilerde gebelik kontrolü, doğum kontrolü ve jinekoloji takibi gibi işlemlerin yapılması da ek olarak gerçekleştirilebilecek kontrollerdir. Bu tarz rutin sağlık kontrolleri ve kapsamlı sağlık taramaları açısından Rahmanlar veteriner kliniği ihtiyacınızda kliniğimizi kapsamlı yapısı ile ön planda tutabilirsiniz. 

Rahmanlar Veteriner Klinikleri 

Kedi ve köpeklerde check-up uygulamaları sayesinde hormon sistemi kaynaklı hastalıklar, beslenme ile ilgili rahatsızlıklar, bağırsak problemleri, böbrek problemleri, akut veya kronik rahatsızlıkların birçoğu konusunda ön bilgi elde edilebilmektedir. Bu sayede daha detaylı incelemeler ile risk durumlarına göre farklı hastalıkların teşhisi daha kolay sağlanabilmektedir. Bu nedenle Rahmanlar veteriner klinikleri günümüzde kapsamlı imkanlar ile check-up uygulamalarını kedi ve köpekler için özel olarak sağlamaktadır.

rahmanlar veteriner klinikleri

Kliniğimiz bünyesinde de hem laboratuvar ortamımız hem görüntüleme sistemlerimiz hem de deneyimli veteriner hekimlerimizin tecrübeli yapısı kedi ve köpekleriniz için güvenilir bir check-up uygulaması yaptırmanız açısından imkan oluşturmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde birçok farklı riske karşı olarak önceden alınabilecek önlemler veya hızlı bir şekilde geliştirilecek tedaviler ile onlara çok daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunabilirsiniz. Bu açıdan Rahmanlar veteriner hizmetleri için sadece Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizi seçmeniz yeterlidir.

Faydalı Linkler:

Rahmanlar Veteriner İçeriği