Leylek Vet Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği

7/24 Açık Acil Veteriner Hizmeti. Leylek Vet Veteriner Kliniği Hemen Arayın.

Telefon: 0216 417 57 47

En Yakın Veteriner

Leylek Vet Veteriner Kliniği Maltepe, Küçükyalı'da. Hemen Yol Tarifi Alın.

Google Maps Yol Tarifi:
ümraniye veteriner

Ümraniye Veteriner

Hayvan sağlığını koruyabilmek, sağlıklı yaşamı sürdürülebilir bir hale getirmek ve onlara konforlu bir dünya sunabilmek onlara ev arkadaşlığı yapan bizlerin temel görevleri arasında yer alır. Kediler, köpekler ve kuşlar gibi egzotik hayvanlar gibi dostlarımızın bu ihtiyaçları için de veterinerlik çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle kliniğimiz sizlere Ümraniye veteriner hizmetlerini yıllardır yüksek kalite standartları ile sunmayı sürdürmektedir. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği

Adres: Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. Ahmet Kutsi Tecer Sk No:14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Yol Tarifi: Tıkla Veteriner Yol Tarifi Al

WhatsApp Telefonu: 05526665747 (Sohbet Etmek için Tıklayın)

Telefon: (0216) 417 57 47 (Tıkla Ara)

Web: leylekvet.com

E-mail: info@leylekvet.com

Veteriner Ümraniye hizmetlerinde temelinde muayene, kontrol, check-up, hastalıklarda tanı, teşhis, tedavi ve koruyucu hekimlik gibi birçok önemli hizmet kalemimiz yer alır. Bu hizmet kategorilerinin her birinde de alanında deneyimli veteriner hekimlerimiz, teknikerlerimiz ve kurum personellerimiz yer alır. Çünkü ister bir aşı uygulaması ister göz hastalıklarında yaşadığınız bir problem için kliniğimize başvurduğunuzda en doğru sonuca ulaşmanız her zaman mühimdir. 

Leylek Vet Veteriner Kliniği olarak veteriner Ümraniye hizmetlerinde öncelikle sizleri en doğru şekilde karşılamayı önemsiyoruz. Güler yüzlü ve kurumsal bir yapı ile gerçekleştirdiğimiz karşılama sonrasında sizi dinleyerek isteklerinize ve aradığınız değerlere önem veriyoruz. Bu sayede örneğin kedinizin kısırlaştırma operasyonundan geçirilmesini istiyorsanız, eksiksiz ve profesyonel bir prosedür ile bu operasyonu en hijyenik ve sağlıklı şekilde tamamlıyoruz. 

Veterinerlik hizmetlerinde özellikle en önemli noktalardan birisi acil durumlara doğru yanıt verilebilmesidir. Bu nedenle Ümraniye acil veteriner konumunda bulunarak 7 gün 24 saat ulaşabileceğimiz bir klinik hizmeti sağlıyoruz. Trafik kazaları, zehirlenmeler veya travmatik ateşli hastalıklar gibi her durumda nöbetçi veteriner Ümraniye hizmetlerine günün istediğiniz saatlerinde ulaşabilirsiniz. Üstelik isterseniz telefon üzerinden de Ümraniye nöbetçi veteriner hizmetleri hakkında bilgi alabilir, konum bilgisi talep edebilir ve veterinerlerimiz ile ön görüşme yapabilirsiniz. 

Ümraniye Veteriner Kliniği Arayışınızda Tercihiniz Leylek Vet

Evcil dostlarımızın sağlıklı bir hayatı sürdürebilmesi için özellikle sağlık konusundaki ihtiyaçlarını, yaşadıkları problemleri, risk durumlarını ve hastalıklar ile ilgili belirtiler tarzında bilgileri takip etmeniz önemlidir. İşte bu noktada Ümraniye’de veteriner kliniği olarak verdiğimiz hizmetlerde bilhassa web sayfamız sayesinde sizlere çok önemli bilgilendirmeler sunuyoruz. 

ümraniye veteriner kliniğ

Örnek olarak köpeğinizin halsizlik, iştahsızlık, yüksek ateş ve ishal gibi bir problemi bulunuyorsa, bu tip belirtilerin neden olduğunu daha rahat anlayabilmek için kliniğimizden bilgi talep edebilirsiniz. Bu tip belirtiler köpeklerde bir iç parazit sorunu olduğunu ya da bir bağırsak enfeksiyonu olduğunu gösterebilir. Bu konuda web sayfamızda alabileceğiniz bilgiler gibi pratik iletişim hatlarımız üzerinden de kliniğimize ulaşarak aradığınız doğru bilgiyi bizzat kliniğimizdeki deneyimli veterinerlerimizden almanız mümkündür. 

Sağlanan bu avantaj Ümraniye veteriner kliniği ihtiyacınızda doğru adrese doğru zamanda ulaşabilmeniz için çok büyük bir fırsat sağlayacaktır. Çünkü belirtiler ile birlikte hastalık endişeleri ve risk durumlarında en hızlı şekilde kliniğimize ulaşabilir ve erken teşhis fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Zira erken teşhis kedi, köpek ve egzotik hayvanlardaki tüm hastalıklarda doğru tedaviye en hızlı şekilde başlayarak iyileşme şansını arttır. 

Ümraniye Veteriner Klinikleri 

Evcil dostlarınızda hastalıklar farklı belirtiler ile ortaya çıkarken, her hastalık kendine has belirtilerini bazen erken dönemde bazen çok ilerleyen dönemde gösterir. Kliniğimizin bilgilendirmeleri sayesinde belirtileri takip ettiğinizde de acil durumlarda kliniğimize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak bilmeniz gerekir ki Ümraniye veteriner klinikleri sadece acil durumlar değil rutin muayene ve kontroller için de her zaman hizmetinizdedir. 

ümraniye veteriner klinikleri

Kliniğimiz özellikle koruyucu hekimlik, aşı uygulamaları ve rutin bakım-muayene gibi önemli noktalarda deneyimli bir yapı ile hizmet verir. Köpeğinizin ırkı, yaşı, cinsiyeti, genel sağlık durumu ve kronik hastalıkları gibi birçok faktöre göre düzenli muayeneler ve kontroller her zaman büyük artılar sağlar. Bu nedenle Leylek Vet Veteriner Kliniği’mizi güvenilir Ümraniye veteriner hizmet noktaları arasında tutarak, 365 gün tüm ihtiyaçlarınız için güven içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Faydalı Linkler:

Ümraniye Veteriner İçeriği