Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
idealtepe veteriner

İdealtepe Veteriner

Kediler, dünyanın en sevimli ve bazen de en ilginç canlıları olarak evlerin vazgeçilmez üyeleri arasında yer alabilecek en samimi dostlardır. Evinizde bir yeri bulunan bu evcil dostlarınızı özellikle yavruluk döneminden itibaren sahiplendiğinizde, sizinle çok daha sıkı ve canlı bir bağ kurabilirler. Bu anlamda yavru bir kediyi annesinden ayrıldığı dönemden itibaren sahiplendiğinizde de doğru İdealtepe veteriner tercihi ile hayatı boyunca sağlıklı yaşamasına katkı sunabilirsiniz.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

İdealtepe veteriner arayışınızda size 7/24 destek sunan Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 

Yavru kediler genellikle anneden ortalama olarak 2 aylık gibi bir yaş sürecinde ayrılırlar. Bu dönemde de anne ve kardeşlerinden ayrılmış olduğu ve artık yeni bir eve alışması gerektiği için endişeli olabilirler. Bu ilk dönemde yaşadıkları korku ve sizi henüz tanımadıkları için içlerinde doğan saklanma dürtüsü size alışmaları için belirli bir süre geçmesini sağlayabilir. Aynı zamanda kedinizin ırkı, doğum öyküsü, anne-babasının yaşadığı sağlık problemleri ve nereden geldiği gibi birçok konu bazı sağlık incelemeleri yapılmasını gerektirebilir.

Evcil dostunuzu uzun ve sağlıklı bir ömür beklediği için ilk andan itibaren doğru veteriner İdealtepe tercihi ile sağlık muayenesi ve takibine başlamanız gerekir. Bu takiplerde veteriner hekimlerimiz kedinizin öyküsünü dinleyerek; yaşı, ırkı, cinsi, geldiği konum, anne-babasının hikayesi gibi bilgiler sayesinde birçok önemli belirleme yapabilir. Hatta buna göre doğru veterinerlik yaklaşımı ile bazı tahliller, görüntüleme testleri ve incelemeler sayesinde genetik hastalık risklerine göre korumalar ve erken dönem tedavilere başlamak da mümkündür.

Köpekler ve kediler gibi evcil dostlarımız için özellikle aşılar, parazit uygulamaları ve koruyucu uygulamalar en önemli hayat kurtarıcı uygulamalardır. Sadece sahiplendiğiniz evcil yavru kedilerinizde değil uzun bir süredir sizinle beraber yaşayan kedi ve köpek gibi dostlarınızda da bu uygulamaları takip etmek çok önemlidir. Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak bu tarz takip uygulamalarında size veterinerlik desteği sunarak, en iyi İdealtepe veteriner alternatifine ulaşmanıza yardımcı olabiliyoruz.

Kliniğimiz, İdealtepe acil veteriner konumunda da yer alarak; özellikle aşı uygulamalarını takip ettiği kedi ve köpeklerde hatta egzotik hayvanlarda sizlere büyük bir kolaylık sağlayabilir. Örneğin, ırkına göre göz problemleri yaşama ihtimali bulunan köpeklerde bu tarz riskler ve belirtiler ile karşılaştığınızda kliniğimize çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede İdealtepe acil veteriner hizmetlerinde köpeğinizin sağlık öyküsü bilindiği için daha önceden yapılan takipler ile belirtilere göre çok hızlı teşhis ve tedavi işlemlerine başlamak mümkündür.

Özellikle yeni doğmuş yavru kedi ve köpekleriniz ya da evinizde sizinle uzun dönemdir birlikte yaşayan evcil dostlarınızda beklenmedik birçok sağlık problemi görülebilir. Bilgi sahibi olduğunuz veya hiçbir bilgi sahibi olmadığınız belirtiler ile ortaya çıkabilecek bu hastalıklarda ya da ev içerisindeki bir yaralanma veya zehirlenme gibi durumlarda da İdealtepe nöbetçi veteriner ihtiyacınız bulunacaktır. İşte bu durumda kliniğimizi güvenilir ve ulaşılabilir konumlar arasında kayıt altına almanız her zaman önemlidir.

İdealtepe Veteriner Kliniği Arayışınızda Doğru Seçim: Leylek Vet

Yeni doğmuş bir yavru kediye sahip olduğunuzda onunla her zaman tıpkı bir bebek gibi ilgilenmeniz ve onu korkutmadan size alışmasına yardımcı olmanız gerekir. Örneğin, onunla konuşurken olabildiğince ince ve nazik bir ses kullanmanız, ilgisini çekecek küçük oyuncaklar veya ip yumakları kullanmanız ve meraklı yönlerinden faydalanmanız gerekir. Eğer İdealtepe’de veteriner kliniği desteği alırsanız, bu noktada dikkat etmeniz gereken her ayrıntı için size çok önemli bilgiler vermesi mümkündür.

idealtepe veteriner kliniği

İdealtepe Veteriner Kliniği arayışınızda Küçükyalı lokasyonundaki Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak bu gibi durumlarda yeni evcil dostunuz ile alışma sürecinizde hem sağlık açısından hem de bakım açısından size birçok noktada destek verebiliriz. İlk muayeneden itibaren veteriner hekimlerimiz kedinizin beslenmesi, ırkına göre yiyip içmesi gerekenler, ne kadar uyuması gerektiği, tuvalet alışkanlığı ya da hangi koruyucu uygulamaların takip edilmesi gerektiği konularda kapsamlı ve güncel bilgiler verebilir.

İdealtepe Veteriner Klinikleri

Birçok hayvan sahibi tarafından bilindiği üzere hem kediler hem köpekler ev hayatınızda size ömür boyu yoldaşlık edebilecek en sadık ve sevimli dostlardır. Bu sevimli dostlarınızın hayatını koruyabilmek ve onlara daha iyi bir yaşam ortamında konfor sağlayabilmek için de İdealtepe veteriner klinikleri en büyük destekçinizdir.

idealtepe veteriner klinikleri

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak bu anlamlı desteği size hem ekonomik hem 7/24 hem de güler yüzlü bir şekilde İdealtepe veteriner ihtiyaçlarının tümünde sunabiliyoruz.

Faydalı Linkler:

İdealtepe Veteriner İçeriği