Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Maltepe nöbetçi veteriner

Maltepe Nöbetçi Veterinerlik Hizmetleri

Hayvanlar da insanlar gibi hastalanırlar. Hastalandıkları zaman ise bulundukları yerdeki bir açık veteriner kliniğine götürülerek tedavileri yapılır. Bu tedavileri yapan yerler arasında Maltepe veteriner klinikleri arasında Leylek Vet Veteriner Kliniği de bulunmaktadır. Maltepe Leylek Vet Veteriner Kliniğimiz son derece iyi ve alanında uzman kişileri bünyesinde çalıştıran bir merkezdir. İyi bir merkez olmamızın yanı sıra sokak ya da evcil hayvan ayırt etmeden çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Hasta hayvanlarımızla ilgi ve sevgiyle ilgilenmekteyiz. Aşılarını veya acil durumlarda yapılacak olan müdahaleleri büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle Maltepe bölgesinde acil veteriner kliniği gerektiği zaman akla gelen ilk yer olmaktayız.

Maltepe Veteriner Kliniği

Maltepe veteriner kliniği olarak aynı zamanda 7/24 hizmet vermekteyiz. Böylece hafta sonları veya geceleri bir ihtiyaç olduğunda Maltepe nöbetçi veteriner yazdığınızda hemen bize ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda, hayvanlara acil müdahalede bulunularak tedavilerini gerçekleştiririz.

Maltepe acil veteriner kliniğimizde yapılan çalışmalar oldukça geniş çaplıdır. Hayvanlara yapılan standart aşılama yapılmanın yanında tam bir hayvan hastanesidir. İçerisinde yoğun bakım bölümü, ameliyathane, laboratuvar, pansiyon kısmı ve yatan hasta bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca tıbbi araçlar bakımından da oldukça zengindir. Röntgen ve ultrason gibi gerekli olan tüm tıbbi cihazlarımız da kliniğimizde mevcuttur. Bu sayede nöbetçi veteriner olarak en hızlı müdahaleyi gerçekleştiririz.

Sadece hasta hayvanları iyileştirmekle de kalmıyoruz aynı zamanda hayvanlara eğitim ve kuaför hizmetleri de veriyoruz. Eğitim ve kuaför hizmeti isteğe bağlı olarak gerçekleştirilir. Ancak tedavi gören veya tıraş edilen bir hayvan mutlaka temizlenerek sahibine teslim edilir. Çünkü hijyen ve hayvanların temizliği çok önemlidir. Kliniğimizin temiz olmasına aynı zamanda hastaların mikrop kapmasını da engellediğinden dolayı da çok önem vermekteyiz. Kullanılan mama kaplarına kadar her şey sürekli yıkanmakta ve alkol ile temizlenmektedir. Malzemeler kullanıldığında bir sonraki işlem için bütün hijyen sağlanmakta, sterilize edilmektedir. Hayvanlarınızı misafir ederken mutlaka dışarı çıkarıp gezdiririz. Sürekli kapalı kalmazlar ve bu da hayvanınızın psikolojisinin bozulmasını engeller. Özel ırk ve saldırgan hayvanların uyutulmaması için gerekli özel eğitimleri de firmamız gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Maltepe açık veteriner kliniği olarak akla ilk gelen merkez olmaktan gurur duyuyoruz.

Maltepe Nöbetçi Veterinerlik Hizmetleri İçeriği