Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
başıbüyük veteriner

Başıbüyük Veteriner

Evcil dostlarımız arasında yer alan kediler ve köpekler denildiğinde birçok kişinin aklına popüler bir şekilde tanınan cinsler ve ırklar gelse de aslında sokak hayvanları da günlük yaşamın önemli parçalarından birisidir. Bugün birçok insan evinde özel ırklara üye olan kedi/köpekleri beslediği gibi sokakta bulduğu ve sahipsiz kalmış hayvanları da beslemeyi tercih etmektedir. Ancak evinizde yaşayan bu canlılar sadece karınlarının doyması ve yatacak sıcak bir yer bulmaları ile değil sağlıklarının korunması ile yaşamak isteyecektir. İşte bu nedenle Başıbüyük veteriner arayışı da yükselen bir ihtiyaçtır.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Başıbüyük veteriner hizmetleri hem yavru hem de yetişkin kedi ve köpeklerde birçok farklı ihtiyaca uygun bir şekilde sunulan hizmetlerdir. Örneğin, kediniz hayatı boyunca birçok farklı hastalık ile karşılaşabilir veya karşılaşmasa dahi karşılaşma riski bulunmaktadır. Bu nedenle veterinerlik dünyasında yapılan birçok çalışma ile birlikte kedilerin değişen birçok probleme karşı aşılanması gerekliliği ortaya koyulmuştur. Hatta bu durum sadece kedilerde değil köpeklerde de benzer bir şekilde uygulanmaktadır.

Kediler ve köpekler hatta egzotik hayvanlar için dünya genelinde yaşanan birçok farklı hastalık kimi zaman çok eski kimi zaman yeni yeni belirlenmiş hastalıklardır. Bu hastalıklar ortaya çıktıkları ilk andan itibaren veterinerlik dünyası tarafından takip edilmiş ve birçoğu için koruyucu ya da iyileştirici tedavi uygulamalar ortaya koyulmuştur. Aşılar bu uygulamaların başında gelirken, bugün veteriner Başıbüyük hizmetlerinde birçok probleme karşı kedi ve köpekler için uygulanan aşılar bulunmaktadır.

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak takip ettiğimiz kedi, köpek ve egzotik dostlarınızda birçok aşı uygulamaları ile onların hayatını daha konforlu bir şekilde sürdürmesini sağlayabiliyoruz. Örneğin;

Uygulamaların her biri kedinizde farklı bir yaş döneminde farklı ırklara göre ve farklı takvimler ile bir defa veya birden fazla uygulanmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz bu koruyucu uygulamalar kedinizin hayatı boyunca karşılaşabileceği hastalıklara karşı büyük bir koruma sağlar. Bu nedenle evinizde beslemeyi düşündüğünüz kedi ve köpeklerinizde sadece yeterli beslenme koşullarını oluşturmanız yeterli değildir. Kimi zaman aşılar gibi düzenli uygulamalar kimi zaman beklenmedik durumlarda Başıbüyük acil veteriner hizmetleri ile onların hayatını koruma altına almanız gerekebilir.

Sağlık problemleri her zaman karşınıza çıkan problemler olmasa da arka planda yer almayı sürdürebilecek ve beklenmedik bir anda görülebilecek problemlerdir. Bazı kedi türlerinde ya da köpek türlerinde risk oluşturabilecek sağlık problemleri hayat boyunca hiç görülmeyebilir. Ama günün herhangi bir saatinde ve hiç beklenmedik anda ortaya çıkan problemlerde de kliniğimiz Başıbüyük nöbetçi veteriner desteği için her zaman yanı başınızda bulunmayı sürdürmektedir.

Başıbüyük Veteriner Kliniği

Acil durumlar olarak nitelendirdiğimiz durumlar zehirlenme, elektrik çarpması, trafik kazaları, diğer hayvanlar ile kavgalar, yaralanmalar, kan kayıpları veya yüksekten düşme gibi problemlerdir. Bu gibi problemlerde mutlak bir şekilde acil müdahale gerçekleştirilmesi ve yaraların dikilmesi, kanamanın durdurulması, kırık ameliyatları veya diğer cerrahi operasyonlar gerekebilir. Gereken tüm uygulamalarda da Başıbüyük veteriner kliniği seçimlerini hızlı ve doğru bir şekilde yapmanız önemlidir.

başıbüyük veteriner kliniği

Başıbüyük’te veteriner kliniği ihtiyacınızda kliniğimizi öncelikli bir şekilde tercih edebilirsiniz. Özellikle daha önce birçok noktada evcil dostunuzun takibini yapan veteriner hekimlerimize güvenebilirsiniz. Yapılacak tüm muayeneler, laboratuvar tahlilleri, görüntüleme teknikleri ve operasyonlar gibi konular hatta sonrasında yoğun bakım için kliniğimizin imkanlarından güven içerisinde yararlanabilirsiniz.

Başıbüyük Veteriner Klinikleri

Kedi, köpek ve egzotik hayvanlarda sağlık uygulamaları rutin bir şekilde kontroller, check-up işlemleri, acil müdahaleler ve koruyucu uygulamalar ile devam edebilir.

başıbüyük veteriner klinikleri

Bazen de özellikle kedi ve köpeklerde kısırlaştırma gibi talepler de Başıbüyük veteriner klinikleri tarafından uygulanan profesyonel cerrahi operasyonlar arasında yer alır. Talep ettiğiniz bu tarz tüm uygulamalarda Leylek Vet Veteriner Kliniği Başıbüyük veteriner desteği ve hizmetleri hem telefonunuzun ucunda hem de yanı başınızda bulunmayı sürdürmektedir.

Faydalı Linkler:

Başıbüyük Veteriner İçeriği