Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
esenkent veteriner

Esenkent Veteriner

Tıp ve sağlık hizmetleri insanlar için önemli olduğu kadar hayvanlar için de çok önemli. Bu bağlamda hayvanların bakım, muayene, tedavi gibi ihtiyaçlarının karşılanması için kurumsal yapıdaki veteriner kliniklerinden hizmet alınmalıdır. Çünkü kurumsal yapıdaki veteriner klinikleri sayesinde hayvanların güvenli ellere emanet edilmesi mümkün olabilecektir. Alanında profesyonel ve deneyimli veteriner kadrosu ve son teknolojik ekipmanlarıyla hizmet veren veteriner klinikleri, her zaman hayvanlar için en doğru seçim olmuştur. Esenkent veteriner hizmetlerine ihtiyaç duyanlar için yakın konumu ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz, kurumsal yapısı ve deneyimli veteriner hekimleri ile isminden söz ettirir. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Veteriner Esenkent hizmeti almak istediğiniz zaman ilk olarak bulunduğumuz konuma en yakın şekilde erişebileceğiniz bir klinik seçmelisiniz. Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak; Esenkent’e yakın konumlanıyoruz. Bundan dolayı Esenkent semtinden de çok sayıda ziyaretçi alıyoruz. 

Kliniğimiz, Esenkent acil veteriner söz konusu olduğunda da ön plana çıkıyor. 7/24 hizmet sağlayan Leylek Vet Veteriner Kliniği, Esenkent nöbetçi veteriner ihtiyaçlarınıza kesin çözüm vaat ediyor. Üstelik tüm hayvan türleri için bakım, muayene, cerrahi işlem ve sağlık desteğimiz bulunuyor.

Esenkent Veteriner Kliniği

Veteriner hekim, bilindiği gibi tüm hayvanlar için sağlık hizmeti verebilen tıp insanıdır. Akademik eğitimden geçen veteriner hekimler, mesleğe giriş yaptıktan sonra belli bir alanda uzmanlık edinebilirler. Veteriner kliniğimiz bünyesinde hizmet sağlayan veteriner hekimlerimizin tümü son derece donanımlı, eğitimli, profesyonel ve tecrübelidir. Esenkent veteriner kliniği ihtiyacı bulunanlara en doğru hizmeti sağlayan ekibimiz, evcil dostunuzun yaşamına sağlıkla devam etmesine yardımcı olur. 

esenkent veteriner kliniği

Esenkent veteriner taleplerinizde kliniğimizde ilk olarak muayene işlemi gerçekleştirilir. İlk muayene işleminden sonra şikayetler dinlenir ve hayvanın genel sağlık durumu değerlendirilir. Sonrasında ise yapılması gerekenler planlanır. Mesela evcil dostunuzda göz, kalp ya da bağırsak ile alakalı bir problem bulunuyor ise bu alanda profesyonel ve deneyimli olan veteriner hekimlerimiz sizlere en iyi hizmeti sağlayacaklardır. 

7/24 acil hizmetlerimiz sayesinde olası bir acil durumda kliniğimize müracaat edebilirsiniz. Mesai saatlerinde de rutin veteriner kontrolleri, cerrahi operasyonlar ya da aşı gibi uygulamalar için hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Esenkent Veteriner Klinikleri

Muayene, görüntüleme, tahlil, tetkik, tedavi gibi süreçlerden geçen veterinerlik hizmetleri, büyük bir titizlikle sunulmalıdır. Esenkent veteriner klinikleri arayışında olanlara en iyi hizmeti vaat eden Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz, deneyimli ve profesyonel kadrosu ile farkını ortaya koyar.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak temel amacımız, evcil dostlarınızın bütün sağlık sorunlarında sizlerin yanınızda olabilmek ve evcil dostunuzun sağlıkla yaşamına devam etmesini sağlamak. Her daim evcil hayvanların konforlu, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine odaklanan veteriner hekimlerimiz, her türlü sağlık sorununda evcil dostunuza destek olur. 

esenkent veteriner klinikleri

Esenkent veteriner gereksinimlerinize çözüm üreten Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz, ilçeye yakın bir şekilde konumlanmış durumdadır. Kliniğimiz, toplu taşıma araçlarıyla da kolay bir şekilde ulaşılabilecek bir lokasyonda yer alır. 

Küçük dostlarımıza çok daha iyi bir hayat kalitesi sağlayabilmek, onlar için koruyucu hekimlik ve sağlık desteği verebilmek önceliğimizdir. En üst olanaklar ile en ekonomik yapıda hizmet sağlamaya devam ediyoruz. 

Kliniğimiz acil servis için 7/24 sağlık ve bakım desteği veriyor. Klinik muayene ve koruyucu hekimlik gibi birçok hususta sizlere kapsamlı bir yapıyla hizmet sunuyoruz. Bünyemizdeki cerrahi hizmetler, laboratuvar ve yoğun bakım gibi bölümlerle de tüm durumlar için hazırlıklıyız.

Siz de Esenkent veteriner hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız; kaliteli ve güvenli hizmet deneyimi için kliniğimize müracaat edebilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Esenkent Veteriner İçeriği