Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
gülsuyu veteriner

Gülsuyu Veteriner

Veteriner hekimler üniversite mezuniyeti sonrasında hayvan sağlığı açısından hizmet verebilmek için genellikle kendi kliniklerini kurmayı tercih ederler. Bazı veteriner hekimler ise halihazırda bulunan bir kliniğin bünyesine katılarak, daha güçlü bir yapıya destek olmayı tercih eder. Leylek Vet Veteriner Kliniği bünyesinde de rutin kontrollerden başlamak üzere ilerleyen tıp hizmetlerine kadar birçok noktada bu tarz deneyimli bir kadro ile Gülsuyu Veteriner hizmetleri sağlanmaktadır.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Gülsuyu Mahallesi, Maltepe ilçemizin yaklaşık son 50 yılında nüfusu artan ve büyüyen sahil semtlerinden birisidir. Bu bölgenin yerleşik halkının ihtiyaç duyduğu veterinerlik hizmetlerini karşılamak için yakın konumdaki bir veteriner kliniği avantajlar sağlayabilmelidir. Bu avantajları sağlayacak şekilde veteriner Gülsuyu hizmetlerinde kliniğimiz detaylı bir yapı ile birçok evcil hayvan dostunuz için hizmet verebilmektedir.

Gülsuyu Veteriner hizmetlerinde bugün kliniğimizde kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan ve kaplumbağa gibi egzotik hayvanlar noktasında destek hizmetleri verilmektedir. Bu destek hizmetlerinde tecrübeli veteriner hekimlerimiz ve destek personellerimizden yönetim kadromuza tüm ekibimiz her hasta için en özel yaklaşımı sergiler. Bu sayede isterseniz bir rutin kontrol gerçekleştirilmesi, isterseniz ileri tıp hizmetlerinin verilmesi ve isterseniz acil hizmetlerde aynı nitelik yer alır.

Kliniğimiz özellikle bölgenin ihtiyaç duyduğu Gülsuyu acil veteriner hizmetlerinde de kapsamlı bir klinik yapısına sahiptir. Kliniğimize acil durumlarda ulaşan evcil dostlarımız için gereken en hızlı laboratuvar tahlillerinin uygulanması, görüntüleme teknikleri kullanılması ve genel muayene ile teşhis işlemi gerçekleştirilir. Elde edilen tanı ile birlikte gereken noktada bir kırık ameliyatı yapılması veya göz hastalıklarında uygulanacak bir ameliyat ile evcil dostunuzun sağlığına kavuşması sağlanabilmektedir.

Veterinerlik hizmetlerine ulaşmanız gereken saatler elbette ki belirli saat aralıklarına sığdırılmak zorunda değildir. Örneğin, köpeğinizin ev ortamında yaşadığı bir yaralanma nedeni ile acil bir şekilde kontrolden geçmesi ve bu yara üzerinde bir pansuman uygulanması gerekebilir. Bahsedilen bu tarz bir durum gece saat 23.00 gibi bir anda yaşanıyorsa, Gülsuyu nöbetçi veteriner hizmetleri kliniğimizde istenilen güvenilir yapı ile anlık olarak alınabilir.

Gülsuyu Veteriner Kliniği

Evcil dostlarımız için sağlıklı bir hayatı önemseyen veteriner hekimlerin bir araya getirdiği bir ortam bugün kliniğimizde sizlere 7/24 hizmet verebilecek bir yapı ile hazır bulunmaktadır. Bu hazır ve güvenilir kadro evcil dostlarınızın en samimi dostları arasına girebilmek için genel takip ve düzenli hekimlik uygulamaları ile hayatınızda bulunmayı sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle Gülsuyu veteriner kliniği arayışınızda kliniğimizi tercih etmeniz karşılıklı memnuniyet için çok önemli bir yere sahiptir.

gülsuyu veteriner kliniği

Güler yüzlü bir yapıya sahip olarak veteriner kimliğimizde kayıt bankomuzdan destek personellerimizin yönlendirmelerine ve veteriner hekimlerimizin sunduğu tıbbi desteğe kadar her noktada samimiyeti hissedebilirsiniz. Bu samimiyet evcil dostlarımızın da hissedeceği şekilde sağlık problemlerinde kendilerini güvenilir ellere teslim etmelerini sağlayacaktır. Eğer Gülsuyu Veteriner hizmetlerinde bu tarz bir güvenilirlik elde edilirse, birçok sağlık problemlerinde evcil dostlarımız için daha pratik bir muayene, teşhis, tanı ve tedavi uygulanması da mümkündür.

Gülsuyu Veteriner Klinikleri

Kediler ve köpekler başta olmak üzere egzotik hayvanlar da dahil olarak evcil dostlarımızın hayatları boyunca aradığı çok önemli ihtiyaçları bulunmaktadır. Sıcak bir yuva, temiz gıda, su ve sağlıklarını koruyacak bir konfor bu ihtiyaçların temelini oluşturur. Elbette onlar için de sağlıklarını tehdit edebilecek birçok risk veya beklenmedik hastalıklar ile karşılaşma ihtimalleri vardır. Ancak bu tip durumlarda da her zaman Gülsuyu Veteriner klinikleri sizlere çözüm sunmak için hazır beklemektedir.

gülsuyu veteriner klinikleri

Veteriner klinikleri bugün profesyonel yapıları ile örnek olarak köpeğinizin yaşadığı egzama gibi bir problem için size geçerli çözümü sağlamayı amaçlamaktadır. Farmakolojinin sunduğu ilaçlar veya bitkisel tedavi gibi birçok farklı yöntem ile bu noktada çözüm sağlanabilir. Bu sayede de evcil dostunuzun hayatını aradığı konfor ile sürdürmesi de mümkün olacaktır. İşte bu nedenle bahsedilen imkanları sürdürmeniz için destek verebilecek Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz Gülsuyu Veteriner hizmetlerinde aradığınız en yakın ve güvenilir konum olarak tercih edilebilir.

Faydalı Linkler:

Gülsuyu Veteriner İçeriği