Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
Maltepe acil veteriner

Veterinerlik Hizmetlerimiz

Veterinerler çok önemli görevleri üstlenmiş sağlık görevlileridir. Hayvanlar için bakım ve sağlık hizmetleri sunarken, onların daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerine yardımcı olurlar. Maltepe Veteriner Kliniği olarak üst seviyede bilgi donanımına sahip deneyimli veterinerlerimizle tüm hayvanların hak ettikleri hayatı sürmelerine yardımcı olurken, sağlıklı bir yaşam için elimizden gelen tüm destek, teşhis ve tedaviyi sağlamaya çalışmaktayız. Dünyada insanlar kadar hayvanların da yaşam hakkı olduğunu göz önüne alarak konforlu ve hak ettikleri hayatı sağlamak için elimizden gelen yardımı yapmaya çalışmaktayız. Kuş, köpek, kedi gibi evcil hayvanların her türlü bakımı, sağlık kontrolleri, hastalıkları konusunda veteriner kadromuz yeterli bilgi ve donanıma sahiptir. Hayvanlar doğdukları andan itibaren ev hayatına uyum sağlamaları ve sağlıklı bir hayat sürmeleri için veterinere ihtiyaç duyarlar. Acil veteriner gerektiğinde tıbbi bilgiye ve donanıma sahip veteriner hekimlerimiz hızlı müdahale için her an yardımınıza hazırdır.

En İyi Veteriner Kliniği ve Görevleri

Evcil hayvanların sahiplenmeleri veya doğum yaptıkları andan itibaren kayıtlarını tutan, aşılarını ve mama takibini yapan, hastalandığında tanı ve tedavisini sürdüren bir veteriner hekimi olmalıdır. Periyodik aşıların takibi mutlaka veteriner hekim tarafından yapılmalıdır. Aşılar, hayvanları hastalıklardan koruduğu gibi gelecekte kaliteli bir hayat sürmelerine yardımcı olmaktadır. Hijyenik ortamda yapılan tüm tanı ve tedaviler, hayvanların sağlığını korumak için alınan önlemlerden sadece bir kaçıdır. Evcil hayvanların yaşam alanlarına uyumunu sağlamak ve daha kaliteli hayat sürdürmelerine yardımcı olmak için kısırlaştırma işlemleri de Maltepe en iyi veteriner hekimler tarafından yapılmakta, gözetimde tutularak iyileşene kadar tüm bakımları sağlanmaktadır. Cinslerine, türlerine, hastalıklarına göre mama seçimi de veteriner gözetiminde yapılmalıdır. Yaralanmalar, kazalar sonucunda gereken acil veteriner hizmetleri yine Maltepe veteriner Kliniğimiz tarafından verilmektedir. Tüm hastalıkların tanı ve tedavisi, gerektiğinde tıbbi operasyonlar; konusunda uzman ve tecrübeli veterinerlerimiz tarafından yapılmakta ve tüm bakımını üstlendikleri hayvanların iyileşmesi için gereken tüm önlemler alınmaktadır. Parazit tedavileri ve aşıları, cerrahi operasyonlar, diş tedavileri, laboratuvar hizmetleri, muayene teşhis ve tedavi küçük dostlarımız için profesyonel ve tecrübeli veterinerlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Açık veteriner aradığınızda kliniğimiz 7/24 hizmetinizdedir. Sağlıklı bir hayat sürdürmeleri ve iyileşmelerini sağlamak için gerekeni yapan veteriner kadromuz, evcil hayvanlarınızın güvenliğinin sorumluluğunu taşımaktan her zaman mutlu olmaktadır.

Özel Veteriner Hizmetlerimiz

Evcil hayvanlarınız için özel hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Pet kuaför, eczane, mama, aksesuar ve hospitalizasyon hizmetleri de yine kliniğimiz tarafından sağlanmaktadır. Kaybolduğunda bulunmasını kolaylaştıran mikroçip kimlik işlemleri evcil hayvanlarınızın güvenliğini sağlayacaktır. Pet kuaför uygulamamız tüylerinden kurtulmasını sağlarken, daha konforlu bir yaşam sürmesine yardımcı olacaktır. Kullanmaları gereken ilaçlar, mamalar yine Maltepe nöbetçi veteriner tarafından tedarik edilmektedir. Yatarak tedavi edilmeleri gerektiğinde ayrı bölümlerde konaklamaları sağlanmakta ve tedavilerinin başarı ile sonuçlanması hedeflenmektedir. Mama, ilaç, dışkı takibi yine uzman veterinerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Yoğun bakım bölümümüz hayvanlarınızın sağlığa kavuşması için 7/24 hizmet vermektedir. Nöbetçi veteriner uygulamamız küçük canların her zaman yardımına hazırdır. Tüm ihtiyaçları zamanında karşılanarak kısa zamanda sağlıklarına kavuşması için gereken tüm önlemler alınmaktadır. Pet shop bölümümüzde ihtiyaçları olan tüm mama, mama kapları ve kumları, tuvalet kumu ve aksesuar çeşitleri uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Deri ve tüy bakımını sağlamak için gereken özel şampuan, fırçalar yine tüm çeşitleriyle bu bölümümüzde bulunmaktadır. Tırmalama tahtaları, rengarenk yataklar, oyuncaklar minik dostlarımız için hazırdır. Minik biberonlar, süt tozları, ödül mamaları da seçiminizi beklemektedir. Minik dostlarınızın tüm ihtiyaçları için her zaman profesyonel ve deneyimli ekibimizle yanınızdayız.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Veterinerlik Hizmetlerimiz İçeriği