Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
tuzla veteriner

Tuzla Veteriner

Kedi ve köpekler evinde yaşadığı insanın bakımına muhtaç ve tıpkı çocuk gibi ilgi isteyen canlılardır. Özellikle evcil dostunuzu bir yavruyken sahiplendiyseniz veya doğduğu andan itibaren evinizde bulunuyorsa, hayatı boyunca belirli dönemlerde mutlaka veteriner kontrollerine gitmesi de gerekir. Çünkü Tuzla veteriner kontrolleri ile hayatı boyunca birçok sağlık problemine karşı korunabilir ve hastalıklarda da daha hızlı iyileşme avantajı elde edebilir.

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Yavru kedi ve köpeklerde özellikle doğum anından itibaren veteriner hekim kontrolü sağlanarak, doğumu ile beraber bir sağlık problemi olup olmadığı kontrol edilebilir. Çünkü bazı kedi ve köpek ırklarında doğuştan genetik bir şekilde ortaya çıkan hastalıklar ile karşılaşılmaktadır. Bazen de doğum sırasında oluşmuş bir problem veya anne/babasından almış olduğu bir sağlık problemi kalıtsal olarak ortaya çıkabilir. Bu tarz durumlar doğduğu dönemden itibaren profesyonel bir Tuzla veteriner kontrolü ile tespit edilebilir. 

Sevimli dostlarınızın doğumundan sonra özellikle ilk 4 aylık dönemden itibaren İstanbul Tuzla veteriner kontrolleri ile sorunsuz bir aşı takvimi de oluşturulabilir. Çünkü kedi ve köpeklerde 3 ya da 4 aylık dönemden itibaren mutlaka uygulanması gereken birçok farklı aşı çeşidi bulunmaktadır. Örneğin, kedilerde karma aşı birçok önemli virüse karşı vücudu korurken; kuduz aşısı, lösemi aşısı ya da parazit aşıları gibi uygulamalar sağlanır. 

Yavruluk döneminde aşı ve parazite karşı koruma uygulamaları yanında veteriner Tuzla takibinde evcil dostlarınızın diş kontrolleri, vücut kontrolleri, ortopedik kontroller ve beslenme kontrolleri gibi birçok kontrol gerçekleştirilir. Üstelik bu büyüme sürecinde beslenmeden tuvalete ve uykudan oyuna kadar birçok eğitimin verilmesinde de veterinerlik desteği sağlanır. Tüm bu önemli adımlarda ilçenizde sizlere güvenle hizmet verebilecek bir Tuzla veteriner tercihi için Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizi seçebilirsiniz. 

Tuzla Nöbetçi Veteriner 

Evcil dostlarınız doğdukları andan itibaren birçok farklı sağlık kontrolü ile hayatını sağlıklı bir şekilde sürdürürken, elbette acil durumlar ile karşılaşma ihtimali de her zaman yer alacaktır. Bu noktada da Tuzla nöbetçi veteriner hizmetleri ile yine güvenilir ve özellikle evcil dostunuzu tanıyarak takip eden bir kliniğe ihtiyacınız bulunabilir. Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak nöbetçi veteriner konumunda sizlere sunabildiğimiz hizmetlerde birçok farklı durum ile ilgili anlık çözümler sağlayabiliyoruz. 

Kediniz ya da köpeğiniz her yaşta farklı problemlerle karşılaşabilir ve bu problemler değişen belirtiler ya da semptomlar ile ona rahatsızlıklar verebilir. Örneğin, yüksek bir noktadan düşme sonucunda kemiklerinde kırılma gibi istenmeyen bir durum yaşanabilir. Bazen ishal olması, kusma veya yüksek ateş gibi problemler görülebilir. Kısırlaştırma uygulanmamış kedi ve köpeklerinizde kızgınlık döneminde sosyal açıdan beklenmedik bir davranış ile karşılaşılabilir. 

Bebeklikten yetişkinliğe kadar hatta yaşlılık döneminde evcil dostlarımızda birçok farklı sağlık problemi beklenmedik tepkiler ve belirtiler ile ortaya çıkabilir. Hatta bu durumlar günün en geç saatlerinde gece yarısı veya sabahın en erken saatlerinde görülebileceği için Tuzla acil veteriner desteği çok büyük öneme sahiptir. Çünkü bireysel olarak bu tip problemlerde teşhis koymanız veya müdahale etmeniz hem çok zor hem de riskli olabileceği için nöbetçi veteriner Tuzla desteği mutlaka gerekecektir. 

Bazen istenmedik bir gıda veya yabancı cismin tüketilmesi ile yaşanan zehirlenme olayları, bazen bir virüsün oluşturduğu hastalık ya da parazitler nedeni ile ortaya çıkan bir enfeksiyon günlük hayatta huzursuzluk yaşamasına neden olabilir. Özellikle de gece saatleri gibi noktalarda artan ateş veya endişe verici rahatsızlıklarda Tuzla 24 saat açık veteriner desteğine başvurmanız çok önemlidir. Çünkü bu tip durumlarda bazen Tuzla 7 24 veteriner hizmetlerinde acil şekilde enjeksiyonlar, yoğun bakım desteği, cerrahi operasyonlar veya ilaç uygulamaları ile çözüm sağlanabilir. 

Tuzla Veteriner Kliniği Arayışınızda Öneri: Leylek Vet

Beklenmedik hastalıklar ve genetik ya da kronik bir şekilde tespit edilmiş bilinen hastalıklar evcil dostlarınızın hayatında her zaman farklı etkiler ve riskler ile yer alabilir. Yaşanan bu tip hastalıklarda gerek rutin muayeneler gerek acil müdahaleler ile iyileşme sağlanırken, bu tip durumların mutlaka düzenli kontroller ile takip edilmesi ve önlemler alınması da gerekir. Bu durumda Tuzla’da veteriner kliniği olarak kliniğimizde aldığınız hizmetler sizin için ve evcil dostlarınız için büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

tuzla veteriner kliniği

Örnek olarak köpeğinizde diyabet gibi bir problem bulunuyorsa, hem beslenme açısından hem böbrek hem de karaciğer sağlığı açısından birçok kontrollerin düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Çünkü diyabet insanlarda olduğu kadar kedi ve köpeklerde de çok riskli bir hastalık türüdür. Benzer şekilde böbrek hastalıkları, göz hastalıkları veya kalp hastalıkları evcil dostlarınızda düzenli bir şekilde takip edilmelidir. 

Kronik ve genetik hastalıklarda düzenli veterinerlik takibi sağlanması için de Tuzla veteriner kliniği ihtiyacınız için özellikle deneyimli veteriner hekimlerin bulunduğu profesyonel bir veterinerlik merkezi seçmeniz gerekir. Örnek olarak Leylek Vet Veteriner Kliniği bu noktada sahip olduğu laboratuvar imkanları, görüntüleme teknikleri ve deneyimli kadrosu ile size hizmet verebilir. Bu tip hastalıkların takibinde gereken her noktada düzenli uygulamalar ve acil müdahaleler ile evcil dostlarınız için daha konforlu bir yaşam koşulu sağlanabilir. 

Tuzla Veteriner Klinikleri 

Bölgede hizmet alabileceğiniz Tuzla veteriner klinikleri sağlıklı ve uzun bir yaşamı evcil dostlarınıza sunabilmeniz için sizlere hem tıbbi hem de insani açıdan önemli bir destek verebilmelidir. Kliniğimiz bünyesinde veteriner hekimlerimiz özellikle düzenli takip ettiği evcil dostlarınızda dostane bir yapı ile samimiyet ve güven oluşturarak hizmet vermektedir. 

tuzla veteriner klinikleri

Evcil dostlarınızın kendini güvende hissettiği, tanıdığı yüzler ile samimiyet sağlayabildiği ve her an aradığı sağlığa ulaşabildiği bir klinik sizin için en doğru tercihtir. Üstelik bütçenizi sarsmadan her an kolayca ulaşabildiğiniz ve ister telefon üzerinden destek alabildiğiniz ister tüm imkanlarından yararlanabildiğiniz bir klinik yapımız bulunmaktadır. Leylek Vet Veteriner Kliniği İstanbul Tuzla veteriner klinikleri içerisinde aradığınız en nitelikli koşullar ile her zaman yanınızda yer almaktadır.

Faydalı Linkler:

Tuzla Veteriner İçeriği