Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
sarıgazi veteriner

Sarıgazi Veteriner

Evcil hayvan sahiplerinin son yıllarda en çok merak ettiği konuların arasında mikroçip uygulaması bulunmaktadır. Mikroçip, evcil dostunuzun cilt altına yerleştirilen çok küçük bir elektronik çip olmak ile birlikte evcil dostunuzun bir kimlik sahibi olmasını sağlamaktadır. Yasal bir yapıya sahip olan bu kimlik, özellikle onların kaybolması durumunda çok daha kolay bir şekilde onları bulabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu uygulama bugün sadece profesyonel Sarıgazi veteriner hizmeti veren kliniklerde sağlanabilmektedir. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Bildiğiniz üzere evcil dostlarımız hareketli ve oyuncu yapıları ile bazen ev ortamından uzaklaşmak ve yeni arkadaşlar tanımak istemektedir. Hem yeni oyun arkadaşları elde etmek hem dünyayı tanıyabilmek hem enerji atabilmek hem de gerektiğinde içgüdüsel olarak çiftleşebilmek için dış dünya ilgilerini çok fazla çekmektedir. Bu nedenle fırsatını bulan kedi ve köpekler her zaman ev ortamından uzaklaşarak kaçmayı ve dış dünyayı tanımayı tercih edebilir. 

Kedileriniz ve köpekleriniz her ne kadar ev ortamından ayrılarak sizden kopmak istemese de dış dünyaya olan ilgileri kolay kolay bastırılabilir bir ilgi değildir. Bu fırsatı bulup evden uzaklaştıklarında da bazen kaybolmaları ve eve geri dönme noktasında sıkıntı yaşamaları olasıdır. İşte bu nedenle veteriner Sarıgazi hizmetlerinde sağlanan mikroçip uygulaması çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Mikroçipler sayesinde evcil hayvanlarda kimliklendirme geçerliliği elde edilirken, bu uygulama günümüzde kedi, köpek ve gelincik gibi evcil hayvanlarda sağlanır. 

Günümüzde resmiyet kazanmış bir yapıya sahip olan mikroçip uygulaması bağlamında 6 aydan küçük evcil hayvanlarda halen mikroçip takılmamış ise artık tedavi ve aşı uygulaması imkanı da yer almamaktadır. Bu durumda Sarıgazi acil veteriner hizmetlerinde dahi aksamalar ortaya çıkması ihtimali yer alırken, kliniğimiz size profesyonel bir destek sağlayabilir. Günün istediğiniz herhangi bir saatinde Sarıgazi nöbetçi veteriner hizmetlerimizden faydalanarak dahi köpekleriniz ve kedileriniz için zorunlu olan bu pratik mikroçip uygulamasından yararlanabilirsiniz. 

Sarıgazi Veteriner Kliniği 

Mikroçip uygulaması çok pratik bir yöntem olarak genellikle evcil ve sakin yapılı kedi ve köpeklerde tıpkı bir enjeksiyon gibi saniyeler içerisinde tamamlanır. Ancak bazen hareketli ve kısmen biraz sinirli evcil dostlarımızda ise gereken durumda anestezi sonrasında da mikroçip uygulaması yapılması mümkündür. Her koşulda donanımlı bir yapıya sahip olarak Sarıgazi’de veteriner kliniği olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerde aradığınız nitelikli ve pratik çözümü sağlayabiliriz. 

sarıgazi veteriner kliniği

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak mikroçip uygulamalarında Resmi Gazete’de yayınlanmış olan evcil hayvanlara çip taktırma mecburiyeti bağlamında kedi çipi ve köpek çipi için ayrı ayrı uygulamalar sağlayabiliyoruz. Bu uygulamalarda pratik bir operasyon gerçekleştirilmesi için Sarıgazi veteriner kliniği ihtiyacınızda kliniğimize isterseniz öncelikle telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede işlem süresi, ücretleri ve nasıl bir uygulama yapısı bulunduğu gibi birçok bilgiyi önceden talep edebilirsiniz. 

Sarıgazi Veteriner Klinikleri 

Sancaktepe ilçe sınırlarının dahilinde yaklaşık 25.000 gibi bir nüfusa sahip olan Sarıgazi semtinde bugün neredeyse bütün Sarıgazi veteriner klinikleri sizlere çip uygulaması noktasında hizmet verebilmektedir. Fakat mikroçip uygulamalarında özellikle tanıdığınız, bildiğiniz ve düzenli bir şekilde tercih ettiğiniz veteriner klinikleri daha profesyonel ve deneyimsel anlamda avantajlı bir yapıya sahip olabilir. 

sarıgazi veteriner klinikleri

Kliniğimiz mikroçip uygulaması gerçekleştirmek için kedileriniz ve köpeklerinizde vücudun en doğru noktasında gerçekleştirilen yaklaşık 10 dakikalık bir süreçte tamamlanan uygulama ile sonuca ulaşmaktadır. Düzenli bir şekilde gerçekleştirilen sağlık takipleri ve çip kontrolleri ile de vücutta bulunan bu mikroçipin sorunsuz bir şekilde korunup korunmadığı ya da işlevini yerine getirip getirmediği dahi takip edilebilir. Bu noktada güvenilir bir Sarıgazi veteriner hizmeti alabilmek ve çip takma işlemi için Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizi 365 gün tercih edebilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Sarıgazi Veteriner İçeriği