Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
gebze veteriner

Gebze Veteriner

Kediler ve köpekler gibi patili dostlarımız, dünyayı paylaştığımız ve onların haklarını korumak zorunda olduğumuz gezegendeki en önemli canlılardır. Onların sağlığını koruyabilmek için sadece evimizde yaşamaları değil bulunduğumuz bölgede olmaları ve bizimle aynı havayı solumaları dahi yeterlidir. Bu nedenle yaşadığınız bölgede her zaman bir Gebze veteriner ihtiyacınız bulunacaktır. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Veterinerlik, pet sağlık hizmetinin belirli bir merkezde sunulmasını ve bu sayede hayvanların bu sağlık hizmetine her an ulaşabilmesini sağlar. Tıp hastanelerinde insanların gerek genel kontroller gerek acil servis hizmetleri gerek cerrahi hizmetler gibi tüm sağlık hizmetlerinin alınabilmesi gibi veterinerlik kliniklerinde de hizmet verilir. Örneğin, Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak kliniğimizde sizlere veteriner Gebze hizmetlerini bu mantık çerçevesinde sunmaktadır. 

Kliniğimizde gün içerisinde sizlere sunulan normal muayene hizmetlerinden 365 gün yararlanabilir ve aynı zamanda da 7/24 servislerimizden hizmet alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an Gebze veteriner hizmetlerinde özellikle deneyimli veteriner hekimlerin birçok farklı konudaki tecrübesi ve doğru yaklaşımı ile evcil dostlarınız için en iyisini her zaman bulabilirsiniz. 

Bazen rutin bazen acil konumda Gebzede veteriner ihtiyaçlarınız bulunduğunda en önemli konulardan birisi de elbette ki bütçenizi sarsmayacak bir hizmet alabilmenizdir. Günümüzde özellikle ekonomik koşullar gereği birçok insan evinde kedi ve köpekler ile bir arada yaşamayı istese de onlar için katlanması gereken tüm sorumlulukları da göz önünde tutmaktadır. Nasıl ki kendi yaşamımız için tasarruflarda bulunuyorsak, onların yaşamında da belirli tasarruflarda bulunmamız gerekebilir. 

Evcil hayvanların sağlığı ve bakımı ile ilgili harcamalar da sorumluluklardan biridir. Kliniğimiz sizlere Gebze en iyi veteriner desteğini sağlayabilirken, örneğin genel cerrahi, beslenme danışmanlığı, aşı uygulamaları veya diş muayenesi gibi birçok konuda veteriner hekimler odasının fiyat tarifesine uygun olarak hizmet sunmaktadır.

Gebze Nöbetçi Veteriner 

Veterinerlikte özellikle en önemli noktalardan birisi acil durumlarda hızlı çözüm sağlanabilmesidir. Bu açıdan düşünüldüğünde Gebze nöbetçi veteriner olarak hizmet verebilecek bir kliniğin neredeyse ilçenin her noktasından en kısa sürede ulaşılacak bir konumda bulunması gerekir. Bu anlamda kliniğimiz ilçenize çok yakın bir konumda bulunarak, sizlere 7 24 açık veteriner Gebze mantığı ile veterinerlik desteği sağlamaktadır. 

Gebze, Marmara Bölgesi’nin Kocaeli ile sınırlarındaki en önemli ilçelerinden biri olarak günümüzde 400.000 civarında nüfusu ile bölge yerleşiminin en önemli ilçelerinden birisidir. Kentleşme anlamında da çok büyük değerlere sahip olan ve aynı zamanda da köklü bir yerleşim oluşturan bu ilçemizde de nöbetçi veteriner Gebze hizmetlerini alabilmek için elbette pratik çözümler elde etmek için önemlidir. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Gebze 24 saat açık veteriner olarak sizlere kliniğimizin tüm imkanları ile birçok farklı hizmet sağlayabiliyoruz. Örneğin beklenmedik bir trafik kazası ile karşılaştığınızda evcil dostlarınızı kliniğimize en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz. Bu sayede fiziki muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri ve sonrasında gereken cerrahi operasyonlar ile yoğun bakım gibi tüm imkanlar sayesinde Gebze 7 24 açık veteriner imkanları kullanılabilir.

Genellikle bu tür travmatik durumlarda yaşanılan kaza nedeni ile yaralanmalar, iç kanamalar, organ hasarları, kemik kırıkları gibi birçok farklı problemde Gebze 7 24 veteriner desteğinde acil operasyonlar gerekir. Bu tur acil operasyonlarda bir kırık ameliyatı yapılması, iç kanamanın giderilmesi, kan takviyesi yapılması, yoğun bakımda hasta tedavisi gibi birçok farklı ihtiyaç ortaya çıkar. Yine bu tür ihtiyaçlarda da açık veteriner Gebze konumunda istediğin zaman ulaştığınız kliniğimizde bütçeniz sarsılmadan aradığınız sağlıklı çözümlerini evcil dostlarınız kolaylıkla alabilir. 

Gebze veteriner 7 24 imkanları içerisinde aynı zamanda kliniğimiz sizlere beklenmedik bir anda ihtiyaç duyacak doğum hizmetleri, zehirlenmeler, pansuman ihtiyaçları gibi konularda da hizmet vermektedir. Çünkü özellikle yaramaz bir yapıya sahip olan kedi ve köpekleriniz hiç aklınıza gelmeyen bir gıdayı tüketebilir. Bu tarz durumda yaşanan bir zehirlenmenin hızlı bir şekilde giderilmesi ve tekrar sağlıklı bir sonuç elde edilmesi için Gebze açık veteriner arayışına girebilirsiniz. Tüm Gebze acil veteriner ihtiyaçlarında da hem telefon hatlarımız hem de adresimiz üzerinden bize çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Gebze Veteriner Kliniği 

Son yıllarda ilçe halkı tarafından çok tanınır bir konumda bulunan kapsamda Gebze’de veteriner kliniği arayışlarınız olduğunda kliniğimizi internet üzerinden de kolaylıkla araştırabilirsiniz. Kliniğimiz Gebze veteriner kliniği ihtiyacınızda size 365 gün sahip olduğu tüm imkanları ile hem ekonomik hem de ilkeli bir veterinerlik desteği sunmak için kalitesini ve standartlarını korumaktadır. 

gebze veteriner kliniği

Bugün Gebzedeki veterinerler tarafından tanınan bir yapıya sahip olan kliniğimizde yer alan kapsamlı kadromuz akla gelebilecek birçok farklı durumda rutin ve acil hizmetler ile yanınızda olabilmektedir. Köpeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bir mantar aşısı, kuduz aşısı, doğum takibi veya bir göz enfeksiyonu tedavisi gibi her durumda kliniğimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Gebze Veteriner Klinikleri 

Hayatınız boyunca mutlu ve dost bir tavır ile beraber zaman geçirmek istediğiniz kedi ve köpek gibi evcil dostlarınızın sağlığı aklınızda hiçbir zaman ekonomik anlamda bir yük olarak görülmemelidir. Çünkü bağlı bulunduğumuz veteriner hekimler odası tarafından belirlenmiş taban fiyatlar ile bugün yapılan tüm işlemlerin gerektirdiği masraflar rakamlar üstüne eklenerek her zaman verdiğimiz hizmetlerde en uygun Gebze veteriner klinikleri arasında yer almayı başarıyoruz.

gebze veteriner klinikleri

Gebzede veteriner klinikleri içerisinde Leylek Vet Veteriner Kliniği’nin güvencesi ve profesyonelliği ile bugün sağlıklı bir yaşam sürdüren birçok evcil dostumuz yer alıyor. Özellikle sağlık takibini ve düzenli kontrollerini sağladığımız kedi ve köpekler veteriner hekimlerimizin dostluğu sayesinde kliniğimizin yapısına daha fazla güveniyor.

Faydalı Linkler:

Gebze Veteriner İçeriği