Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
bağlarbaşı veteriner

Bağlarbaşı Veteriner

Kediler ve köpekler, dış dünyada bağımsız yaşam ortamlarında belirli bir yaştan itibaren çiftleşme ve üreme ihtiyacına sahiptir. Ancak bu küçük dostlarımız evlerimizde bizimle beraber yaşadığında ise sahip olduğu bu dürtüler ve ihtiyaçları kısmen baskılanmaktadır. Hatta bu baskılamayı kalıcı hale getirip bazı problemlerin önüne geçmek için Bağlarbaşı veteriner desteği sayesinde kısırlaştırma operasyonları sağlanmaktadır. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Kısırlaştırma, hem kedi hem köpekler için dişi ve erkek canlılarda uygulanabilen ve üreme yeteneğinin ortadan kaldırılması açısından gerçekleştirilen cerrahi operasyondur. Erkek kedi ve köpeklerde testislerin alınması ve dişilerde rahim ve yumurtaların alınması ile sağlanan bu operasyonlar belirli bir yaşa ulaştıktan sonra uygulanır. Bu süreçte uygulanmadığında ise evcil dostunuz çiftleşme ihtiyacını gideremediğinden dolayı büyük bir gerginlik ve rahatsızlık yaşayabilir. 

Bazı evcil hayvan sahipleri düzenli bir şekilde veteriner Bağlarbaşı kontrollerini takip ederek, kedi ve köpeklerinin sağlığına çok yüksek özen göstermektedir. Fakat buna rağmen evcil dostunun kısırlaştırılması ile çiftleşme ve üreme yeteneğinin elinden alınmasını istememektedir. Bu gibi durumlarda kedi ve köpeklerin yıl içerisindeki kızgınlık dönemlerinde açık dünyada veya evlerde evcil karşı cinsleri ile çiftleşmelerine imkan oluşturulması gerekir. 

bağlarbaşı veteriner kliniği

Kısırlaştırma operasyonları ise hem çiftleşme arzusunun bastırılmasını hem de üreme yeteneğinin alınmasını sağlar. Profesyonel bir cerrahi operasyon olması ile birlikte de ancak deneyimli hekimlerin bulunduğu bir Maltepe Bağlarbaşı veteriner kliniğinde uygulanabilir. Operasyonun uygulanmadığı süreçlerde ise özellikle kızgınlık dönemlerinde yaşanabilecek acil problemlerde Bağlarbaşı acil veteriner hizmetlerine başvurmak dahi gerekebilir. 

Kısırlaştırma operasyonlarının uygulanması veya uygulanmasının tercih edilmemesi gibi her durumda yaşayabileceğiniz birçok farklı sıkıntıda acil veterinerlik destekleri almanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Bağlarbaşı semtine çok yakın bir konumunda bulunarak, size 7 gün 24 saat hizmet verebiliyoruz. Yani Maltepe Bağlarbaşı nöbetçi veteriner hizmetlerinde kliniğimize en hızlı şekilde ulaşarak bu tip problemlerde çözüm talep edebilirsiniz.

Bağlarbaşı Veteriner Kliniği 

Evcil kedi ve köpeklerinize belirli bir yaştan itibaren kısırlaştırma operasyonu uygulamasını talep ediyorsanız mutlak bir şekilde programlı bir ilerleyiş elde etmek gerekir. Bu noktada Bağlarbaşı veteriner kliniği ihtiyacınıza çözüm olarak hizmet aldığınız Leylek Vet Veteriner Kliniği’miz sizin için eksiksiz bir program hazırlar. 

Hazırlanan program belirli bir aşama ile takip edilirken, öncelikle kedi ve köpeğinizin birçok noktada incelendiği bir fiziki muayene yapılır. Bu muayeneler sonucunda evcil dostunuzun yaşı, cinsiyeti, kilosu, ırkı, türü, genel sağlık problemleri veya geçmiş sağlık öyküsü gibi birçok ayrıntı incelenir. Ardından belirli kan tahlillerinin uygulanması, görüntüleme teknikleri ile incelemeler yapılması ve sonrasında bir ameliyat programı belirlenmesi sağlanır. 

Kısırlaştırma bir cerrahi operasyon olmak ile birlikte operasyonun mutlak bir şekilde profesyonel bir ortamda deneyimli veteriner hekimler ile yapılması gerekir. Bu tip operasyonlarınız için Bağlarbaşı veteriner kliniği ihtiyacınızda Leylek Vet Veteriner Kliniği güvenilirliğini tercih edebilirsiniz. Kliniğimizde aynı gün içerisinde çok başarılı ve sorunsuz operasyonlar tamamlanırken, gereken noktada hastamızın dinlenebileceği ve beklenmedik durumlarda kontrol altında tutulabileceği yataklı birimimiz ve yoğun bakım gibi bölümlerimiz de bulunmaktadır. 

Bağlarbaşı Veteriner Klinikleri 

Evcil dostlarınızın yavruya sahip olması veya yavrulama gerçekleşmeden kısırlaştırma operasyonundan geçirilmesi gibi her alternatifte güvenilir veteriner klinikleri ile sonuca başarı ile ulaşabilirsiniz. Bu açıdan mutlak bir şekilde yaptığınız detaylı araştırmalar ile Bağlarbaşı veteriner klinikleri arasında en iyi seçim yapmanız önemlidir. 

bağlarbaşı veteriner klinikleri

Kliniğimiz kısırlaştırma operasyonlarında olduğu kadar doğum, doğum takibi, jinekoloji ve dişi canlılarda üreme sistemi kontrolü ve takibi gibi birçok noktada sizlere hizmet verebilmektedir. Bu önemli hizmetleri değerlendirerek daha sağlıklı ve huzurlu kedi ve köpekler için Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizi Bağlarbaşı veteriner hizmetlerinde ziyaret edebilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Bağlarbaşı Veteriner İçeriği