Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
sancaktepe veteriner

Sancaktepe Veteriner

Evcil dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için onu tanıyan bir veterinere güvenmeniz onun için verebileceğiniz en doğru karardır. Güvenilir bir veterinere ulaşabilmek ve süreklilik sağlayacak şekilde veterinerlik desteği almak için de doğru bir klinik seçmek gerekir. Bu anlamda Sancaktepe veteriner seçimi gerçekleştirirken de doğru kliniğe ulaştığınızda çok büyük bir avantaj elde edebilirsiniz. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Veterinerlikte özellikle yeni doğan kedi, köpek ve egzotik hayvanlar veya sahiplenilen yeni hayvanlarda ilk andan itibaren doğru bir takibe başlama ihtiyacı bulunur. Çünkü doğru takip yıllar boyunca sürdürülecek aşı uygulamalarından parazit uygulamalarına ve rutin sağlık kontrollerinden kronik hastalıklardaki takibe kadar birçok noktada büyük avantaj sağlar. Hatta veteriner Sancaktepe hizmetleri alırken, günümüzün modern sistemlerinden biri olan mikroçip uygulaması ve evcil dostlarımızda doğum-jinekoloji takibi fırsatı da elde edilir. 

Bu tip bir avantajı elde ettiğinizde Sancaktepe acil veteriner hizmetlerinde de çok büyük bir artı sağlanmış olacaktır. Örneğin, kedinizin parazit uygulamalarını ve aşılarını düzenli bir şekilde takip eden bir veteriner kliniği, kedinizin bu konularda yaşadığı sağlık problemlerinde de çok hızlı ve pratik bir muayene gerçekleştirebilir. Kedinizin ırkı, yaşı, kilosu, genel sağlık problemleri gibi birçok farklı bilgi klinik kayıtlarında bulunduğu için Sancaktepe nöbetçi veteriner gibi müdahale durumlarında en hızlı sonuç elde edilebilir. 

Genel muayenede evcil dostlarınızı tanımış olan ve samimiyet sağlayan veteriner hekimler, nöbetçi veteriner Sancaktepe müdahalelerinde de onlar için güvenilir bir sığınak oluşturacaktır. Tanıdıkları bir klinikte tanıdık yüzler ile aldıkları sağlık hizmetlerinde en acil müdahaleden yoğun bakıma kadar tüm durumlarda İstanbul Sancaktepe veteriner hizmetleri daha doğru bir sonuç oluşturabilecektir. 

Sancaktepe veteriner 7 24 avantajından faydalanırken tanıdığınız ve güvendiğiniz bir kliniği listenize kaydetmeniz büyük bir artı sağlar. Bu noktada da ilçemize çok yakın bir konumda bulunan Leylek Vet Veteriner Kliniği güvenilir adreslerinizin başında daima yer alabilir. Çünkü kliniğimiz eksiksiz yapısı ve profesyonel bir kadro ile bugün birçok evcil dostumuz için tanınmış ve dostane yapısı ile veterinerlik hizmetleri sağlamaktadır. 

Sancaktepe Veteriner Kliniği Arayışınızda Tercihiniz Leylek Vet

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak Sancaktepe’de veteriner kliniği konumunda verdiğimiz hizmetlerde rutin muayeneler, kontroller, koruyucu uygulamalar, doğum takibi, jinekoloji takibi veya akla gelen diğer tüm hizmetlerde yer almayı sürdürüyoruz. Bahsedilen her konuda modern teknolojileri ve teknikleri takip ederek her geçen gün kliniğimizi de daha gelişmiş bir yapıya ulaştırıyoruz. 

sancaktepe veteriner kliniği

Kliniğimiz, Sancaktepe veteriner kliniği ihtiyacınızda sizlere hem internet üzerinden hem telefon hatlarımız üzerinden hem de fiziki olarak da rehberlik edebilmektedir. Kedi, köpek ve egzotik dostlarınızda beslenme danışmanlığından diş ve ağız sağlığı kontrollerine, dahiliye kontrollerinden göz sağlığı kontrollerine kadar birçok noktada merkezimize başvurabilirsiniz. Farklı alanlarda gelişen muayene teknikleri, laboratuvarı uygulamaları ve görüntüleme teknikleri ile birlikte tedavide de en modern uygulamalar ve cerrahi yöntemler ile sizlere hizmet verebiliyoruz. 

Sancaktepe Veteriner Klinikleri 

Veterinerlik içerisinde birçok alanı barındırarak evcil dostlarımızın akla gelebilecek birçok sağlık problemi için nihai çözümler sunmayı hedefler. Bu anlamda kalp sağlığından ağız ve diş sağlığına, ortopedik sağlıktan cilt sağlığına kadar her alanda veterinerlik hizmetleri sunulur. Üstelik deneyimli bir veteriner hekim bu alanların tümünde kendini geliştirerek hizmet verebilir.

sancaktepe veteriner klinikleri

Günümüzde de Sancaktepe veteriner klinikleri bu tarz profesyonel kadrolar ve veteriner hekimler ile çalışarak ön plana çıkabilmektedir. Kliniğimiz bünyesinde de akla gelebilecek birçok farklı alanda belirli bir konuma ulaşmış veteriner hekimler ile çalışma kavramı yer almaktadır. Bu kadro günümüzde 500.000 civarında nüfusu olan İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden Sancaktepe’de evcil hayvan sahipleri için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Muayene hizmetlerinden kontrol ve takibe, acil müdahaleden cerrahi müdahalelere kadar her konuda Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizi Sancaktepe veteriner desteği için 7/24 hazır konumda bulabilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Sancaktepe Veteriner İçeriği