Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
fındıklı veteriner

Fındıklı Veteriner

Sevgili dostlarınız için rutin bir şekilde gerçekleştirilen veteriner hekim muayeneleri, sağlıklı bir hayatı sürdürmeleri açısından elbette ki en büyük ihtiyaçtır. Ancak bu rutin ihtiyaçlar kontrolünüz dahilinde ilerlese de bazen beklenmedik problemler acil bir şekilde Fındıklı veteriner ihtiyacı da ortaya çıkarabilir. İşte bu tarz durumlarda düzenli takip gerçekleştiren kliniğimizi arayarak ve hızlı bir şekilde ulaşarak destek almanız mümkündür.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak çok uzun yıllardır Fındıklı veteriner hizmetlerinde özellikle acil destek noktasında çok profesyonel bir yapı sunuyoruz. Özellikle veteriner Fındıklı hizmetlerinde kliniğimizi düzenli takip eden evcil hayvan sahipleri bu konuda bilinçli bir yapıya sahiptir. Fakat hem düzenli takipçilerimiz hem de daha önce kliniğimize ulaşmamış evcil hayvan sahipleri için bu tip acil durumlardaki yaklaşım konusunda bilgi verilmesi de gerekebilir.

fındıklı veteriner 2

Fındıklı acil veteriner başvurularında yaşanılan acil duruma karşı öncelikle soğukkanlı davranmanız ve eğer imkan bulunuyorsa, öncelikle kliniğimize telefon ile ulaşmanız büyük fayda sağlayacaktır. Elbette bu tip anlarda panik yaşamanız ve durumun hızlı bir şekilde ilerlemesi sizi telaşa düşürse de eğer bize ulaşmadan önce telefon iletişimi kurabilirseniz, fiziki ulaşım süresince size çok büyük bir destek sağlayabiliriz. 

Acil durumlarda kliniğimize ulaşmadan öncesinde ise yaşadığınız acil durum her ne olursa olsun farklı ilaçlar kullanmamanız, evcil dostunuzu zorla yemek veya su ile beslemeye çalışmamanız gerekir. Telefon ile iletişim kurduktan sonra yaşanan problemi ve durumun nasıl geliştiğini, ortaya çıkan belirtileri ve görsel olarak karşılaştığınız problemleri direkt olarak ifade edebilirsiniz. Bu sayede problemin daha kolay bir şekilde anlaşılması, yapmanız gerekenler ve kliniğimize en hızlı şekilde nasıl ulaşacağınız konusunda destek verilecektir.

Acil durumlarda genellikle bilinç kaybı, kanamalar, göz veya cilt üzerinde yaralanmalar, baygınlık, ateş nöbetleri, durmayan ishal gibi belirtiler ile karşılaşmanız mümkündür. Bu tip belirtiler ile birlikte ifade ettiğimiz yolu izlediğinizde en hızlı şekilde Fındıklı nöbetçi veteriner hizmetleri için kliniğimize ulaşabilirsiniz. Kliniğimize giriş yaptığınız andan itibaren deneyimli veteriner hekimlerimiz ilk fiziki muayene, laboratuvar tahlilleri, görüntüleme işlemleri ve ileri tanı teknolojileri ile en hızlı sonuca ulaşmak için sistematik bir yol izleyecektir.

Fındıklı Veteriner Kliniği

Acil durumlar genellikle aklınıza gelmeyen anlarda ağır problemler ortaya çıkarabilecek ve stres oluşturabilecek durumlardır. Elbette bu tür durumlar ile karşılaşmamak en büyük temenniniz olsa dahi hayat devam ederken bu problemlerden kaçınmak bazen zor olabilir. Bu nedenle Leylek Vet Veteriner Kliniği, Fındıklı veteriner kliniği arayışınızda da aklınızın bir ucunda her zaman bulunabilir.

Kliniğimiz, Fındıklı veteriner kliniği ihtiyaçlarınızda çok kapsamlı bir yapı dahilinde birçok ayrıntıya sahip olarak, birçok noktada sizlere destek hizmetleri sağlayabilmektedir. Pet dostlarımız için laboratuvar imkanlarımızın kullanılmasından aşı, koruyucu hekimlik, kısırlaştırma, cerrahi işlemler, doğum ve yoğun bakım hizmetlerine kadar birçok imkan merkezimizde bulunmaktadır. 

fındıklı veteriner kliniği

Fındıklı veteriner desteği özellikle bütçenize uygun bir şekilde aradığınız hizmetleri alabilmeniz için kliniğimizin bütçe dostu bir ekonomi politikası da bulunmaktadır. Bağlı bulunduğumuz veteriner hekimler odası tarafından sunulan tarife üzerinden alınan taban fiyatlar alt sınırları oluşturmaktadır. Ardından son incelemeler, muayeneler ve işlemler ile de en ideal son rakamlar üzerinden hizmet verilmektedir. Yani rutin ve acil hizmetlerde sürprizler ile karşılaşmadan evcil dostlarınızın hayatını ve sağlığını koruyabilmeniz için size her zaman güven sunulmaktadır.

Fındıklı Veteriner Klinikleri

Maltepe ilçemiz sınırlarında bulunan Fındıklı Mahallesi, bugün 70 bine yakın yerleşik sakini ile birlikte ilçenin en önemli mahalleleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle bu önemli ve kapsamlı bölge içerisinde hizmet veren Fındıklı veteriner klinikleri her gün büyüyen ve gelişen yapıları ile önem arz etmektedir.

fındıklı veteriner klinikleri

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak kliniğimiz bünyesinde de sunulan tüm imkanlar ile birlikte aradığınız pet sağlık desteklerine hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Faydalı Linkler:

Fındıklı Veteriner İçeriği