Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
çekmeköy veteriner

Çekmeköy Veteriner

Sağlık, yaşamın devam ettiği her an yani 7 gün 24 saat dünyanın en önemli ihtiyaçları arasında yer alır. Bu ihtiyacı insanlar olarak aradığımız gibi evcil dostlarımız açısından da aynı şekilde karşılayabilmemiz gerekir. Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak 7 gün 24 saat boyunca sürdürdüğümüz deneyimli veteriner hekim kadromuzun yer aldığı Çekmeköy veteriner hizmetlerinde de bu aranan nitelikli yapı yer almaktadır. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Kliniğimiz her zaman sterilize edilen ve eksiksiz donanımlar ile hazırlanmış yapısı sayesinde ister muayene odaları ister yoğun bakım ünitesi ister cerrahi operasyon alanları ile size güven sunmayı önemsemektedir. Yani haftanın 7 günü, günün hangi saati olursa olsun veteriner Çekmeköy hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda; sadece yanı başınızdaki merkezimize ulaşmanız yeterlidir. Bu sayede kediler, köpekler, muhabbet kuşları yanı sıra, hamster, tavşan, kaplumbağa gibi egzotik hayvanlarınız için de veterinerlik desteğine ulaşabilirsiniz. 

Çekmeköy Veteriner 7 24

Hayvan sağlığında rutin kontroller, muayeneler, check-up hizmetleri ve kronik hastalıklarda düzenli takip çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu detaylar evcil dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için elbette aksatılmaması gereken veterinerlik hizmetlerini ifade eder. Ancak günlük hayatta devam eden yaşam temposu günün herhangi bir saatinde beklenmedik sağlık problemlerini beraberinde getirebilir. Bu neden ile Çekmeköy veteriner 7 24 niteliği ile hizmet veren bir kliniğe her zaman ihtiyacınız olacaktır. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Çekmeköy acil veteriner hizmetlerinde evcil dostlarımıza 24 saat boyunca 365 gün hizmet verebiliyoruz. Örneğin evcil dostunuz kronik kalp yetmezliği gibi bir problem yaşarken, Pazar günü geç bir saatte nefes darlığı ve baygınlık gibi bir sağlık sorunu yaşayabilir. Bu tip beklenmedik bir sağlık probleminde en acil şekilde Çekmeköy nöbetçi veteriner hizmetlerine ulaşmanız gerekir. 

Nöbetçi veteriner Çekmeköy hizmetleri sunulurken, tıpkı gün içerisinde yer alan profesyonel kurumsal kadro gibi nöbetçi bir kadromuz yer alır. Bu sistem dahilinde karşılama personeli, kayıt personeli, teknik personeller, laboratuvar ortamı ve deneyimli veteriner hekimlerimiz görev alır. Bu sayede Çekmeköy veteriner 24 saat avantajı ile hiçbir tereddüt yaşamadan deneyimli bir yapının size sağlık desteği sunacağını bilerek kliniğimize ulaşabilirsiniz. 

Beklenmedik acil durumlarda özellikle telefon hatlarımızdan yararlanmanız size çok büyük bir fayda sağlar. Örneğin, bir trafik kazası sonrasında kedinizin vücudunda bir ortopedik problem olduğunu düşünüyorsanız, bize telefon ile ulaşabilirsiniz. İlk etapta nasıl bir ilk yardım uygulamanız ve neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz. Sonrasında temin ettiğiniz konum ve adres bilgilerimiz ile Çekmeköy 24 saat açık veteriner hizmetlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Çekmeköy Veteriner Kliniği Arayışınızda Tercihiniz Leylek Vet

Rutin ve acil hizmetlerde sağlık sorunlarının çözümü için günümüzde birçok farklı modern yöntem kullanılmaktadır. Bu modern yöntemleri uygulanabilir bir hale getirmek için hem teknik hem de teorik ihtiyaçlara sahip bir çalışma sistemi gerekir.

çekmeköy veteriner kliniği

Kliniğimiz de Çekmeköy’de veteriner kliniği olarak bahsedilen tüm imkanlara sahip bir yapı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Örneğin bahsedilen trafik kazası gibi bir durumda ortopedik problemlerin yani kırık çıkıkların düzeltilmesi için en ivedi şekilde öncelikle görüntüleme yöntemleri ile teşhis sonrasında gereken cerrahi müdahaleler yapılabilir. 

Çekmeköy Veteriner Klinikleri 

Kapsamlı yapımız içerisinde aradığınız tüm ihtiyaçlara ulaşabilmeniz için ana sağlık hizmetlerini sunan bir klinik muayenehane ve cerrahi hizmetlerinin sağlandığı bir ameliyathane bölümümüz yer alır. Üstelik bu iki önemli bölümü destekleyecek şekilde yoğun bakım ünitemiz, fizik tedavi ünitemiz, acil müdahale ünitemiz, laboratuvarımız ve görüntüleme ünitelerimiz bulunur. Bu kapsamlı yapı Çekmeköy veteriner klinikleri içerisinde gerçekten örnek bir sistem sunmaktadır. 

çekmeköy veteriner klinikleri

Kliniğimiz tüm bu detaylı sistematik çalışma yapısı yanında acil nöbetçi veteriner konumunda da 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Bu neden ile isterseniz rutin göz muayenesi yaptırmak isterseniz göz iltihapları gibi acil sağlık problemlerinde destek almak için kliniğimizi seçebilirsiniz. Leylek Vet Veteriner Kliniği, Çekmeköy veteriner hizmetlerinde bölgenin akla ilk gelen kliniklerinden biri olarak her zaman sizleri beklemektedir.

Faydalı Linkler:

Çekmeköy Veteriner İçeriği